Nośniki danych - płyty CD, DVD, Blu-Ray 

Nośniki danych to kategoria, w której znajdą Państwo różnego rodzaju nośniki optyczne, do przenoszenia danych. W sprzedaży posiadamy: płyty CD, płyty DVD, Blu-ray, oraz opakowania i pudełka do płyt.

Podkategorie

 • Płyty CD

  Płyta CD to bardzo powszechny nośnik optyczny, pozwalający na zapisywanie na nim filmów, obrazów, jak i innych danych. W naszej ofercie znajdą Państwo płyty do jednorazowego zapisuj, jak i te przystosowane do wielokrotnego dogrywania i usuwania danych.

 • Płyty DVD

  Płyty DVD to bardzo popularne nośniki optyczne, które pozwolą na zapisanie znacznie większej ilości danych od płyt CD. W naszej ofercie płyty DVD+R i DVD-R renomowanych producentów.

 • Płyty BLU-RAY

  Płyty Blu-ray to najnowszy rodzaj nośników pamięci o znacznie większej pojemności od płyt DVD. W naszej ofercie znajdą Państwo płyty jednowarstwowe o pojemności 25GB, jak i dwuwarstwowe o pojemności 50GB.

 • Pudełka na płyty CD/DVD

  Pudełka na płyty CD, DVD i Blu-ray to specjalne opakowania, które zapewnią bezpieczeństwo i zmniejszą ryzyko zarywania Twojego nośnika. W naszej ofercie opakowania w wersji slim, jak i te przystosowane do większej ilości płyt.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 214 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 214 elementów

Płyty CD, DVD, Blu-Ray

Płyty do kompaktowe nośniki danych, dzięki którym możemy przechowywać pliki różnego rodzaju. Są bardzo często stosowane także do przenoszenia danych z jednego urządzania, na drugie. Nośniki optyczne możemy podzielić na takie, które pozwalają na zapisywanie danych tylko raz (CD-R, DVD-R, BD-R) oraz takie, na których zapisać dane możemy wielokrotnie (CD-RW, DVD-RW, BD-RE). Płyty optyczne możemy swobodnie podpisywać, za pomocą dedykowanych pisaków do płyt, oraz bezpiecznie przechowywać za pomocą opakowań i pudełek.

Co znajdziemy w kategorii Nośniki danych?

W tej kategorii znajdą Państwo różne rodzaje płyt CD, płyt DVD oraz Blu-ray. W sprzedaży posiadamy:

 • Płyty CD - świetnie sprawdzą się do zapisu muzyki lub krótkich filmów. Płyty o maksymalnej pojemności 700MB.
 • DVD-R - płyty o pojemności 4,489 MB, które świetnie sprawdzają się do zapisu materiałów video
 • DVD+R - płyty o pojemności 4,483 MB, stosowane głównie do zapisu większej ilości danych.
 • Płyty Blu-ray - są to nośniki optyczne o największej ilości dostępnej pamięci. Idealnie sprawdzają się do nagrywania filmów najwyższej jakości.
 • Pudełka na płyty CD/DVD - proste opakowania pozwalające na bezpieczne przechowywanie lub przenoszenie naszych nośników optycznych.

Jak widać w zależności od rodzaju płyty, sprawdzi się ona do różnych zastosowań. Jeśli mają Państwo problem z wyborem odpowiedniego nośnika pamięci do własnych zastosowań, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym - 531 344 300.