Power Banki 

Power Bank to nic innego jak przenośny akumulator, dzięki któremu naładujemy nasz smartfon niezależnie od tego, czy mamy dostęp do prądu, czy nie. W naszej ofercie szeroka oferta modeli o różnych pojemnościach.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 76 elementów

Powerbank, czyli przenośny akumulator do ładowania urządzeń

Powerbanki to nic innego jak przenośne ładowarki, które pozwolą Ci naładować urządzenia typu: smartphone, telefon komórkowy, czy nawigacja GPS. Przenośne powerbanki doskonale sprawdzą się do ładowania wszystkich urządzeń zasilanych prądem o napięciu 5V. Powerbank to odpowiedź na potrzeby większości klientów, bo przecież każdemu z nas w życiu przytrafił się moment, kiedy nasz smartfon, czy tablet rozładował się w najmniej odpowiednim momencie. W takiej sytuacji powerbanki stanowią znakomite rozwiązanie, które pozwoli naładować nasze urządzenie, nieważne czy jesteśmy w domu, w pociągu, czy na spacerze.

Jaki powerbank wybrać?

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele modeli powerbanków. Różnią się one wyglądem (w sprzedaży posiadamy skórzany powerbank, jak i powerbank w kształcie szminki), ale także pojemnością. Powerbanki możemy podzielić na trzy grupy ze względu na ich pojemność:

  • Powerbank do 5000mAh - poręczny, zwykle małej wielkości urządzenie, które pozwoli nam nawet na dwukrotne naładowanie naszego smartfona.
  • Powerbank od 5000 do 10000 mAh - średniej wielkości urządzenie, które pozwoli nam już na naładowanie telefonu nawet kilka razy.
  • Powerbank o pojemności większej od 10000 mAh - to już duże urządzenia, dzięki którym wielokrotnie naładujemy nasz smartfon, ale także notebooka, czy tablet.