Profil napowierzchniowy Talia to listwa aluminiowa, która świetnie sprawdzi się do zbudowania własnego systemu oświetlenia, w oparciu o dwie taśmy LED. Dostępna w białym i srebrnym kolorze. Długości: 1000mm, 2020mm, 2900mm.

Profil napowierzchniowy LED Talia 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 44 elementów

Profil Lumines Talia - idealny do zbudowania własnego systemu oświetlenia

Profil aluminiowy Talia to uniwersalna listwa LED, którą zamontujemy za pomocą wkrętów montażowych, dedykowanych zawiesi, lub licznych profili montażowych takich jak:

  • Profil montażowy Talia M1 - pozwala na szybki i trwały natynkowy montaż profilu LED Talia
  • Profil montażowy Talia M2 - wysoka listwa, pozwalająca na ukrycie w sobie zasilacza
  • Profil montażowy Talia M3 - podtynkowa listwa montażowa, dzięki której nasz profil stanie się elegancką lampą podtynkową
  • Profil montażowy Talia M4 - podtynkowy profil montażowy, umożliwiający instalację naszej lampy, w systemach sufitów podwieszanych.

Profil natynkowy Talia, jak i jego wszystkie profile montażowe występują w kolorze białym lub srebrnym oraz w długościach 1000mm/2020mm/2900mm.

Dobór odpowiedniego klosza do profilu LED Talia

Listwa aluminiowa Talia posiada szereg dodatkowych akcesoriów, które nie tylko poprawią jego wizualny wygląd, ale także zwiększą funkcjonalność. Klosze do profilu Talia to jeden z ważniejszych elementów, które dobierzemy do naszego systemu profilowego. Wszystkie przesłonki zostały wykonane z PMMA, dzięki czemu zachowają swoją trwałośc wraz z upływającym czasem i nie poddadzą się procesowi żółknięcia. W sprzedaży posiadamy:

  • Klosz Double Mleczny - najbardziej matowa przesłonka, zapewnia jednolitą linię światła.
  • Klosz Double Mrożony - pośrednia wersja między przezroczystą, a mleczną. W momecnie zgaszonego światła wnętrze profilu pozostaje niewidoczne natomiast w chwili zapalenia będą widoczne pojedyncze diody LED.
  • Klosz Double Transparentny - całkowicie przezroczysta przesłonka, która pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału świetlnego diod LED.
  • Klosz Double Frosted/Frosted mleczny - specjalna odmiana kloszy o chropowatej konstrukcji, zapewniająca niesamowitą iluminację światła.

Jeśli mają Państwo problem z doborem odpowiedniej wersji Profilu LED Talia, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym - 531 344 300, który z pewnością udzieli naszym klientom kilku ważnych i bezcennych rad montażowych.