Oferujemy wysokiej jakości oprawę halogenową hermetyczną, która wyróżnia się bardzo wysoką jakością wykonania oraz estetyką. W tej kategorii znajdą Państwo nowoczesne halogeny do łazienki hermetyczne przeznaczone do wnętrz, gdzie poziom wilgoci jest wysoki.

Oprawy halogenowe hermetyczne 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 43 elementów

Nowoczesna oprawa halogenowa hermetyczna

W naszym sklepie zakupią Państwo takie oprawy sufitowe hermetyczne jak:

  • oprawki okrągłe sufitowe
  • oprawki kwadratowe sufitowe
  • gniazdka do oprawek

Dostarczamy klientom oprawy do żarówek GU10 oraz oprawy do żarówek MR16 i MR11, które najczęściej są stosowane w oczkach. Oprawy wykonane są w technologii zapewniającej im optymalną hermetyczność zgodnie z klasami szczelności IP44 oraz IP65, dlatego sprawdzą się one jako oprawy LED i halogeny łazienkowe hermetyczne oraz innych pomieszczeń narażonych na nadmierną wilgoć i możliwość zamoczenia. Mogą być też stosowane w innych przestrzeniach, na przykład salonach, sypialniach, na korytarzach, w przestrzeniach biurowych, komercyjnych, dlatego dają one wszechstronne możliwości w kreowaniu różnych przestrzeni.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom dostęp do najwyższej jakości artykułów. Oferowane przez nas oprawy sufitowe hermetyczne to produkty najlepszych marek, które są wykonane z aluminium oraz ceramiki. Dostępne są one w kolorach biały, srebrny, złoty oraz w wariantach wykończenia nawierzchni takich jak satynowy, polerowany, co pozwala na dobranie ich indywidualnie do pomieszczenia i jego aranżacji.

Halogen hermetyczny i jego szerokie zastosowanie

  • oświetlenie główne – montowane w symetrycznie lub asymetrycznie sufitach, wykorzystujące żarówki o największym rozproszeniu światła oraz o mocy wynoszącej od 5W do 8W, aby uzyskać równomierne i jasne oświetlenie pomieszczeń
  • oświetlenie półek – doskonałe do podświetlania znajdujących się na nich przedmiotów, na przykład kolekcjonerskich, zastawy stołowej, książek, pełnią rolę akcentującą i dekoracyjną, najlepiej wyglądają z wykorzystaniem żarówek o mocy 0,5W do 2W
  • oświetlenie ścian – oprawa halogenowa hermetyczna montowana jest w ścianach w charakterze kinkietów, pozwala na dekoracyjne oświetlenie podłogi czy stopni schodów, do oświetlenia ścian najlepiej nadają się żarówki o większym skupieniu światła, moc należy dobrać do wysokości montażu na ścianie – im wyżej, tym żarówka powinna być mocniejsza

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie oprawy sufitowe są łatwe w montażu. Oprawki mogą być wciskane w uprzednio wykonane otwory lub też mogą być zamontowane z wykorzystaniem sprężyn mocujących. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo znaleźć dokładny opis dotyczący montażu oprawek wraz z fotografiami dokumentującymi każdy krok.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem jesteśmy stale do Państwa dyspozycji i będziemy mogli zasugerować odpowiednie modele oprawek i innych produktów do stworzenia atrakcyjnie prezentującego się oświetlenia ledowego lub halogenowego. Zapraszamy na zakupy!