Nawigacje 

Nawigacje samochodowe to bardzo praktyczne i funkcjonalne urządzenia, które pomogą Ci się odnaleźć podczas długich podróżny autem poza miejscem zamieszkania. W naszej ofercie wysokiej jakości nawigacje firmy Vordon.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Nawigacja samochodowa, czyli jak w prosty sposób dotrzeć samochodem z punktu A do punktu B

Nawigacje GPS to niewielkie, a zarazem bardzo praktyczne urządzenia. Są niezastąpionym narzędziem każdego kierowcy, który wyrusza w dłuższe podróże poza miejscem swojego zamieszkania. Dotykowa nawigacja GPS to już standard dzisiejszych czasów. Ekran dotykowy pozwala na intuicyjne sterowanie, a także szybką i prostą ich obsługę. W naszej ofercie znajdą Państwo nawigacje samochodowe zawierające zaawansowane mapy, a także dodatkowe funkcje takie jak:

  • Informacje o natężeniu ruchu
  • Informacje o najbliższych restauracjach i stacjach benzynowych
  • Informacje o nadmiernej prędkości
  • Ostrzeganie o fotoradarach

Nawigacje GPS Vordon

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości nawigacje samochodowe firmy Vordon. W naszym sklepie internetowym znajdą się zarówno nawigacje GPS z wyświetlaczem o wielkości 5 cali, jak i te z ekranem o wielkości 7 cali. Wszystkie z nich posiadają dożywotnią aktualizację map, przez co przez cały okres ich użytkowania będziemy otrzymywać dokładne informacje na temat wszystkich dróg. Każda z nawigacji Vordon posiada jedną z najbardziej szczegółowych map Europy, a ponadto posiada możliwość zainstalowania innych programów nawigacyjnych takich jak: IGO, TOMTOM, Automapa.

Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą nawigacji samochodowych GPS.