Profil aluminiowy LED typ G 

Głęboki profil wpuszczany typu G to listwa przystosowana do instalacji jednej taśmy LED. Dzięki odpowiedniej wysokości i przy użyciu mlecznego klosza nasza lampa podtynkowa będzie emitować jednolitą linią światła.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Szybki podgląd
  1.42 zł W magazynie

  Zaślepki dedykowane do profilu Lumines aluminiowego wpuszczanego typu G. Zaślepki dostępne w jednym kształcie i rozmiarze w kolorach: białe, czarne, inox, szare

  1.42 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4.75 zł W magazynie

  Przesłonka mleczna do profilu LED. Klosz mleczny pięknie rozprasza światło. Prosty montaż na wcisk od góry. Klosz chroni taśmę przed dostawaniem się kurzu. 

  4.75 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4.75 zł W magazynie

  Klosz przezroczysty do profilu aluminiowego. Klosz BASIC chroni przed uszkodzeniem i zabrudzeniem taśmy LED. Klosz transparentny przepuszcza najwięcej światła. 

  4.75 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4.75 zł W magazynie

  Szybka do profilu aluminiowego LED. Klosz mrożony delikatnie rozprasza promień świetlny. Klosz do porfili to ochrona diod LED przed uszkodzeniami. 

  4.75 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  9.49 zł W magazynie

  Szybka do profili aluminiowych LED BASIC PMMA Frosted mleczny to płaskie przesłonki z wykonane z tworzywa PMMA (polimetakrylanu metylu). Szybki i prosty montaż. 

  9.49 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  9.49 zł W magazynie

  Klosz Frosted do profilu aluminiowego LED. Szybka o wykończeniu Frosted sprawia bardzo ładne wrażenie "zmrożenia". Długość szybki to 1m, 2m, 3m.

  9.49 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  14.71 zł W magazynie

  Profil aluminiowy LED wpuszczany idealny do oświetlenia blatów i podłóg. Profil aluminiowy pełni funkcję radiatora czyli odprowadza ciepło i chroni taśmę LED.

  14.71 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  23.56 zł W magazynie

  Profil LED wpuszczany typ G marki LUMINES dedykowany do taśm LED. Łatwy i szybki montaż na wcisk lub taśmę montażową. Doskonałe oświetlenie do sklepów.

  23.56 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  27.67 zł W magazynie

  Profil aluminiowy wpuszczany G biały. Profil LED jest łatwy w montażu wewnątrz wyfrezowanego otworu. Zabezpiecza taśmę przed działaniem czynników zewnętrznych.

  27.67 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  27.67 zł W magazynie

  Profil aluminiowy typ G o długości 1m, 2m lub 3m. Profil LED inox przeznaczony do montażu oświetlenia opartego na taśmach LED. Nowoczesne oświetlenie kuchenne.

  27.67 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  27.67 zł W magazynie

  Profil wpuszczany typ G wykonany z trwałego aluminium przeznaczony do taśmy LED o szerokości do 12mm. Profesjonalne wykończenie instalacji oświetleniowej.

  27.67 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Profil aluminiowy typ G to taśm Led wpuszczany głęboki

profil aluminiowy typ G, profil aluminiowy wpuszczany, profil aluminiowy do taśmy LED, klosz to profilu LED, zaślepki do profilu, profil biały, profil czarny, profil srebrny, profil inox, profil anodowany, profil surowy, profil architektoniczny


W naszym sklepie zakupią Państwo profil aluminiowy typ G od LUMINES o szerokim zastosowaniu przy montażu i zabezpieczaniu taśm LED – są to profile przeznaczone do montażu wpuszczanego, które mogą być używane w wielu przestrzeniach, żeby uzyskać atrakcyjne oświetlenie. Dzięki temu, że profil w tym modelu jest wyższy od innych, światło w taśmach LED rozprowadza się równomierniej we wszystkich kierunkach. Wszystkie oferowane przez nas profile to produkty najwyższej jakości, które oferujemy także z dopasowanymi dodatkami. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i zamówienia realizujemy w krótkich terminach!

Profile oferujemy w trzech długościach: 1000 mm, 2020 mm, 2900 mm. Ze względu na zastosowany materiał są one łatwe w docinaniu, ale także istnieje możliwość docięcia profili na wymiar za dodatkową opłatą. Możemy wykonać cięcie pod kątem lub proste.

Profil aluminiowy wpuszczany typu G jest montowany w uprzednio wyfrezowane otwory w nawierzchniach przez wkręty, taśmę klejącą dwustronną lub na klej montażowy. Może być on wykorzystany między innymi do oświetlenia podstopnic w schodach, płyt kartonowo-gipsowych, mebli, blatów, aby wspomnieć tylko o niektórych możliwościach, ponieważ jest ich znacznie więcej. Profil, który wpuszczony jest w nawierzchnię, daje bardzo dobry efekt i sprawia, że wnętrza wyglądają bardziej nowocześnie i ekskluzywnie. Szeroka gama kolorów sprawia, że profile można dostosować indywidualnie w zależności od tego, w jakim miejscu mają być zamontowane.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy profile typu G w następujących wersjach kolorystycznych:
profil czarny
profil srebrny
profil biały
profil inox
profil anodowany
profil surowy

Wybierając profil aluminiowy do taśmy LED w naszym sklepie, otrzymują Państwo do dyspozycji produkt najwyższej jakości, który wyróżnia się trwałością, wytrzymałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne. Aluminium sprawia, że nie profile nie korodują i są łatwe do utrzymania w czystości. Jednocześnie dobrze odprowadza nadmiar ciepła, dlatego zwiększa żywotność taśm LED, które chronione są także przed zakurzeniem, zabrudzeniem oraz przed oderwaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Oferowane przez nas profile mogą zostać uzupełnione o dopasowane akcesoria. W naszym asortymencie znajdą Państwo klosz to profilu LED, którego zadaniem jest ochrona taśmy oraz atrakcyjna prezentacja emitowanego przez LED-y światła.

Klosze można u nas zakupić w następujących wariantach:
transparentny – jest to klosz wykonany w całości z przejrzystego tworzywa, które przepuszcza światło, taśma LED pozostaje widoczna przez klosz
mrożony, frosted, mleczne frosted – klosz jest wykończony przez lekkie zmatowienie, dlatego też daje mrożony efekt, taśma LED jest częściowo zasłonięta, a światło delikatnie rozproszone
mleczny – klosz ma kolor mlecznej bieli, dobrze rozprasza i tłumi światło, dając dekoracyjny efekt, taśma z diodami LED nie jest wówczas widoczna

Klientom oferujemy też akcesoria takie jak zaślepki do profilu z otworem oraz bez otworu na przewód oraz włączniki bezdotykowe uruchamiające taśmę bez dotyku.

Jeżeli chcą Państwo kupić profil architektoniczny typu G, zapraszamy do zakupu!