Brak produktów
Filtry
Ładowanie...
Oprawy do nabudowania LED to lampy przystosowane do sufitowego lub ściennego montażu. W naszej ofercie oprawy przystosowane do żarówek LED, jak i te ze wbudowanym źródłem światła. Szeroka oferta rodzai, typów i kształtów.
Kwadratowa oprawa sufitowa GEMMA w uniwersalnym białym kolorze została wykonana z wysokiej jakości komponentów. Gwarancja 2 lata.
Sufitowa oprawa PUTTO w kolorze białym producenta KOBI została przystosowana do żarówki GU10 o maksymalnej mocy 35W, która nie jest dołączona.
Sufitowa oprawa LINDO NERO KOBI to wysokiej jakości oświetlenie, które zostało przystosowane do żarówki GU10 o maksymalnej mocy 25W.
Nasufitowa oprawa LINDO KOBI w kolorze białym została wykonana z wysokiej jakości komponentów. Przystosowana do żarówki GU10.
Oprawa nasufitowa NAOS KOBI w uniwersalnym białym kolorze została przystosowana do żarówki GU10 o maksymalnej mocy 35W.
Nasufitowa oprawa LINDO MASSO C KOBI została przystosowana do żarówki GU10 o maksymalnej mocy 25W, która nie jest dołączona do produktu.
Oprawa nasufitowa LINDO KOBI chromowa została przystosowana do żarówki GU10 o maksymalnej mocy 50W, która nie jest dołączona.
Ścienna oprawa LED 4,2W RARO o nowoczesnym designu emituje światło barwy białej ciepłej o maksymalnej mocy 253 lumenów.
Oprawa nasufitowa STOA KOBI została wykonana z wysokiej jakości gipsu i metalu. Przystosowana do żarówki GU10 o max mocy 35W.
Lampa ścienna SECCO KOBI w kolorze białym idealnie sprawdzi się jako oświetlenie dekoracyjne. Przystosowana do żarówki E14.
Oprawa nasufitowa CELLO biała KOBI została wykonana z wysokiej jakości komponentów. Idealnie sprawdzi się jako oświetlenie dekoracyjne.
Oprawa ścienna 4,2W VALLE w kolorze szarym emituje światło barwy białej ciepłej o maksymalnej mocy 253 lumenów. Wąski kąt padania światła.
Oprawa nasufitowa 10W KOGE to wysokiej jakości oświetlenie, które emituje światło barwy białej ciepłej o maksymalnej mocy 700lm.
Oprawa nasufitowa PURO NERO w kolorze białym została przystosowana do dwóch żarówek GU10 o maksymalnej mocy 25W.
Oprawa nasufitowa PURO MASSO N w kolorze szarym została przystosowana do dwóch żarówek GU10 o maksymalnej mocy 25W.
Nasufitowa oprawa PURO w kolorze białym została przystosowana do dwóch żarówek GU10 o maksymalnej mocy 25W, które nie są dołączone.
Ruchoma oprawa sufitowa LED 11W KOBI emituje światło barwy białej ciepłej o maksymalnej mocy 691 lumenów. Wysoki współczynnik oddawania barw.
Ścienna oprawa RIZZO biała KOBI została przystosowana do dwóch żarówek GU10 o maksymalnej mocy 35W, które nie są dołączone do produktu.
Kwadratowa oprawa sufitowa WOODDREAM to eleganckie oświetlenie, które posiada w zestawie żarówkę GU10. Wysoka jakość komponentów.
Drewniana oprawa sufitowa WOODDREAM posiada żarówkę GU10 4,5W w komplecie. Wykonana z wysokiej jakości drewna.
Kwadratowa oprawa sufitowa WOODDREAM posiada żarówkę GU10 o mocy 4,5W, która emituje światło barwy ciepłej o max mocy 360 lumenów.
Okrągła oprawa sufitowa WOODDREAM została wykonana z wysokiej jakości drewna. Posiada źródło światła w komplecie żarówkę GU10 4,5W.
Biała ścienna oprawa RICCO w kolorze białym to wysokiej jakości oświetlenie, które zostało przystosowane do żarówki GU10 o max mocy 35W.
Oprawa ścienna GRANDE w kolorze białym została przystosowana do żarówki R7s o maksymalnej mocy 100W, która nie jest dołączona.
Szara oprawa nasufitowa PURO MASSO C o nowoczesnym designu została przystosowana do żarówek GU10 o maksymalnej mocy 25W.
Biała oprawa sufitowa PURO CHROME o nowoczesnym designu została przystosowana do żarówek GU10 o maksymalnej mocy 25W.
Biała oprawa nasufitowa OSLO MINI 8W emituje przyjemną ciepłą barwę światła o maksymalnej mocy 547 lumenów. Gwarancja 2 lata.
Oprawa nasufitowa LED 8W OSLO MINI posiada diody LED, które emitują światło barwy białej ciepłej o maksymalnej mocy 547 lumenów.
Nasufitowa oprawa czarna 8W LAHTI MINI posiada diody LED, które emitują światło barwy białej ciepłej o maksymalnej mocy 547 lumenów.
Biała nasufitowa oprawa LAHTI MINI 8W o nowoczesnym designu emituje światło barwy białej ciepłej o maksymalnej mocy 547 lumenów.
Oprawa LED czarna V-TAC 3W to wysokiej jakości oprawa, która emituje światło barwy białej ciepłej o maksymalnej mocy 180 lumenów. Gwarancja 3 lata.
Oprawa Sufitowa LED Oslo o mocy 10W emituje białe ciepłe światło w temperaturze 3000k. Posiada ruchome źródło światła, które pozwoli na optymalne oświetlenie wybranych przez nas powierzchni. Moc świetlna: 700 lumenów. 24 miesiące gwarancji.
Tuby natynkowe LED to lampy przystosowane do natynkowego montażu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno oprawy ze zintegrowanym źródłem światła, jak i te przystosowane do żarówek LED począwszy od tych z dużym gwintem i tych z gniazdem MR16. Oprawy natynkowe LED to stylowe i subtelne lampy, które wpasują się w wygląd wielu współczesnych, jak i nowoczesnych wnętrz. To idealny sposób doświetlenia:
W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroki wybór opraw natynkowych, jak i opraw ściennych wykonanych z drewna czy tworzywa sztucznego. Multum wzorów i stylów możemy podzielić na:
Szeroką gamę opraw nasufitowych i ściennych uzupełniają te ze wbudowanym źródłem światła i te przystosowane do żarówek LED będących częścią naszej oferty. W naszym sklepie zarowka-led.com kupią Państwo:
Jeśli zdecydujemy się na oprawę ze wbudowanym źródłem światła, kupujemy gotową lampę, do której nie będziemy musieli dokupywać już żadnych dodatkowych akcesoriów. Oprawy natynkowe na żarówkę LED zostały przystosowane do lamp LED z naszej oferty. Pozwalają nam na wybór odpowiedniej mocy i barwy światła według naszego zapotrzebowania.