Profil aluminiowy LED Iledo 

Profil aluminiowy LED Iledo to listwa architektoniczna, przystosowana do montażu aż trzech taśm LED. Doskonale sprawdzi się jako lampa natynkowa lub wisząca.  

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Szybki podgląd
  2.37 zł W magazynie

  Zaślepki WIDE przeznaczone do profili architektonicznych ILEDO. Zaślepki dostępne w wersji białej i szarej, przód i tył. Do dekoracyjnego wykończenia profilu. 

  2.37 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19.12 zł W magazynie

  Szybka WIDE mleczna do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Klosz matowy to biała przesłonka dzięki której wnętrze profilu jest niewidoczne. Długość 1m,2m,3m.

  19.12 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19.12 zł W magazynie

  Klosz WIDE mrożony do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Szybka półmatowa chroni taśmę przed zewnętrznymi czynnikami oraz delikatnie rozprasza promień świetlny.

  19.12 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19.12 zł W magazynie

  Klosz WIDE transparentny do profili LUMINES typ SOLIS, iLEDO, INSO. Szybka to gwarancja ochrony taśmy LED przed wilgocią. Wykonany z tworzywa PVC, szybki montaż

  19.12 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  21.39 zł W magazynie

  Klosz WIDE Frosted mleczny dedykowany do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Chroni przed wilgocią i kurzem. Wykonany z tworzywa sztucznego PMMA. Długość 1-3 metr.

  21.39 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  21.39 zł W magazynie

  Szybka WIDE Frosted do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Klosz zmrożony półmat - daje efekt podobny do klosza mrożonego ale wzbogacony o ładny efekt zmrożenia.

  21.39 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  26.88 zł W magazynie

  Profil aluminiowy montażowy LUMINES MODI. Zaprojektowany jako uzupełnienie montażowe dla profili architektonicznych. Dyskretne maskowanie modułu zasilającego.

  26.88 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  27.48 zł

  Łączniki LUMINES do stosowania z profilami aluminiowymi z serii ILEDO. Ułatwiają montaż profili w dłuższych odcinkach oraz umożliwiają ich łączenie w linii prostej lub pod kątem 90 stopni. 

  27.48 zł
 • Szybki podgląd
  65.46 zł W magazynie

  Profil architektoniczny typ ILEDO. Profil aluminiowy można stosować jako element oświetlenia wiszącego lub nawierzchniowego. Montaż 3 rzędów taśm LED 10mm każda

  65.46 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  69.31 zł W magazynie

  Profil aluminiowy LED czarny ILEDO o długości 1 metra został wykonany z wysokiej jakości komponentów. Możliwość zamontowania trzech taśm LED. 

  69.31 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  79.70 zł W magazynie

  Profil aluminiowy ILEDO do taśm LED. Profil architektoniczny do budowania własnej lampy lub systemów zintegrowanego oświetlenia. Oświetlenie do salonu, biura.

  79.70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  138.60 zł W magazynie

  Profil LED czarny o długości 2 metrów typu ILEDO przystosowany do montażu trzech taśm LED. Wykonany z wysokiej jakości aluminium. 

  138.60 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Profil aluminiowy typ ILEDO do taśm LED

profil aluminiowy typ ILEDO, profil aluminiowy zewnętrzny, profil do taśmy LED, profil napowierzchniowo montowany, zaślepki do profilu, klosz do profilu, profil biały, profil srebrny, profil anodowany, profil architektoniczny


Nowoczesny profil aluminiowy typ iLEDO do taśm LED od LUMINES został stworzony w celu przygotowywania niezwykłych wiszących kompozycji świetlnych oraz oświetlania wpuszczanego. Razem z nim można wykonać w domach i innych przestrzeniach dekoracyjne oświetlenie liniowe – jedynym ograniczeniem w jego kreowaniu jest wyobraźnia!

W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo profil aluminiowy zewnętrzny iLEDO w bardzo atrakcyjnej cenie oraz z szybką dostawą. Oferujemy również dopasowane akcesoria, dlatego dostaną u nas Państwo wszystko, co jest niezbędne do wykonania ozdobnego systemu LED z użyciem taśm z diodami.

ILEDO to profil architektoniczny, który idealnie nadaje się do zbudowania własnej lampy o dowolnym, geometrycznym kształcie lub też do tworzenia systemów zintegrowanego oświetlenia. Jest to profil do taśmy LED, który wybierany jest chętnie do takich przestrzeni jak biura, gabinety, salony, kuchnie, korytarze, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich, ponieważ możliwości tworzenia efektownych aranżacji z jego wykorzystaniem są bardzo szerokie.

Profil oferowany jest w standardowych długościach 1000 mm, 2020 mm oraz 2900 mm oraz w kilku kolorach do wyboru, co pozwala na dopasowanie ich w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Profile iLEDO oferowane są w następujących kolorach:
profil biały
profil srebrny
profil anodowany

Montaż profilu jest bardzo łatwy – profil napowierzchniowo montowany jest przede wszystkim z wykorzystaniem taśm dwustronnych, dlatego też można bardzo łatwo ułożyć go w dowolnej konfiguracji. W sprzedaży dostępne są też zawieszki, które pozwalają na przygotowanie lamp wiszących, na przykład w kształcie linii, prostokąta, kwadratu o dowolnych wymiarach. W naszym sklepie oferowane jest również uzupełnienie montażowe dla profili architektonicznych iLEDO – profil aluminiowy LUMINES MODI.

Do profili oferujemy również dopasowane klosze montowane na wcisk. Oferujemy klosze w trzech różnych wariantach do wyboru, wobec tego mogą dobrać je Państwo zależnie od tego, jaki efekt ma dawać oświetlenie LED.

W sprzedaży posiadamy następujące klosze do profili iLEDO:
transparentny – jest to klosz do profilu wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego, które przepuszcza generowane przez diody LED światło, dlatego jest ono wtedy najjaśniejsze, diody LED na taśmie pozostają widoczne przez klosz
mrożony, frosted, frosted mleczny – tego rodzaju klosze wyróżniają się zmatowioną nawierzchnią, która daje efekt oszronienia, dlatego też światło jest wtedy delikatnie rozproszone, a taśma LED mniej widoczna
mleczny – klosz jest wykonany z tworzywa o kolorze mlecznej bieli, dobrze przesłania on taśmę LED, a przy tym rozprasza światło emitowane przez diody

W sprzedaży posiadamy też dodatkowe zaślepki do profilu w dopasowanych odmianach kolorystycznych, które pozwalają na łatwe, dekoracyjne zakończenie uciętego profilu.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z prezentowaną przez nas ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zapraszamy na zakupy!