Profile sufitowe APA to innowacyjne profile, które emitują światło taśm LED wzdłuż powierzchni montażowej. Możemy w nich zamontować zarówno jednokolorowe taśmy LED, jak i te CCT, RGB czy paski LED z diodami RGBW.

Profil sufitowy LED APA 12/16 

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 18 elementów

Profile sufitowe APA, jako innowacyjna alternatywa do oświetlenia sufitu

Profile LED APA pozwolą naszym klientom na stworzenie zintegrowanych systemów oświetlenia naszego sufitu, którym będziemy mogli sterować: ściemniać, rozjaśniać lub zmieniać kolor w zależności od wybranej taśmy LED i indywidualnych preferencji naszych klientów. Listwy sufitowe APA stanowią bardzo ciekawe rozwiązanie dla współczesnych projektantów. Jak już dobrze wiemy montaż taśmy LED bezpośrednio na suficie, jest ogromnym błędem, który spowoduje przegrzewanie się naszego paska i zdecydowanie skróci jego żywotność. Profile sufitowe APA12 i listwy sufitowe APA16 stanowią bardzo skuteczne rozwiązanie tego problemu. W zależności od wybranego profilu montujemy go za pomocą wkrętów montażowych w płycie sufitowej o grubości 12mm lub 16mm. Pozwala on na zachowanie odpowiedniego odprowadzania ciepła z taśmy LED i dodatkowo chroni ją przed kurzem, brudem, a także uszkodzeniem Światło z profili LED APA emitowane jest wzdłuż ich powierzchni montażowej.

Listwy sufitowe APA to elastyczne rozwiązanie w nowoczesnym oświetleniu

Profile aluminiowe APA, ze względu na swój materiał wykonania, są najczęściej używanymi listwami do oświetlenia sufitów naszych klientów. Przez bardzo długi czas zachowają one swój estetyczny wygląd, są bardzo trwałe, oraz w pełni odporne na korozje. Listwy sufitowe APA to nie tylko bardzo wytrzymałe profile, ale także bardzo łatwe w obróbce, dzięki czemu możemy je dociąć na niemal dowolną długość. Profil LED APA świetnie posłuży jako baza do stworzenia unikatowego systemu oświetlenia w Twoim pomieszczeniu typu:

  • salon
  • sypialnia
  • kuchnia
  • korytarz
  • jadalnia