Odtwarzacze MP3/MP4 

Odtwarzacze MP3 i MP4 to urządzenia, które lata świetności mają już dawno za sobą, ale cały czas są dosyć często wybieranymi produktami do słuchania muzyki. W naszej ofercie najnowocześniejsze urządzenia w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Multimedialne odtwarzacze MP3 i MP3

Odtwarzacz MP3 i odtwarzacz MP4 to urządzenia, które lata swojej świetności mają już dawno za sobą, ale cały czas stanowią często wybierane urządzenie przez naszych klientów. Jest to wybór, który nie stanowi zbyt dużego obciążenia dla naszego portfela. Odtwarzacze to urządzenia przenośne, które przeznaczone są do realizowania podstawowych celów. Bez względu na miejsce i czas świetnie posłużą nad do słuchania muzyki czy oglądania teledysków.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym odtwarzacze zostały wyposażone w wysokiej jakości obudowę i pojemną baterię. Jest to gwarancja, że nasze urządzenia są trwałe i będą nam służyć przez długi czas nawet bez podłączonego zasilania.

Rodzaje multimedialnych odtwarzaczy

Odtwarzacze MP3 to designerskie urządzenia, które obsłużą wiele formatów muzyki. Posiadają wbudowaną pamięć, która spokojnie wystarczy do posiadania kilkuset utworów, ale spokojnie możemy ją rozbudować za pomocą karty pamięci. Odtwarzacz MP3 to małe i mobilne urządzenie, wyposażone w wyświetlacz LCD. Ładowane przez USB pozwolą nam na długie godziny bezprzewodowego użytkowania.

Odtwarzacze MP4 są to już nieco nowsze urządzenia, które pozwolą nam na komfortowe przeglądanie zdjęć, czy oglądanie filmów na niewielkim ekranie. Podobnie jak odtwarzacze MP3 posiadają wbudowaną pamięć, które pozwolą nam zapisywać na nich setki zdjęć, krótkich filmów, czy utworów muzycznych. Są to urządzenia wyposażone w ekran o przekątnej od dwóch do 4 cali, który obsłuży nam wiele formatów video, jak i audio.