Nawilżacze powietrza 

Nawilżacze powietrza to urządzenia, które wyregulują poziom wilgotności w Twoim pomieszczeniu. Bardzo często używane urządzenia w okresie zimy, kiedy ogrzewane powietrze jest zdecydowanie poniżej normy poziomu wilgotności.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Nawilżacze powietrza - urządzenia do regulacji poziomu wilgotności w pomieszczeniu

Nawilżacze powietrza to nowoczesne urządzenia, dzięki którym wyregulujesz poziom wilgotności w swoim pomieszczeniu. Jest to bardzo często spotykane narzędzie w naszym domach, biurach, czy pomieszczeniach publicznych. Nawilżacz powietrza to produkt, który jest szczególnie przydatny zimą, kiedy to poziom wilgotności ogrzewanego powietrza jest znacząco poniżej norm. Regulator wilgotności powietrza to również bardzo prozdrowotne urządzenia, które zredukują możliwość powstania infekcji gardła, czy śluzówki nosa, ale także zadbają o nasze samopoczucie.

Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza

Nawilżacze powietrza dostępne w naszej ofercie to w większości urządzenia, które wykorzystują technologię ultradźwiękową to rozbijania cząsteczek wody i generowania mgły wodnej. Produkty wykonane w tej technologi pozwolą Państwu na precyzyjne sterowanie wilgotnością w naszym pomieszczeniu. Każdy z naszych nawilżaczy został wyposażony w duży zbiornik na wodę i nie rozpocznie swojej pracy bez wody w zbiorniku.

Zalety nawilżaczy powietrza:

  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Timer z możliwością ustawienia czasu nawilżania
  • Wiele stopni mocy parowania
  • Automatyczna kontrola poziomu wilgotności
  • wysoka skuteczność i wydajność
  • funkcja jonizacji powietrza