Filtry

Ilość diod
Napięcie zasilające
Moc taśmy
Rodzaj diod

Informacje

Neon LED 

Neon LED to wąż ledowy zewnętrzny pokryty grubą warstwą silikonu, który doskonale sprawdzi się w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych. W naszej ofercie wąż ledowy 230V, jak i neon świetlny 12V oraz 24V.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Neon na zamówienie - dostępny od ręki

Wąż ledowy zewnętrzny to doskonałe rozwiązane do oświetlenia branży reklamowej, czy podczas projektowania różnych systemów oświetlenia. Neon LED doskonale sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Jest prosty w montażu i instalacji, dzięki czemu LED Neon Flex będziemy mogli użyć praktycznie wszędzie. Poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Jego główne cechy charakterystyczne to wysoka odporność, a także niska emisja ciepła i szybkie rozświetlenie do całkowitej jasności.

Neon na zamówienie przygotowywany przez firmy zewnętrzne, czy świecący Neon napis mogą stworzyć Państwo sami, wykorzystując wąż neonowy dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego. Neon świetlny jest na tyle giętki, że umożliwi nam dowolnego projektowanie kształtów, zachowując przy tym łatwość i stabilność montażu.

Wąż LED, czyli neon świetlny

Neon ledowy to wąż LED zewnętrzny pokryty grubą warstwą silikonu. Dzięki swojej optymalnej konstrukcji posiada wysoką klasę szczelności IP67. Taka budowa sprawia, że neon LED będziemy mogli wykorzystać praktycznie wszędzie i będzie to doskonała alternatywa dla tradycyjnej taśmy LED. Tego typu wąż LED nie jest klejony, a montowany za pomocą specjalnych uchwytów, dzięki czemu jego montaż jest prosty i stabilny. Wyjątkowo giętki neon świetlny został wyposażony w diody LED, ukryte pod grubą warstwą silikonu. Nie przegrzewa się on jak zwykłe taśmy LED i może być montowany nawet bezpośrednio na powierzchniach, które mają problem z odprowadzaniem ciepła.

Wąż ledowy zewnętrzny

Neon LED Flex to nie tylko zwykły wąż LED, który będziemy mogli wykorzystać jedynie w instalacjach zewnętrznych. Biały, gruby neon świetlny doskonale poradzi sobie z nadmierną wilgotnością, pyłem, czy kurzem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go w warunkach domowych. Posiada gęsto zamieszczone punkty cięcia, dzięki czemu dostosujemy do nawet podczas montażu w niewielkich przestrzeniach mieszkalnych. Wąż ledowy o jego montaż również nie będą stanowić ogromnego wyzwania. W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo nie tylko sam neon LED, ale również komplet akcesoriów montażowych.

Wąż ledowy 230V to neon świetlny, który podłączamy bezpośrednio do prądu gniazdkowego. Nie potrzebuje on żadnych zewnętrznych transformatorów. Jest to także najprostszy w instalacji neon LED, który wystarczy podłączyć do prądu, aby zaczął swoją pracę. Znacznie bardziej popularny jest jednak neon ledowy 12V lub 24V, czy wąż neonowy, do którego podłączenia, będziemy musieli dobrać odpowiedni zasilacz LED. Tego tupu neon LED jest znacznie bezpieczniejszy w użytkowaniu, a także będziemy mieli nad nim znacznie większą kontrolę. Będziemy mogli go swobodnie rozjaśniać i ściemniać, za pomocą ogólnie dostępnych sterowników do taśmy LED.

LED Neon Flex

Producent neonów, czyli w naszej ofercie firma V-TAC i LedLabs są pewni wysokiej jakości swoich produktów i udzielają im aż 3-letniej gwarancji. Oczywiście odpowiednio zainstalowany neon LED, będzie pracował znacznie dłużej i zapewni nam odpowiednie oświetlenie przez wiele lat. Neon świetlny z serii LED neon Flex jest bardzo często wykorzystywany do

  • oświetlenia ścian, sufitów i klatek schodowych
  • wykończenia mebli, bibliotek i konstrukcji o różnych, nieszablonowych kształtach
  • doświetlenia reklam, pomieszczeń przemysłowych, sklepów i powierzchni komercyjnych
  • konstrukcji architektonicznych na zewnątrz budynków