Profil aluminiowy wpuszczany B 

Profil wpuszczany typu B to meblowa listwa aluminiowa, przystosowana do potynkowego montażu. Świetnie sprawdzi się zamontowany we wcześniej wyfrezowanej powierzchni. Przystosowany do jednej taśmy LED.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Szybki podgląd
  1.42 zł W magazynie

  Zaślepki do profili aluminiowych typu B. Zaślepki dostępne w 4 kolorach i w dwóch warintach: prosta i okrągła. Do dekoracyjnego zakończenia profilu.  

  1.42 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4.75 zł W magazynie

  Przesłonka mleczna do profilu LED. Klosz mleczny pięknie rozprasza światło. Prosty montaż na wcisk od góry. Klosz chroni taśmę przed dostawaniem się kurzu. 

  4.75 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4.75 zł W magazynie

  Klosz przezroczysty do profilu aluminiowego. Klosz BASIC chroni przed uszkodzeniem i zabrudzeniem taśmy LED. Klosz transparentny przepuszcza najwięcej światła. 

  4.75 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4.75 zł W magazynie

  Szybka do profilu aluminiowego LED. Klosz mrożony delikatnie rozprasza promień świetlny. Klosz do porfili to ochrona diod LED przed uszkodzeniami. 

  4.75 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  9.49 zł W magazynie

  Szybka do profili aluminiowych LED BASIC PMMA Frosted mleczny to płaskie przesłonki z wykonane z tworzywa PMMA (polimetakrylanu metylu). Szybki i prosty montaż. 

  9.49 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  9.49 zł W magazynie

  Klosz Frosted do profilu aluminiowego LED. Szybka o wykończeniu Frosted sprawia bardzo ładne wrażenie "zmrożenia". Długość szybki to 1m, 2m, 3m.

  9.49 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  10.59 zł W magazynie

  Profil aluminiowy do montażu taśmy LED. Profil wykonany został z surowego aluminium do wpuszczania w wyfrezowane na powierzchni otwory. Długość od 1 do 3 metrów

  10.59 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  15.50 zł W magazynie

  Profil aluminiowy typ wpuszczany do taśm LED. Profil LED wymaga do montażu wyfrezowanego małej głębokości otworu. Profil srebrny chroni taśmę przed wilgocią. 

  15.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  16.92 zł W magazynie

  Profil aluminiowy wewnętrzny typ B do montażu taśm LED. Profil wykonany z aluminium w kolorze inox anodowany.Profil wpuszczamy w wyfrezowane na powierzchni otwory.

  16.92 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  16.92 zł W magazynie

  Profil wpuszczany typ B dedykowany do montażu taśm LED. Profil z wysokiej jakości aluminium to ochrona diod LED przez uszkodzeniami mechanicznymi. Profil biały.

  16.92 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  16.92 zł W magazynie

  Profil aluminiowy LED wpuszczany idealny do oświetlenia blatów i półek. Profil aluminiowy pełni funkcję radiatora. Możliwość docięcia profilu na dowolny wymiar. 

  16.92 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Profil aluminiowy wpuszczany do taśm LED

Profil aluminiowy wpuszczany, profil aluminiowy do taśmy, profil do taśmy typ B, profile architektoniczne, klosz do profilu, zaślepki do profili, profil biały, profil czarny, profil srebrny, profil inox, profil anodowany

Profil aluminiowy wpuszczany typu B 
Nowoczesne profile architektoniczne LUMINES do taśm LED to idealne dopełnienie różnych przestrzeni – dzięki nim można stworzyć efektownie prezentujące się światło liniowe o równomiernym rozproszeniu dzięki odpowiednio dobranym kloszom. W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla klientów nowoczesne produkty – zakupią u nas Państwo profil aluminiowy wpuszczany typu B, który wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Zapewniamy jednocześnie atrakcyjne ceny i szybko dostarczamy produkty!

Profil aluminiowy do taśmy wpuszczany przeznaczony jest do montażu w uprzednio wyfrezowanych w powierzchni lukach. Bardzo dobrze wygląda między innymi w różnych płytach meblowych, na przykład płytach MDF, OSB, wiórowych. Sprawdza się między innymi w oświetleniu szafek i wnęk kuchennych, półek sklepowych, mebli biurowych oraz innego umeblowania. Oprócz branży meblowej profil do taśmy typ B nadaje się również do montażu w przestrzeniach pomiędzy glazurą lub terakotą w podłogach, sufitach i ścianach. Dzięki temu uzyskuje się nieograniczone możliwości aranżacji w różnych przestrzeniach.

Oferowane przez nas profile wyróżniają się bardzo dobrą jakością. Powstają z wysokiej klasy aluminium, które może być łatwo docinane, szlifowane i piłowane, aby nadać mu pożądany wygląd. Aluminium również dobrze pochłania ciepło, dlatego też szybko je odprowadza, co przekłada się na większą żywotność taśm ledowych. Dodatkowym plusem aluminium jest jego odporność na korodowanie. W efekcie taśma LED jest właściwie zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami, wilgocią i takie efektowne oświetlenie będzie mogło służyć na długi czas.

W naszym sklepie oferujemy profile w różnych wariantach kolorystycznych:
profil biały
profil czarny
profil srebrny
profil inox
profil anodowany

Dzięki wielu kolorom profili mogą Państwo dostosować je do miejsca montażu, żeby uzyskać bardzo atrakcyjny wygląd. Do profili polecamy też dobrać klosz do profilu. W naszym asortymencie dostępnych jest kilka typów kloszy, które prezentujemy poniżej. Są one bardzo łatwe w montażu.

Rodzaje kloszów do profili aluminiowych

Oferujemy klosze do profili wpuszczanych takich typów jak:
transparentny – całkowicie przepuszcza światło emitowane przez taśmę LED, taśma widoczna jest przez klosz
mrożony, frosted, mleczne frosted – delikatnie rozprasza światło i powoduje, że taśma ledowa jest mniej widoczna
mleczny – całkowicie zasłaniają taśmę LED i pozwalają na dobre rozproszenie światła, która jest jednocześnie bardziej przytłumione

W naszym sklepie przygotowaliśmy również szeroką gamę akcesoriów do profili wpuszczanych. Zakupią u nas Państwo zaślepki do profili w dopasowanych kolorach – oferujemy zaślepki bez otworu oraz z otworem na przewód, dostarczamy też włączniki bezdotykowe, które pozwalają na uruchomienie taśmy LED bezdotykowo, na przykład przez ruch ręki przy włączniku.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi produktami, zachęcamy do skontaktowania się z pracownikami. Będziemy mogli doradzić, jakie modele profili i dodatków sprawdzą się najlepiej. Zapraszamy serdecznie do zakupów w prowadzonym przez nas sklepie internetowym!