Profil aluminiowy LED typ Z 

Profil wpuszczany typu Z to niska listwa aluminiowa, którą podtynkowo zamontujemy we wcześniej wyfrezowanym otworze. W naszym sklepie profile dostępne w pięciu różnych kolorach: surowym, srebrnym, czarnym, inox i białym.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Szybki podgląd
  1.42 zł W magazynie

  Zaślepki BASIC do profili aluminiowych typ Z. Zaślepki to doskonały sposób na zabezpieczenie profila i taśm LED przed zabrudzeniem, oraz estetyczne wykończenie.

  1.42 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4.75 zł W magazynie

  Przesłonka mleczna do profilu LED. Klosz mleczny pięknie rozprasza światło. Prosty montaż na wcisk od góry. Klosz chroni taśmę przed dostawaniem się kurzu. 

  4.75 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4.75 zł W magazynie

  Szybka do profilu aluminiowego LED. Klosz mrożony delikatnie rozprasza promień świetlny. Klosz do porfili to ochrona diod LED przed uszkodzeniami. 

  4.75 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4.75 zł W magazynie

  Klosz przezroczysty do profilu aluminiowego. Klosz BASIC chroni przed uszkodzeniem i zabrudzeniem taśmy LED. Klosz transparentny przepuszcza najwięcej światła. 

  4.75 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  9.17 zł W magazynie

  Profil aluminiowy wpuszczany LUMINES typ Z. Profil LED stworzony specjalnie do montażu w bardzo trudno dostępnych miejscach. Dostępne długości 1m,2m,3m.

  9.17 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  9.49 zł W magazynie

  Szybka do profili aluminiowych LED BASIC PMMA Frosted mleczny to płaskie przesłonki z wykonane z tworzywa PMMA (polimetakrylanu metylu). Szybki i prosty montaż. 

  9.49 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  9.49 zł W magazynie

  Klosz Frosted do profilu aluminiowego LED. Szybka o wykończeniu Frosted sprawia bardzo ładne wrażenie "zmrożenia". Długość szybki to 1m, 2m, 3m.

  9.49 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  13.60 zł W magazynie

  Profil aluminiowy typ Z do zastosowania z taśmami LED. Profil wpuszczany w frez w meblach kuchennych, blatach bądź półkach. Estetyczne wykończenie oświetlenia.

  13.60 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  15.18 zł W magazynie

  Profil aluminiowy LUMINES LED typ Z wpuszczany. Profil LED pełni rolę radiatora oraz ochrania delikatne elementy taśmy LED. Nowoczesne oświetlenie do kuchni.

  15.18 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  15.18 zł W magazynie

  Profil aluminiowy LUMINES Z do montażu wpuszczanego. Profil LED maskuje diody i ułatwia montaż taśmy ledowej. Możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

  15.18 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  15.18 zł W magazynie

  Profil aluminiowy wpuszczany do montażu taśmy LED. Profil nie wymaga wykonania głębokiego frezu, gdyż jest niezwykle niski. Doskonałe oświetlenie łazienkowe.

  15.18 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Profil aluminiowy typ Z do taśm LED

profil aluminiowy typ Z, profil do taśmy LED, profil wpuszczany do taśmy LED, profil biały, profil czarny, profil srebrny, profil inox, profil anodowany, profil surowy, uchwyt do profilu, klosz do profilu


Stylowy, łatwy w montażu i dający nieograniczone możliwości aranżacyjne wpuszczany profil aluminiowy typ Z od LUMINES do taśm LED to rodzaj profilu przeznaczonego do montażu we wcześniej wyfrezowanych lukach. Doskonale zabezpiecza taśmy ledowe przed czynnikami zewnętrznymi i jest także łatwy w montażu. W naszym sklepie zakupią Państwo wyłącznie najwyższej jakości profile aluminiowe w atrakcyjnych cenach – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zaprezentowaną w sklepie!

Profil do taśmy LED wykonany z aluminium to niezbędny dodatek w celu zabezpieczenia taśmy LED przed zanieczyszczeniem, wilgocią oraz zerwaniem, a także innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki aluminum profile są odporne na korodowanie, bardzo estetyczne oraz trwałe. Razem nimi można przygotować naprawdę niesamowite kompozycje świetlne składające się z dekoracyjnych linii – to idealna propozycja do wykończenia ścian, sufitów, podłóg czy też do mebli, na przykład można zamontować je nad blatem kuchennym czy w szafach. Prezentowane profile także świetnie nadają się do wykończenia schodów.

Każdy oferowany przez nasz sklep profil wpuszczany do taśmy LED jest oferowany w kilku wariantach do wyboru – mogą Państwo zakupić je w długościach takich jak 1000 mm (1 metr), 2020 mm (2 metry), 2900 mm (3 metry), a także kilku kolorach do wyboru. Oferujemy też dopasowane akcesoria pozwalające na stworzenie różnych systemów LED w kilku kolorach, dlatego mogą razem z nimi uzyskać Państwo oczekiwany efekt jeszcze łatwiej.

Profile typu Z oferujemy w następujących kolorach:
profil czarny
profil srebrny
profil biały
profil inox
profil anodowany
profil surowy

Profile można uzupełnić o klosze wykonane z tworzyw sztucznych – wyróżniają się one wysoką wytrzymałością i razem z nimi można dodatkowo zabezpieczyć taśmę LED przed zanieczyszczeniem i zniszczeniem. Dobiorą u nas Państwo klosz do profilu w najbardziej dopasowanej kolorystyce.

Klosze to profili oferujemy w poniższych wersjach:
transparentny – klosz jest przezroczysty, dlatego też powoduje on całkowite przepuszczanie emitowanego przez diody LED światła, przez klosz widoczna jest również taśma LED
mrożony, frosted, mleczne frosted – klosz daje półprzezroczysty efekt, lekko zamglony, dlatego też delikatnie rozprasza światło i w większym stopniu zasłania taśmę LED
mleczny – klosz w kolorze mlecznej bieli, który jest w stanie całkowicie zasłonić taśmę ledową i maksymalnie rozprasza światło

W naszym asortymencie znajdą Państwo również dodatkowe elementy przeznaczone do prezentowanych profili aluminiowych. Są to zaślepki do profili oraz uchwyt do profilu, który pozwala na łatwiejszy montaż w wybranych pozycjach. Instrukcja montażu zaprezentowana jest na stronie internetowej.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, prosimy o skontaktowanie się z nami. Będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie z nich i doradzić najbardziej dopasowane elementy pozwalające na uzyskanie dekoracyjnego efektu oraz trwałości na lata. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą i życzymy udanych zakupów!