Filtry

Czujnik ruchu
Kolor ramki
Stopień szczelności
Średnica żarówki
Napięcie zasilające
Montaż oprawy
Możliwość ściemniania lampki
Regulowane ramię

Informacje

Oświetlenie wewnętrzne 

Podkategorie

 • Oprawy Sufitowe

  To jedne z najmniejszych źródeł światła, jednak o ogromnych możliwościach wykorzystania. Większość z nas ma je w swoim domu, szczególnie dobrze sprawdzają się w korytarzach i łazienkach. Oprawy sufitowe LED mają niewielkie rozmiary, idealnie komponują się z każdą stylistyką wnętrz, można je ze sobą łączyć, tworząc oświetleniową konstelację na małej i dużej powierzchni.

 • Oprawy LED
 • Plafony LED

  Oświetlenie spełnia we wnętrzu bardzo istotną rolę. Coraz częściej dostrzega się w nim ogromny potencjał dekoracji, przez co dużą uwagę zwraca się na ich wygląd. Nowoczesne wnętrza wyróżniają się prostotą i minimalizmem, na próżno jest w nich szukać bogatych zdobień i ozdób. W tę konwencję idealnie wpisują się plafony LED, czyli oświetlenie przylegające do powierzchni sufitu. Jest dyskretne, nienachalne, zapewniają przyjemne i rozproszone światło. To alternatywa dla żyrandoli i lamp wiszących, które nie zawsze pasują do wnętrza, w których pierwszoplanową role odgrywa prostota.

 • Panele LED

  Panele LED to rodzaj oświetlenia, które doskonale sprawdza się w domu, biurze oraz sklepie. Jest to forma energooszczędna, co pozwala zmniejszyć nasze wydatki na rachunki za prąd. Gwarantujemy wysoką jakość wykonana oraz nowoczesny wygląd. 

 • Lampy sufitowe i ścienne
 • Lampy stojące
 • Akcesoria do oświetlenia

  Akcesoria do oświetlenia jest kategorią, w której nasi klienci zakupią kompletny osprzęt do instalacji swojego oświetlenia. W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria elektroinstalacyjne, przedłużacze czy listwy zasilające.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 6802 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 6802 elementów