Oświetlenie obrazów 

Kinkiety do oświetlenia obrazów to eleganckie lampy, które zamontujemy nad obrazem, lub po jego bokach. Wykonane z trwałych i efektownych materiałów, staną się oświetleniem na lata, które z biegiem upływającego czasu, nie zmieni swojego wyglądu.

Kinkiety ścienne do oświetlenia obrazów

Projektując nasze domy i mieszkania, staramy się zadbać o każdy szczegół i wykończenie detali. Kupujemy obrazy, grafiki czy też wywołujemy zdjęcia, które nam się wyjątkowo podobają. Świetnym pomysłem będą dodatkowe efekty w postaci oświetlenia, które dodatkowo wyeksponuje nasze zbiory. Oświetlenie obrazów to prosty sposób, aby zwrócić uwagę na galerie ścienne i pochwalić się oryginalnym dziełem sztuki czy pięknym zdjęciem. Kinkiety ścienne do oświetlenia obrazów są odpowiednio wyprofilowane i skonstruowane, aby idealnie oświetlić naszą galerię. W ofercie znajda Państwo subtelne i proste oprawy ukierunkowane pod odpowiednim kątem, ale również te bardziej tradycyjne, które nie tylko oświetlą obraz, ale dadzą dodatkowe subtelne źródło światła będące alternatywą dla tradycyjnego górnego światła.

Oświetlenie obrazów, czyli eleganckie lampy ścienne

Posiadamy kinkiety obrazowe montowane bezpośrednio nad obrazem, ale także te, które możemy zamontować po jego bokach. Nasze kinkiety do oświetlenia obrazu idealnie sprawdza się również do oświetlenia luster. Stosując lampy do oświetlenia obrazu, w łatwy sposób możemy uzyskać zaskakujący efekt, który zachwyci naszych gości. Oświetlenie obrazu to również nowoczesny sposób na uatrakcyjnienie wnętrza i nadanie mu luksusowego charakteru. Jeśli szukasz czegoś, co wyróżni twoje mieszkanie na tle innych, warto zainwestować w oświetlenie twojej galerii ściennej.