Panele LED

Panele LED to rodzaj oświetlenia, które doskonale sprawdza się w domu, biurze oraz sklepie. Jest to forma energooszczędna, co pozwala zmniejszyć nasze wydatki na rachunki za prąd. Gwarantujemy wysoką jakość wykonana oraz nowoczesny wygląd. 

Panele LED Jest 70 produktów.

Podkategorie

  • Panele LED 30x30
  • Panele LED 30x60

    Energooszczędny panel LED 30 x 60 to sprawdzony wybór do wielu przestrzeni użyteczności publicznej, biur, sklepów, a nawet do domu. Zapewnia jasne oświetlenie i daje szerokie możliwości konfiguracji.

  • Panele LED 30x120
  • Panele LED 60x60

    Prezentujemy panele led sufitowe 60x60 – wysokiej jakości produkty przeznaczone do profesjonalnego oświetlania wielu przestrzeni. Panele ledowe stanowią bardzo atrakcyjną alternatywę dla standardowego oświetlenia, ponieważ są energooszczędne, pracują długo i są bezpieczne i ekologiczne. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa lampy do sufitów podwieszanych 60x60, czyli w popularnym kształcie kwadratowym.

  • Panele LED 60x120
  • Akcesoria do paneli LED
na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 70 elementów

Panele LED – nowoczesny minimalizm

Wyróżniają się niezwykłą prostotą, bardzo minimalistyczną formą i tym samym uniwersalnością. Panele LED wykorzystywane są przede wszystkim w przestrzeni biurowej i w budynkach użytku publicznego. Znalazły swoje zastosowanie w oświetleniu sklepów i restauracji, ale coraz chętniej wybierane są do prywatnych domów. Jest to idealny produkt do gabinetów lekarskich, aptek i pomieszczeń opieki medycznej. Panele ledowe gwarantują mocne i równomierne oświetlenie, a także pozwalają na tworzenie efektownych konfiguracji. Są pozbawione wszelkich elementów ozdobnych i dekoracyjnych, co stanowi ich ogromną zaletę, świetnie wpisują się bowiem w najnowsze trendy wnętrzarskie, w których dominuje zasada: im mniej, tym więcej. Minimalizm i prostota to dwie cechy, które świetnie opisują zarówno nowoczesny design, jak i panele LED.
Panel LED dostępne są w naszej ofercie w różnych rozmiarach. Do mniejszych pomieszczeń polecamy panele 30 × 30, do tych największych 30 × 120. Są jeszcze panele LED w rozmiarze 30 × 60, które odpowiednio doświetlą duże pomieszczenia mieszkalne i średniej wielkości pomieszczenia użytku publicznego. Ponadto w sklepie znajdziesz niezbędne akcesoria do paneli LED, jak zestawy uchwytów i ramki nadtynkowe.

Panele LED sufitowe i natynkowe

Technologia LED cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dostrzegamy ogromne zalety tego rozwiązania, przede wszystkim duże oszczędności zużycia energii. Diody LED są obecnie najbardziej energooszczędnym źródłem światła. Pobierają do 90% mniej energii niż tradycyjne żarówki. Pracują znacznie dłużej, do 30 000 godzin, a nawet więcej! Są odporne na uszkodzenia i świecą pełną mocą natychmiast po ich włączeniu. Panele LED sufitowe to także rozwiązanie ekologiczne. W diodach LED nie wykorzystuje się substancji, które mają niekorzystny wpływ na środowisko naturalne. Cechują się one ograniczoną emisją dwutlenku węgla do atmosfery, a dzięki temu, że nie trzeba ich często wymieniać, nie przyczyniamy się do zaśmiecania naszej planety.
Panele LED nadtynkowe to nowoczesna forma oświetlenia, która doskonale sprawdzi się w domach mieszkalnych, biurach, gabinetach medycznych, szkołach i instytucjach publicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i bliższego poznania technologii LED i jej zalet.