Podświetlenie schodów w domu oraz w innych przestrzeniach nie musi być trudne – wystarczy zastosować nowoczesne oprawy schodowe LED, które można również zakupić w naszym sklepie internetowym. 

Oprawy schodowe LED 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 110 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 110 elementów

Oświetlenie schodowe

Oprawy schodowe doskonale sprawdzą się jako dodatkowe podświetlenie schodów. Zaprojektowane w eleganckim i minimalistycznym stylu lampki schodowe to wyłącznie najwyższej jakości produkty dostępne w wielu wersjach wzorniczych do wyboru. W większości domów schody nie mają swojego indywidualnego oświetlenia. Najczęściej za uzyskanie odpowiedniego natężenia światła odpowiadają lampy sufitowe lub kinkiety. Jednak za sprawą nowoczesnej technologii LED możemy wybrać lampki na schody, które będą odpowiedzialne wyłączne za dodatkowe oświetlenie każdego stopnia. Odpowiednie oświetlenie schodowe jest bardzo ważne z dwóch powodów – dla bezpieczeństwa, ponieważ wtedy dokładnie widzimy każdy stopień, a także ze względów dekoracyjnych. Podświetlenie będzie od razu przyciągało uwagę i sprawi, że wnętrze będzie wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Lampki schodowe

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i nowoczesnego sposobu na oświetlenie schodów zewnętrznych i wewnętrznych, polecamy wybranie przeznaczonych do tego celu opraw LED. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo oprawy schodowe 230V i 12V, jak i te przeznaczone do montażu w puszce, oraz natynkowe. Oprawa schodowa do puszki 60, będzie doskonałym wyborem wtedy, kiedy nie będziemy mieć zbyt dużo miejsca montażowego. Kolejny model to oczywiście oprawa schodowa natynkowa, która dzięki swojej specjalnej konstrukcji, pozwoli nam nakierować światło bezpośrednio na schodek. W sprzedaży posiadamy oprawy schodowe uznanych i cenionych marek takich jak Kanlux, Idea LED, czy ProVero. Tego typu halogeny na schody w sposób efektowny oraz energooszczędny oświetlą nasze stopnie schodowe.

Lampki przyschodowe doskonale nadają się nie tylko do domów, ale również do innych przestrzeni, takich jak restauracje, hotele, czy sklepy. Wyposażone we wbudowane źródło światła, charakteryzują się minimalnym zużyciem energii, wykorzystując przy tym maksymalne swoją moc świetlną. Ich światło schodowe jest specjalne ukierunkowane w dół aby podświetlić stopnie i przy tym nie oślepiać, ale jednocześnie dać atrakcyjny efekt wizualny.

Podświetlenie schodów

Schody podświetlane ledami nie muszą uruchamiać się jedynie poprzez włącznik ścienny. Bardzo chętnie wybierana obecnie jest także oprawa schodowa z czujnikiem ruchu. Wyposażona w specjalną czuję, automatycznie uruchomi nasze oświetlenie zaraz po wykryciu jakiegokolwiek ruchu. Oświetlenie schodów LED z czujnikiem ruchu to także niezwykła wygoda podczas użytkowania. Wykorzystując tego rodzaju oprawy schodowe, będziemy w stanie całkowicie zautomatyzować nasze oświetlenie na klatce schodowej.

Lampki na schody to najczęściej oprawy przystosowane do zasilania prądem o obniżonym napięciu. Wybierając oświetlenie schodowe 12V wykonane w technologii LED, zawsze powinniśmy dobrać do nich odpowiednie zasilacze ledowe. Produkty wykonane w technologii LED, do zasilania potrzebują transformatorów impulsowych, o stabilizowanym napięciu wyjściowym.

Światło schodowe

Oprawy schodowe LED posiadają wiele zalet i atutów, z powodu wykorzystania w nich źródła światła wykonane w nowoczesnej technologii. Są to między innymi: energooszczędność, długa żywotność oraz możliwość wyboru koloru i barwy światła. Ich specjalna konstrukcja sprawiła, że lampki schodowe mają kompaktowe wymiary, nie zajmują zbyt dużo miejsca montażowe, a pozwalają stworzyć nam bardzo efektowne i funkcjonalne oświetlenia.

Ledy na schody współpracują z wieloma różnymi akcesoriami, którą pozwolą im zdecydowanie zwiększyć ich możliwości. Dobierając do nich odpowiedni sterownik LED, będziemy mogli swobodnie ściemniacz ich światło, jak i rozjaśniać. Montując do opraw dodatkowy czujnik ruchu, będziemy w stanie całkowicie zautomatyzować ich pracę. Światło schodowe będzie zapalone wyłącznie w odpowiednich do tego warunkach, czyli wtedy kiedy wykryje jakikolwiek ruch. Różnego rodzaju dodatkowe akcesoria, pozwolą nam na stworzenie wygodnego w użytkowaniu systemu oświetleniowego.

Jak podłączyć oświetlenie schodowe LED?

Montaż naszych oprawek jest naprawdę bardzo prosty i szybki. Oprawki montowane są na wcisk, dlatego nie potrzeba żadnych skomplikowanych narzędzi w celu ich instalacji. Aby oprawa schodowa LED 12V działała prawidłowo, należy dobrać do niej także właściwy zasilacz oraz pozostałe elementy instalacji ledowej, które można kupić w naszym sklepie internetowym.

Jeżeli interesuje Państwa oświetlenie LED na schody, w naszym asortymencie dostępne są inne produkty przeznaczone do wykonania całego systemu oświetleniowego. Są to między innymi zasilacze, czujniki, sterowniki, ściemniacze. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek problemy z doborem odpowiednich produktów, nasi pracownicy są też zawsze gotowi do pomocy i będą mogli doradzić, jakie artykuły pozwolą na przygotowanie sprawnie działającego systemu.

Zapewniamy szybką wysyłkę produktów oraz atrakcyjne ceny. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania i zakupy u nas będą w pełni udane. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym!