Profil wpuszczany LED inTalia 

Profil wpuszczany do taśm LED typu inTalia stanowi podtynkową odmianę profilu Talia. Zamontujemy go w systemach sufitów podwieszanych przy pomocy sprężyn montażowych lub profilu montażowego Talia M3.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Profil Lumines inTalia - wpuszczana listwa aluminiowa na dwie taśmy LED

Profil wpuszczany typu inTalia zamontujemy w systemach sufitów podwieszanych, czy w podtynkowej zabudowie. Jego montaż opiera się na dedykowanych sprężynkach lub profilach montażowych. Profil podtynkowy inTalia posiada wewnętrzną wysokość wynoszącą 17,8mm co pozwala mu razem z mlecznym kloszem, stworzyć jednolitą linię światła. Prócz mlecznej przesłonki, możemy wybrać:

  • Klosz Double mrożony
  • Klosz Double przezroczysty
  • Klosz Double Frosted
  • Klosz Double Frosted Mleczny

W zależności, jaką przesłonkę wybierzemy, otrzymamy inaczej wymodelowane światło i jego inną iluminację.

Listwa podtynkowa inTalia i akcesoria montażowe

Profil wpuszczany inTalia posiada szereg akcesoriów, które zdecydowanie ułatwią jego późniejsza instalację. W sklepie internetowym zarowka-led.com prócz samego profilu, znajdą Państwo w naszej ofercie:

  • Sprężynki do profilu inTalia - posłużą nam do montażu listwy w systemach sufitów podwieszanych
  • Profile montażowe Talia - dzięki instalacji w oparciu o profil montażowy nasza gotowa lampa zyska wiele nowych funkcji oświetleniowych
  • Zaślepki do profilu inTalia - służą do elegankiego wykończenia gotowej listwy LED

Listwa podtynkowa inTalia to uniwersalny profil, w którym zamontujesz dwa paski LED równolegle. W zależności od doboru opcji montażowej, świetnie sprawdzi się zarówno do dekoracyjnego podświetlenia, jak i punktowego doświetlenia. Jest to coraz częściej wybierany rodzaj oświetlenia do domu, jak i firmy.

Jeśli potrzebujesz pomocy w złożeniu swojego systemu profilowego, w oparciu o profil aluminiowy inTalia, skontaktuj się z naszym działem handlowym 531-344-300 lub napisz na sklep@smd-led.pl