Profil schodowy LED Scala to innowacyjna listwa aluminiowa, która pozwoli na stworzenie innowacyjnego i efektownego systemu oświetlenia Twojej klatki schodowej. Dostępny w kolorze srebrny i białym oraz trzech długościach: 1000mm, 2020mm, 2900mm.

Profil schodowy LED Scala 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Profil schodowy LED Scala, czyli sposób na eleganckie oświetlenie schodowe

Listwa schodowa LED Scala to innowacyjny profil aluminiowy, zaprojektowany do montażu na krawędziach stopni schodowych. Wykonany z nierdzewnego aluminium pozwala na trwałe i długowieczne zaprojektowanie systemu oświetlenia schodowego, które dzięki różnorodności taśm LED nigdy nie znudzi się i będzie trendem, który utrzyma się na rynku oświetlenia przez wiele lat. Profil schodowy Scala montujemy za pomocą wkrętów montażowych. Później możemy je dyskretnie ukryć przy pomocy sznurów antypoźlizgowych Anti, które prócz wizualnych atutów, zabezpieczą przypadkowym poślizgiem. Listwa schodowa LED Scala jest bardzo trwała i w pełni odporna na codzienne stąpania po niej.

Jeden profil schodowy Scala i jednocześnie kilka sposobów montażu taśmy LED

Listwa schodowa Scala jest innowacyjnym profilem, który pozwala na montaż taśmy w czterech różnych miejscach. Nasza taśma może świecić ku górze lub elegancko doświetlić pionową część schodka. Oczywiście możemy połączyć te dwie opcje montażowe i stworzyć niepowtarzalny system oświetlenia naszej klatki schodowej.

Ponieważ nasz profil schodowy Scala, będzie przeznaczony do podłogowego montażu, wśród jego akcesoriów znajdują się klosze o podwyższonej szczelności. Są to grube przesłonki wykonane z PC lub PVC, które odpowiednio ochronią naszą taśmę i rozproszą jej światło. Klosze do profilu Scala zapewniają mu szczelność na poziomie IP54, a dodatkowe ich zasilikonowanie pozwoli na otrzymanie w pełni wodoszczelnej listwy z klasą szczelności IP67

W naszym sklepie internetowym zarowka-led.com kupisz komplenty zestaw akcesoriów do stworzenia Twojego oświetlenia schodowego:

  • Profil LED Scala
  • Sznur antypoźlizgowy Anti
  • Klosz do profilu Scala
  • Zaślepki do profilu Scala
  • Odpowiednią taśmę LED do profilu schodowego