Plafon gipsowy 

Plafony gipsowe LED to eleganckie lampy sufitowe, lub ścienne, które pozytywnie zaskoczą swoim wyglądem i funkcjonalnością. Świetnie sprawdzą się w połączeniu z żarówkami LED E27 z naszej oferty.

Plafon gipsowy

Eleganckie plafony gipsowe, to lampy idealne do sypialni, salonu, czy łazienki. Plafoniera gipsowa to elegancka oprawa, wykonane z ceramiczno-gipsowej masy. Stworzona z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, posiadają elegancki wzór, który doskonale współgra z pomieszczeniami wykonanymi w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Plafoniery gipsowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje im elegancki wygląd przez cały okres ich użytkowania. Możemy montować je zarówno na ścianie, jak i suficie. Plafon gipsowy to świetna alternatywa dla tradycyjnych lamp sufitowych i ściennych, która pozytywnie zaskoczy nie tylko swoim wyglądem, ale także funkcjonalnością.

Gipsowy plafon ze względu na materiał wykonania i swoją konstrukcję jest bardzo uniwersalny w dodatkowej obróbce. Możemy dowolnie zmieniać jego kolor, malując go tak, aby, jak najbardziej wpasował się w wygląd naszego wyjątkowego wnętrza. Bardzo często spotykamy się również z klientami, którzy tworzą gipsowe rzeźby na plafonie, tak aby ich lampa była unikalna i wyjątkowa.

Plafony gipsowe sufitowe

Plafony gipsowe to lampy z wymiennym źródłem światła. Te dostępne w naszej ofercie zostały przystosowane do żarówek LED z dużym gwintem. Taka konstrukcja pozwala nam na wybór odpowiedniej barwy światła i mocy, która spełni wszystkie nasze oczekiwania oświetleniowe. Źródło światła w naszej lampie gipsowej zostaje ukryte pod mlecznym kloszem, który doskonale rozprasza światło, tworząc jednolitą powierzchnię świecenia. Jest to bardzo ciekawe i stylowe rozwiązanie oświetleniowe, które coraz częściej spotykamy w miejscach naszej pracy, w szkołach, przedszkolach czy poczekalniach u lekarza. Sklep internetowy zarowka-led.com w swojej ofercie posiada zarówno plafony gipsowe kwadratowe, jak i oprawy gipsowe okrągłe. Ponadto zostały one przystosowane do jednej, dwóch lub nawet trzech żarówek ledowych o maksymalnej mocy 23W.

Plafon sufitowy gipsowy może posłużyć nam do przeróżnych celów, zarówno tych dekoracyjnych, jak i związanych z głównym oświetleniem. W zależności od wybranego przez nas źródła światła może emitować mocny strumień świetlny, jak i ten bardziej dekoracyjny. Jego specjalna konstrukcja sprawia, że emituje on światło przez wbudowany klosz, a także delikatnie rozprasza je z drugiej strony, po suficie.