Profil aluminiowy LED Inso 

Profil architektoniczny INSO to listwa architektoniczna o wymiarach: 30x43mm. Świetnie sprawdzi się do montażu nawet 3 taśm LED równolegle. Przystosowana do podtynkowego montażu na sprężynkach.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • Szybki podgląd
  2.37 zł W magazynie

  Zaślepki wykończeniowe do zakończenia profili aluminiowych architektonicznych typu INSO. Marka Lumines proponuje zaślepki w dwóch kolorach z opcją przód i tył.

  2.37 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4.38 zł W magazynie

  Sprężyna montażowa do profilu aluminiowego LUMINES. Dzięki sprężynie możemy profile architektoniczne montować w suficie podwieszanym. Wysoka stabolność

  4.38 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19.12 zł W magazynie

  Szybka WIDE mleczna do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Klosz matowy to biała przesłonka dzięki której wnętrze profilu jest niewidoczne. Długość 1m,2m,3m.

  19.12 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19.12 zł W magazynie

  Klosz WIDE transparentny do profili LUMINES typ SOLIS, iLEDO, INSO. Szybka to gwarancja ochrony taśmy LED przed wilgocią. Wykonany z tworzywa PVC, szybki montaż

  19.12 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19.12 zł W magazynie

  Klosz WIDE mrożony do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Szybka półmatowa chroni taśmę przed zewnętrznymi czynnikami oraz delikatnie rozprasza promień świetlny.

  19.12 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  21.39 zł W magazynie

  Klosz WIDE Frosted mleczny dedykowany do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Chroni przed wilgocią i kurzem. Wykonany z tworzywa sztucznego PMMA. Długość 1-3 metr.

  21.39 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  21.39 zł W magazynie

  Szybka WIDE Frosted do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Klosz zmrożony półmat - daje efekt podobny do klosza mrożonego ale wzbogacony o ładny efekt zmrożenia.

  21.39 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  26.88 zł W magazynie

  Profil aluminiowy montażowy LUMINES MODI. Zaprojektowany jako uzupełnienie montażowe dla profili architektonicznych. Dyskretne maskowanie modułu zasilającego.

  26.88 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  27.48 zł W magazynie

  Łączniki LUMINES do stosowania z profilami aluminiowymi z serii INSO. Ułatwiają montaż profili w dłuższych odcinkach oraz umożliwiają ich łączenie w linii prostej lub pod kątem 90 stopni. 

  27.48 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  68.31 zł W magazynie

  Profil architektoniczny INSO do taśm LED. Profil aluminiowy wpuszczany to szerokie źródło światła do zastosowania w pomieszczeniach biurowych i sklepowych.

  68.31 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  72.47 zł W magazynie

  Profil LED podtynkowy INSO w kolorze czarnym o długości 1 metra umożliwia montaż aż trzech taśm LED. 

  72.47 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  83.33 zł W magazynie

  Profil aluminiowy LUMINES INSO do taśm LED. Profil idealnie nadaje się do montażu w płytach gipso-kartonowych, OSB, w podwieszanych sufitach. Długość 1m,2m,3m.

  83.33 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  144.92 zł W magazynie

  Profil LED wpuszczany czarny INSO o długości 2 metrów został wykonany z wysokiej jakości aluminium. Możliwość montażu 3 taśm LED. 

  144.92 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Profil aluminiowy typ INSO do taśm LED

profil aluminiowy typ INSO, profil aluminiowy wpuszczany, profil do taśmy LED, profil architektoniczny, profil montażowy maskujący, profil aluminiowy biały, profil aluminiowy srebrny,


Profil aluminiowy typ INSO od LUMINES to wysokiej jakości profil do taśmy LED, który został stworzony do montażu 3 równolegle położonych obok siebie taśm. Dzięki temu można stworzyć szerokie pasmo światła, które doskonale nadaje się do oświetlania miejsc wymagających odpowiedniej jasności – przestrzeni biurowych, sklepowych, salonów, kuchni, ale również półek czy regałów. W naszym sklepie internetowym oferujemy profile INSO w szerokiej gamie wariantów wraz z dodatkami w atrakcyjnych cenach!

Nowoczesny profil aluminiowy wpuszczany INSO to stylowy dodatek we wnętrzach – dzięki niemu można uzyskać efektowne oświetlenie w ścianach i sufitach. Dobrze komponuje się między innymi z płytami kartonowo-gipsowymi, płytami OSB, podwieszanymi sufitami. Profil sprzedawany jest w standardowych długościach wynoszących 1000 mm, 2020 mm, 2900 mm.

Prezentowany profil architektoniczny jest wykonany z najwyższej jakości aluminium. Materiał ten jest odporny na korodowanie, łatwy do utrzymania w czystości, lekki i można bez problemu go przycinać. Aluminium również dobrze odprowadza ciepło, działając w stosunku do taśm LED jak radiator. W związku z tym taśma nie jest narażona na nadmierne przegrzewanie, co znacznie wydłuża jej żywotność.

Profile INSO oferowane są w kilku wariantach kolorystycznych, co powoduje, że można dopasować je do przestrzeni montażowej, aby uzyskać jej atrakcyjny wygląd. Dzięki różnym możliwościom aranżacji uzyskać można naprawdę niesamowite efekty wizualne we wnętrzach.

W naszym sklepie zakupią Państwo następujące warianty profili:
profil aluminiowy biały
profil aluminiowy srebrny

Do profili aluminiowych INSO producent oferuje również dedykowane akcesoria. W sprzedaży w naszym sklepie posiadamy pełną gamę kloszy – przesłonek do zabezpieczenia taśmy LED znajdującej się w profilu. Wykonane są z najwyższej jakości tworzyw. Klosze dostępne są w kilku wariantach, które prezentujemy poniżej.

Klosze dostępne dla profili INSO:
transparentny – całkowicie przepuszcza światło generowane przez diody LED, zapewnia dobre oświetlenie, taśma LED wewnątrz profilu pozostaje widoczna
mrożony, frosted, frosted mleczny – profile wykonane z lekko przymglonego, oszronionego tworzywa, które daje efekt większego rozproszenia światła i w większym stopniu przysłania taśmę LED
mleczny – tworzywo wykorzystane do przesłonki jest nieprzezroczyste, dając dobre rozproszenie światła i całkowicie przesłaniając diody LED

Oprócz dopasowanych kloszy w naszym asortymencie oferujemy też inne akcesoria dodatkowe. Są to zaślepki w dopasowanych do profili kolorach, zawieszki, które pozwalają na wykonanie oświetlenia wiszącego, profil montażowy maskujący MODI oraz sprężyny mocujące, które umożliwiają zamocowanie profilu w sufitach podwieszanych.

Gdy potrzebują Państwo pomocy w wyborze odpowiedniego profilu oraz akcesoriów, prosimy o skontaktowanie się z naszymi pracownikami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!