Oprawy Sufitowe

To jedne z najmniejszych źródeł światła, jednak o ogromnych możliwościach wykorzystania. Większość z nas ma je w swoim domu, szczególnie dobrze sprawdzają się w korytarzach i łazienkach. Oprawy sufitowe LED mają niewielkie rozmiary, idealnie komponują się z każdą stylistyką wnętrz, można je ze sobą łączyć, tworząc oświetleniową konstelację na ma...

To jedne z najmniejszych źródeł światła, jednak o ogromnych możliwościach wykorzystania. Większość z nas ma je w swoim domu, szczególnie dobrze sprawdzają się w korytarzach i łazienkach. Oprawy sufitowe LED mają niewielkie rozmiary, idealnie komponują się z każdą stylistyką wnętrz, można je ze sobą łączyć, tworząc oświetleniową konstelację na małej i dużej powierzchni.

Więcej

Oprawy Sufitowe Jest 261 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 261 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 261 elementów

Oprawy sufitowe LED – minimalistyczne oświetlenie

Wyróżniamy oprawy sufitowe LED stałe i ruchome. W stałych pierścień wewnętrzny jest nieruchomy względem drugiego, a więc źródło światła skierowane jest tylko w jedną stronę, najczęściej w dół. Oprawa sufitowa LED ruchoma posiada pierścień wewnętrzny, który możemy ustawić samodzielnie w dowolnym kierunku. Dzięki temu operujemy światłem w ten sposób, aby odpowiednio doświetlić całe wnętrze. To doskonałe rozwiązanie dla dużych pomieszczeń, w których w przeciwnym razie konieczne byłoby wykorzystanie dużej ilości źródeł światła. Ruchome oprawy pozwalają zminimalizować liczbę punktów świetlnych.

Różnorodne halogeny sufitowe LED

Oprawy sufitowe LED występują w różnych kształtach. Do najpopularniejszych należą oprawy kwadratowe i okrągłe. Coraz chętniej jednak wybierane są oprawy podwójne, potrójne, a nawet poczwórne. Nie mniej ważny jest materiał, z jakiego są one wykonane. Do wyboru mamy halogeny led sufitowe talowe, aluminiowe i szklane. Podstawowym oczkiem jest oczko stalowe. Cechuje się niską ceną oraz szeroką paletą barw. Możesz zdecydować się na stalowe modele w wersji chromowanej matowej lub połyskiem, miedziane, złote, grafitowe lub białe. Jeżeli jednak zależy Ci na efektownym kształcie oprawy, powinieneś zapoznać się z ofertą oczek aluminiowych. Wykonane są z materiału lekkiego i bardzo plastycznego, w związku z czym większe są możliwości producentów w wykonywaniu ich w efektownych kształtach. Z kolei lampy halogenowe sufitowe szklane to bardzo stylowa dekoracja wnętrza. Występują w jeszcze szerszej palecie barw. Oryginalnie prezentować się będą oczka w kolorze bursztynowym i fioletowym.