Oprawy belki do świetlówek Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Oprawy belki do świetlówek

oprawy belki LED , oprawa belka LED, belka do świetlówek LED,  belka świetlówkowa LED,belki do świetkówek LED 120, belki do świetlówek LED 60, belki do świetlówek LED 150, belki jednostronnie zasilane, belki dwustronnie zasilane

 

Wysokiej jakości oprawy belki do świetlówek ledowych – niezawodny wybór do różnych przestrzeni, gdzie ważne jest niezawodne oświetlenie niskim kosztem. Technologia LED niesie ze sobą wiele korzyści, które będą mogły spełnić także wszystkie Państwa wymagania. Jesteśmy gotowi do dostarczania wszystkich produktów do tego niezbędnych – zapraszamy do zapoznania się z asortymentem opraw świetlówkowych oraz akcesoriów!

Prezentowane w tej kategorii nowoczesne i niezawodne oprawy belki LED przeznaczone są do montażu w miejscach, gdzie nie jest konieczne zapewnienie wysokiej szczelności, na przykład na korytarzach, w garażach domowych, halach produkcyjnych. W przeciwnym przypadku polecamy zastosowanie hermetycznych opraw świetlówkowych także dostępnych w naszym sklepie.

Świetlówki przez długi czas były jednym z najczęściej stosowanych źródeł światła w większych obiektach, na przykład w halach, warsztatach. Jednak obecnie te tradycyjne lampy wyposażone w luminofor powoli odchodzą w przeszłość i zastępują je nowoczesne świetlówki ledowe, czyli lampy LED dopasowane do montażu także w starszych oprawach oświetleniowych. Można zakupić je również w wielu wariantach i dopasować je do swoich potrzeb.

Oprawy belki LED to niezawodny wybór – ekonomiczne rozwiązanie przeznaczone do montażu świetlówek ledowych o określonej długości, na przykład 60, 120 czy 150 centymetrów. Oprawy dostosowane są również do dwustronnie zasilanych świetlówek LED, dlatego wtedy, gdy posiadają Państwo tuby LED tego typu, nie trzeba już przerabiać okablowania wewnątrz oprawy.

Prezentowane oprawy w formie belki najlepiej sprawdzają się w miejscach, gdzie nie potrzeba zabezpieczenia źródeł światła przed czynnikami zewnętrznymi, na przykład nie ma silnego zapylenia czy wilgoci. Wyróżniają się one uproszczoną konstrukcją, a dzięki temu, że unikają skomplikowanych, zbędnych rozwiązań w tej klasie, są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w swojej kategorii.

Oferowane przez na sklep oprawy są wyprodukowane z wysokiej jakości lakierowanego na biało metalu, dlatego zapewniają długotrwałe użytkowanie i jednocześnie wyglądają bardzo estetycznie.

Oprawy wyposażane są w standardowe gniazda T8 – G13. Wobec tego oprawa belka LED będzie współpracowała z wszystkimi dostępnymi na rynku świetlówkami ledowymi wyposażonymi właśnie w te gniazda.

Najważniejsze zalety zastosowania technologii LED:

  •        energooszczędność – nawet do 80-90 procent mniejszy pobór mocy
  •        długa żywotność – nowoczesne diody ledowe potrafią pracować przez kilkadziesiąt tysięcy godzin
  •        brak wysokiej emisji ciepła – mogą być stosowane bezpiecznie w miejscach, gdzie źródła światła emitujące ciepło nie są wskazane
  •        natychmiastowa praca w pełnej mocy – nie ma potrzeby czekania na to, aż świetlówka ledowa zacznie świecić pełną mocą
  •        ekologia – świetlówki tego rodzaju nie są wypełniane szkodliwymi gazami, dlatego są bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego
  •        możliwość wyboru odpowiedniej barwy światła – belka do świetlówek LED pozwala na montaż ze źródłami światła o różnych temperaturach barwowych, na przykład ciepłej, neutralnej czy chłodnej bieli

 

Te właśnie zalety powodują, że obecnie technologia LED cieszy się coraz większym zainteresowaniem jako alternatywa dla standardowych świetlówek, które nadal stosowane są w wielu miejscach. Chociaż początkowo wymagają one przeznaczenia na zakup większej sumy, to jednak zwraca się ona bardzo szybko.

 

Jeżeli interesuje Państwa belka świetlówkowa LED, w naszym asortymencie znajdą Państwo różnych rodzajów belki., dlatego można dopasować je indywidualnie w zależności do swoich potrzeb.

 

Oferujemy oprawy przystosowane do montażu najbardziej popularnych źródeł światła – świetlówek ledowych o poniższych długościach. Są to zarówno belki jednostronnie zasilane, jak i belki dwustronnie zasilane, dlatego mogą Państwo dopasować je indywidualnie w zależności od swoich potrzeb.

W naszym asortymencie znajdą Państwo:

  •        belki do świetlówek LED 60
  •        belki do świetlówek LED 120
  •        belki do świetlówek LED 150

Oprawy typu belka przystosowane są do montażu natynkowego – montaż jest bardzo szybki i prosty dzięki prostej konstrukcji oprawy do świetlówek tego typu. Dostępne u nas oprawy posiadają klasę szczelności IP20, która gwarantuje podstawową ochronę przeciw pyłom. Dokładne informacje dotyczące doboru i montażu świetlówek ledowych dostępne są na naszej stronie internetowej.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z asortymentem, pozostajemy zawsze do dyspozycji. Nasi pracownicy będą mogli doradzić, jakie oprawy oraz świetlówki sprawdzą się najlepiej w danym miejscu montażu i będą mogły spełnić wszystkie Państwa wymagania. Posiadamy szerokie doświadczenie w tej właśnie dziedzinie.

Zapewniamy szybką realizację złożonych w naszym sklepie zamówień oraz atrakcyjne ceny, dlatego u nas nie muszą Państwo przepłacać. Zyskaliśmy już wielu zadowolonych klientów i mamy nadzieję, że również zdecydują się Państwo na dołączenie do ich grona.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą belek do świetlówek LED i innych produktów w naszym sklepie – życzymy udanych zakupów!