Oprawki sufitowe stałe to tani, a zarazem bardzo efektywny i efektowny sposób oświetlenia różnych powierzchni. Świetnie sprawdzą się w połączeniu z żarówkami LED GU10, MR16 o średnicy 35mm lub 50mm.

Oprawy halogenowe stałe 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 203 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 203 elementów

Oprawy halogenowe stałe   

oprawy halogenowe, oprawy sufitowe, oprawy halogenowe stałe, oprawy sufitowe stałe, oprawy do żarówek LED, oprawki sufitowe, oprawy do żarówek GU10, oprawy do żarówek MR16, oprawki szklane do żarówek LED, oprawki okrągłe sufitowe, Oprawki kwadratowe sufitowe, oprawki podwójne,

 

Oświetlenie LED doskonale nadaje się do wykorzystania w różnych przestrzeniach – również coraz częściej wybierane jest zamiast halogenów. Gdy dotychczas stosowali Państwo oprawy halogenowe z żarówkami halogenowymi, warto pomyśleć o przejściu na LED-y, które są od nich bardziej energooszczędne oraz upewniają dłuższą eksploatację. Jeśli chcą Państwo dopiero wykonać oświetlenie z wykorzystaniem opraw, w naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy oprawy sufitowe w różnych interesujących wariantach. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo pośród nich te pasujące idealnie do wybranej aranżacji!

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Państwa:

 • oprawy halogenowe stałe
 • oprawy halogenowe ruchome
 • oprawy halogenowe hermetyczne
 • gniazdka – oprawki do żarówek MR16 oraz GU10

Oferujemy również energooszczędne żarówki ledowe z gwintami MR16 oraz GU10. Wobec tego w naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić wszystko, co potrzebne jest do wykonania estetycznie prezentującego się oświetlenia ledowego w różnych przestrzeniach. Zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny, fachowe porady oraz szybko realizujemy złożone u nas zamówienia!

Oprawy halogenowe oraz oprawy do żarówek LED, jako że konstrukcje są takie same, posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Są to uniwersalne oprawki, które stosowane są najczęściej do montażu w sufitach podwieszanych wykonanych z karton-gipsu, ale też z innych materiałów, na przykład z paneli czy też z drewna lub płyt drewnopodobnych. Mogą być one także montowane w innych miejscach. Ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie możemy obecnie zobaczyć je w wielu polskich domach, a także w biurach, sklepach, restauracjach oraz w innych budynkach.

Przykładowe rozmieszczenie opraw:

 • oświetlenie główne – umieszczane są one w suficie, do opraw wymagane jest wtedy zastosowanie żarówek mocniejszych oraz o wysokim stopniu rozpraszania światła, aby dotarło ono do każdego zakątka
 • oświetlenie mebli – oprawki sufitowe także dobrze nadają się do oświetlania mebli, na przykład półek czy też dekoracyjnych szczytów mebli, na przykład kuchennych czy regałów na książki, wtedy stosuje się głównie żarówki o mniejszej mocy, akcentujące
 • oświetlenie ścian – oczka świetnie nadają się do montażu w ścianach z karton-gipsu, dobrze współpracują też z drewnem, na przykład możemy wykorzystać je do oświetlenia schodów
 • oświetlenie podłóg – do montażu podłogowego polecane są specjalne typy opraw, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością i szczelnością, mogą być one montowane także na zewnątrz

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę stylowych oprawek – oferujemy oprawy sufitowe stałe bez możliwości zmiany kąta świeceniaoraz ruchome, w których kąt padania światła można wyregulować samodzielnie. Są to oprawy najlepszych marek, między innymi Led Line, LVT, IdeaLed czy ProVero, które mają wielu zadowolonych użytkowników.

Pod względem konstrukcji oferujemy:

 • oprawy do żarówek GU10
 • oprawy do żarówek MR16

Pod względem wzornictwa mogą Państwo dopasować oprawki idealnie do miejsca montażu. Można u nas zakupić oprawki okrągłe sufitowe oraz oprawki kwadratowe sufitowe, które oferujemy w mniejszych i większych rozmiarach. Również w naszym sklepie dostępne są oprawki podwójne oraz potrójne.

Oprawki na LED-y i halogeny mogą też Państwo dopasować pod względem kolorystyki. Chociaż wymiary oczek tworzonych przez oprawki są niewielkie, to jednak warto zadbać o to, aby dobrze komponowały się one z aranżacją wnętrza. Właśnie dlatego w asortymencie posiadamy modele w różnych kolorach.

Dostępne kolory opraw:

 • biały
 • czarny
 • srebrny
 • złoty
 • mosiądz

Polecamy także oprawki szklane do żarówek LED – są one wykonane z wysokiej jakości szkła, które zapewnia gładką, lustrzaną nawierzchnię. Dzięki temu oczka wyglądają tak efektownie i podwyższają walory estetyczne wnętrza.

W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć również oprawki hermetyczne, które spełniają normy IP i mogą być stosowane w pomieszczeniach, gdzie pojawia się wilgoć, na przykład w łazienkach lub w kuchniach. Dzięki szczelnej obudowie nie są one narażone na uszkodzenia w wyniku pracy w środowisku wilgotnym.

Oprawki są bardzo łatwe do zamontowania. Są wyposażone w specjalne sprężyny mocujące, dlatego wystarczy wcisnąć je do uprzednio przygotowanego otworu o właściwym rozmiarze. Oprócz prawidłowego rozstawienia oprawek w nawierzchni musimy też pamiętać o zostawieniu przestrzeni między sufitem pierwotnym a podwieszanym, żeby oprawa oraz gniazdko zmieściły się w środku. Dokładne informacje o montażu można znaleźć na naszej stronie internetowej wraz z pomocnymi fotografiami.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z oprawkami halogenowymi – ledowymi dostępnymi w naszym sklepie, potrzebują pomocy w wyborze, pozostajemy do usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego możemy doradzić, jakie rozwiązania sprawdzą się w danym przypadku najlepiej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wszystkimi produktami dostępnymi w tej kategorii i życzymy udanych zakupów w naszym sklepie internetowym!