Profil aluminiowy LED Solis 

Profil aluminiowy Solis to szeroka listwa meblowa, w której jednocześnie zamontujemy aż trzy taśmy LED równolegle. Możemy go zamontować natynkowo za pomocą kleju montażowego lub zwiesić przy pomocy dedykowanych zawiesi.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Szybki podgląd
  2.37 zł W magazynie

  Zaślepki WIDE dedykowane do profili architektonicznych LUMINES SOLIS. Zaślepki dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych z otworem na przewód lub bez. 

  2.37 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19.12 zł W magazynie

  Szybka WIDE mleczna do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Klosz matowy to biała przesłonka dzięki której wnętrze profilu jest niewidoczne. Długość 1m,2m,3m.

  19.12 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19.12 zł W magazynie

  Klosz WIDE mrożony do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Szybka półmatowa chroni taśmę przed zewnętrznymi czynnikami oraz delikatnie rozprasza promień świetlny.

  19.12 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19.12 zł W magazynie

  Klosz WIDE transparentny do profili LUMINES typ SOLIS, iLEDO, INSO. Szybka to gwarancja ochrony taśmy LED przed wilgocią. Wykonany z tworzywa PVC, szybki montaż

  19.12 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19.77 zł W magazynie

  Profil architektoniczny LUMINES typu SOLIS. Profil aluminiowy przeznaczony do montażu z taśmami LED, napowierzchniowy. Idealny do oświetlenia biurowego.

  19.77 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  21.39 zł W magazynie

  Klosz WIDE Frosted mleczny dedykowany do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Chroni przed wilgocią i kurzem. Wykonany z tworzywa sztucznego PMMA. Długość 1-3 metr.

  21.39 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  21.39 zł W magazynie

  Szybka WIDE Frosted do profili typu SOLIS, iLEDO, INSO. Klosz zmrożony półmat - daje efekt podobny do klosza mrożonego ale wzbogacony o ładny efekt zmrożenia.

  21.39 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  29.25 zł W magazynie

  Profil aluminiowy typ SOLIS do taśm LED. Profil architektoniczny zaprojektowany z myślą o oświetleniu podwieszanym. Możliwość montażu trzech taśm LED 10mm każda

  29.25 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  34.16 zł W magazynie

  Profil aluminiowy LUMINES SOLIS biały do taśm LED. Profil to ochrona taśm przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabrudzeniami. Do Montażu napowierzchniowego.

  34.16 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  34.16 zł W magazynie

  Profil aluminiowy typ SOLIS stworzony z myślą o rozwiązaniach architektonicznych. Profil LED doskonale nada się do oświetlenia sal sprzedażowych. Długości 1-3m.

  34.16 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  34.16 zł W magazynie

  Profil architektoniczny aluminiowy typ SOLIS inox anodowany. Profil LED do stosowania nawierzchniowego oraz wiszącego dający dobry i ciekawy efekt świetlny.

  34.16 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Profil aluminiowy typ SOLIS do taśm LED

profil aluminiowy typ SOLIS, profil aluminiowy zewnętrzny, profil do taśmy LED, profil napowierzchniowo montowany, zaślepki do profilu, klosz do profilu, profil biały, profil czarny, profil srebrny, profil inox, profil anodowany, profil surowy


Profil aluminiowy LUMINES SOLIS to nowoczesny, szeroki profil aluminiowy zewnętrzny przeznaczony do montażu taśm LED. Pozwala na uzyskanie dekoracyjnego efektu podświetlenia liniowego, a także chroni taśmy przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo najwyższej jakości profile LED – to idealna propozycja przeznaczona do stworzenia różnych kompozycji świetlnych. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Profil do taśmy LED LUMINES SOLIS to nowoczesny profil architektoniczny, który pozwala na zastosowanie nawet 3 taśm jednocześnie dzięki swojej szerokości wynoszącej 43 mm. Daje różnorodne możliwości w tworzeniu systemów świetlnych. Profile mogą zostać zamontowane nawierzchniowo na ścianach lub sufitach, a także w meblach, ponadto można tworzyć dzięki nim efektowne lampy wiszące, na przykład w kształcie linii, prostokąta czy kwadratu.

W naszym asortymencie dostępne są profile LUMINES SOLIS w następujących kolorach:
profil biały
profil czarny
profil srebrny
profil inox
profil anodowany
profil surowy

Dzięki temu, że do wykonania profilu przygotowano najwyższej jakości aluminium, wyróżnia się ona wyjątkową trwałością, odpornością na korodowanie oraz estetyką. Aluminium jednocześnie bardzo dobrze odprowadza ciepło generowane przez diody LED w trakcie pracy, dlatego nie nagrzewają się one nadmiernie i tym samym ich żywotność jest jeszcze dłuższa.

Plusem prezentowanych profili na taśmy LED jest też ich prosty montaż. LUMINES SOLIS to profil napowierzchniowo montowany, który może być zainstalowany nawet bez posiadania szerokiej wiedzy i specjalistycznych narzędzi. Montaż można przeprowadzić z wykorzystaniem taśmy dwustronnych lub też z użyciem zawiesi, aby stworzyć dekoracyjne lampy wiszące.

Do profilu oferujemy również dopasowane akcesoria takie jak przesłonka – klosz do profilu, dedykowane zaślepki do profilu w dopasowanych kolorach, a także zawieszki. Dzięki temu w naszym sklepie internetowym mogą zakupić Państwo wszystko, co jest niezbędne do przygotowania stylowego oświetlenia ledowego z wykorzystaniem taśm LED.

W naszym asortymencie znajdują się takie rodzaje kloszów jak:
transparentne – są to klosze wykonane z całkowicie przezroczystego tworzywa sztucznego, które dobrze przepuszcza światło, klosze te nie zasłaniają taśmy LED, dlatego też pozostaje ona widoczna
mrożone, frosted, mleczne frosted – to klosze, które są wykonane z lekko oszronionego, mrożonego tworzywa sztucznego, rozprasza światło delikatnie, dlatego też jest ono nieco słabsze niż w przypadku kloszów transparentnych
mleczne – klosze o największym poziomie zmatowienia, które są dostępne w kolorze mlecznej bieli, pozwalają na całkowite zamaskowanie widoku taśmy LED, a generowane przez diody ledowe światło jest wtedy najbardziej rozproszone

Jeżeli nie wiedzą Państwo, na jaki rodzaj profili oraz dodatków się zdecydować, prosimy o skontaktowanie się z nami już teraz. Nasi pracownicy będą mogli wtedy doradzić, jakie produkty wybrać. Zapraszamy do zakupu!