Oprawy Hermetyczne do świetlówek Jest 37 produktów.

Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów

Oprawy hermetyczne do świetlówek

oprawa świetlówkowa LED, oprawa do świetlówek LED, hermetyczna oprawa LED T8, hermetyczna oprawa świetlówkowa LED, oprawa świetlówkowa LED 120, oprawa świetlówkowa LED IP65, oprawa świetlówklowa LED 60, oprawa świetlówkowa LED 150, oprawa świetlówkowa LED podwójnie zasilana, oprawa świetlówkowa LED jednostronnie zasilana,

 

Oferujemy wysokiej jakości oprawy hermetyczne do świetlówek ledowych – niezawodne produkty o bardzo szerokim zastosowaniu, które spełnią wszystkie Państwa wymagania jakościowe. Każda oferowana przez nas oprawa świetlówkowa LED to najlepsza klasa wykonania i jednocześnie atrakcyjna cena. Mamy nadzieję, że dostarczane przez nas produkty także spełnią wszystkie Państwa wymagania!

 

Hermetyczna oprawa do świetlówek LED jest produktem przeznaczonym do montażu pojedynczej świetlówki ledowej o danej długości. Przykładowo oprawa świetlówkowa LED 60 jest zaprojektowana do montażu świetlówki mającej długość 60 cm. W naszym asortymencie posiadamy też oprawy podwójne. W tej kategorii czeka na Państwa hermetyczna oprawa LED T8, czyli wyposażona w specjalne gniazda T8 (G13).

 

Oprawy hermetyczne stosowane są jako specjalistyczne rozwiązanie oświetleniowe w miejscach narażonych na wysoką wilgotność czy zapylenie – wtedy posiadają one odpowiedni certyfikat zgodnie z normami IP. Mogą być one montowane w takich miejscach jak garaże, warsztaty, korytarze, także mogą być zastosowane na zewnątrz, na przykład w wiatach. Sprawdzają się też w magazynach, halach produkcyjnych, centrach logistycznych, aby wspomnieć tylko o niektórych przestrzeniach.

 

Oprawa świetlówkowa IP65 to najlepszy wybór do przestrzeni, w których źródła światła są narażone na zanieczyszczenia oraz wilgoć. Zapewnia ona ochronę przed zagrożeniami wywoływanymi przez człowieka, na przykład w wyniku pracy, jak i również przed warunkami atmosferycznymi, w tym deszczem, śniegiem.

 

Najważniejsze zalety hermetycznych opraw do świetlówek LED:

  •        wysoka wytrzymałość – oprawy są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, między innymi na zarysowania, uderzenia, dlatego też mogą być one z powodzeniem używane w wielu przestrzeniach
  •        uniwersalność – każda oferowana przez nas hermetyczna oprawa świetlówkowa LED posiada uniwersalne zastosowanie dzięki swojej konstrukcji, posiada uniwersalne wymiary oraz sposób montażu, co powoduje, że współpracuje ona z różnymi świetlówkami LED dostępnymi na rynku
  •        pryzmatyczny klosz o wysokiej przezroczystości – klosz ten wyprodukowany jest z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, które cechuje się jednocześnie trwałością oraz przezroczystością, dlatego też nie zatrzymuje on światła emitowanego przez świetlówkę i rozprowadza je równomiernie po całej przestrzeni
  •        odporność na czynniki pogodowe, w tym na wilgoć – oprawy hermetyczne cechują się specjalną, szczelną konstrukcją, która powoduje, że są one chronione przed czynnikami zewnętrznymi, na przykład przed zapyleniem oraz wodą
  •        energooszczędność – decydując się na świetlówki LED, można uzyskać pełną gamę zalet związanych właśnie z tym oświetleniem, czyli energooszczędność – nawet do 80-90 procent mniejszy pobór mocy, długa żywotność, brak wysokiej emisji ciepła, natychmiastowa praca w pełnej mocy, ekologia

 

Są to tylko wybrane zalety powodujące, że oprawki hermetyczne do świetlówek LED są tak dobrym zakupem i doskonale nadają się do różnych przestrzeni.

 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantujemy im dostęp do wysokiej jakości opraw świetlówkowych. Oferujemy produkty takich marek jak ART oraz EcoEnergy, które są bardzo popularne i często wybierane przez klientów.

 

Oferujemy oprawy przeznaczone do zastosowania różnych świetlówek:

  •        oprawa świetlówkowa LED 60
  •        oprawa świetlówkowa LED 120
  •        oprawa świetlówkowa LED 150

 

Wobec tego mogą Państwo dopasować taką oprawę, która pasuje do danego miejsca montażu, aby zapewniała właściwą ilość światła.

 

Świetlówki LED to bardzo atrakcyjna alternatywa dla gazowych źródeł światła, na przykład świetlówek czy halogenów. Oferowane przez nas oprawy świetlówkowe LED to atrakcyjny wybór dla wszystkich klientów, którym zależy na uzyskaniu mniejszych rachunków oraz większego komfortu oświetlenia różnych przestrzeni.

 

Przy doborze świetlówek LED warto również pamiętać o tym, że są one zasilane przy pomocy napięcia 230V, dlatego też nie ma wtedy potrzeby stosowania specjalnych dławików oraz zapłonników. Wtedy, gdy chcemy zamontować świetlówki tego rodzaju w starszych oprawach, przystosowanych do standardowych świetlówek, będziemy musieli usunąć te elementy i zastosować napięcie 230V dla gniazd T8. 

 

W naszym asortymencie posiadamy oprawy w następujących wariantach:

  •        oprawa świetlówkowa LED jednostronnie zasilana
  •        oprawa świetlówkowa LED podwójnie zasilana

 

Mogą Państwo wybrać taką oprawę, która będzie właściwie zasilała świetlówki. Dodatkowe informacje dotyczące doboru oraz montażu świetlówek LED można znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, pozostajemy także stale do dyspozycji i będziemy mogli doradzić Państwu, jakie modele opraw oraz świetlówek sprawdzą się w danym miejscu najlepiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obszarze oświetlenia ledowego i mamy nadzieję, że uda nam się spełnić wszystkie Państwa wymagania.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z zakupów w naszym sklepie internetowym!