Catalog

Długość

Informacje

Profile do taśm LED aluminiowe to idealne rozwiązanie do profesjonalnego montażu taśm Led zarówno nawierzchniowo i podtynkowo. Profile aluminiowe służą do odprowadzenia ciepła z taśm Led dzięki czemu żywotność ich radykalnie się zwiększa, a my możemy się cieszyć z dłuższej eksploatacji naszego oświetlenia. Profile można montować zarówno na powie...

Profile do taśm LED aluminiowe to idealne rozwiązanie do profesjonalnego montażu taśm Led zarówno nawierzchniowo i podtynkowo. Profile aluminiowe służą do odprowadzenia ciepła z taśm Led dzięki czemu żywotność ich radykalnie się zwiększa, a my możemy się cieszyć z dłuższej eksploatacji naszego oświetlenia. Profile można montować zarówno na powierzchniowo jak i wbudowywać różne struktury począwszy od płyt karton gipsowych po glazurę, czy inne części naszego otoczenia.

Więcej

Profile aluminiowe do taśm LED  Jest 494 produktów.

Podkategorie

 • Profil aluminiowy zewnętrzny A

  Profile aluminiowe typu A to natynkowe listwy LED, w których zamontujemy pojedyńczy odcinek taśmy LED. Możemy je zamontować natynkowo za pomocą wkrętów montażowych lub dedykowanych uchytów, ale także posiadają możliwość zwieszenia, przy pomocy dedykowanych zawiesi.

 • Profil aluminiowy wpuszczany B

  Profil wpuszczany typu B to meblowa listwa aluminiowa, przystosowana do potynkowego montażu. Świetnie sprawdzi się zamontowany we wcześniej wyfrezowanej powierzchni. Przystosowany do jednej taśmy LED.

 • Profil aluminiowy narożnikowy C

  Profil narożnikowy LED typu C to narożna listwa aluminiowa, którą zamontujemy pomiędzy ścianą a wiszącymi szafkami, w regałach, czy półkach. Doskonale sprawdzi się także do oświetlenia blatów i innych powierzchni. Pozwala na uzyskanie kąta świecenia na poziomie 45 stopni.

 • Profil aluminiowy LED typ D

  Płaski profil meblowy typu D to jedna z najniższych na rynku listw aluminiowych, w których zamontujemy taśmę LED. Wykonany z wysokiej jakości aluminium zabezpiecza jej montaż i zdecydowania wydłuża żywotność taśm LED.

 • Profil aluminiowy LED typ G

  Głęboki profil wpuszczany typu G to listwa przystosowana do instalacji jednej taśmy LED. Dzięki odpowiedniej wysokości i przy użyciu mlecznego klosza nasza lampa podtynkowa będzie emitować jednolitą linią światła.

 • Profil Aluminiowy Narożnikowy H

  Profil narożnikowy do taśm LED typu H to uniwersalna listwa aluminiowa, którą zamontujemy na dwa sposoby. W zależności od wybrania strony montażu uzyskamy kąt świecenia 30st lub 60st.

 • Profil aluminiowy LED typ X

  Profil meblowy X to najwęższa z dostępnych listw aluminiowych w naszej ofercie. Jej wewnętrzna szerokość to jedynie 12mm. Doskonale sprawdzi się do instalacji taśm LED, służących do dekoracyjnego oświetlenia.

 • Profil aluminiowy LED typ Y

  Profil aluminiowy typu Y jest głęboką listwą, w której zamontujemy jeden pasek LED. Przystosowany do montażu natynkowego za pomocą dedykowanych uchwytów,  Działa jak radiator taśm LED i doskonale odprowadza ciepło z diod LED.

 • Profil aluminiowy LED typ Z

  Profil wpuszczany typu Z to niska listwa aluminiowa, którą podtynkowo zamontujemy we wcześniej wyfrezowanym otworze. W naszym sklepie profile dostępne w pięciu różnych kolorach: surowym, srebrnym, czarnym, inox i białym.

 • Profil aluminiowy LED Solis

  Profil aluminiowy Solis to szeroka listwa meblowa, w której jednocześnie zamontujemy aż trzy taśmy LED równolegle. Możemy go zamontować natynkowo za pomocą kleju montażowego lub zwiesić przy pomocy dedykowanych zawiesi.

 • Profil aluminiowy LED Terra

  Profil podłogowy LED Terra to produkt o wzmocnionej konstrukcji, dzięki czemu będziemy mogli swobodnie po nim stąpać. Został przystosowany do jednej taśmy LED i posiada podwyższoną klasę szczelności.

 • Profil aluminiowy LED Iledo

  Profil aluminiowy LED Iledo to listwa architektoniczna, przystosowana do montażu aż trzech taśm LED. Doskonale sprawdzi się jako lampa natynkowa lub wisząca.  

 • Profil aluminiowy LED Inso

  Profil architektoniczny INSO to listwa architektoniczna o wymiarach: 30x43mm. Świetnie sprawdzi się do montażu nawet 3 taśm LED równolegle. Przystosowana do podtynkowego montażu na sprężynkach.

 • Profil aluminiowy LED okrągły Mico

  Profil okrągły Mico to meblowa listwa aluminiowa, którą zamontujemy na uchwytach lub z systemem przegubowym. Świetnie sprawdza się do dodatkowego podświetlenia i stworzenia własnych eleganckich lamp wiszących lub stojących.

 • Profil aluminiowy LED okrągły Cosmo

  Profil okrągły Cosmo to aluminiowy, innowacyjny zamiennik tradycyjnego drążka szafkowego. Oprócz tego możemy zamontować go natynkowo za pomocą uchwytów lub stworzyć z niego lampę, przy pomocy systemu przegubowego Cosmo.

 • Profil aluminiowy LED Reto

  Profil meblowy Reto to unikalna listwa LED o regulowanym kącie świecenia, w zależności od wyboru zaślepki. Jej wysokość to jedynie 8mm, przez co idealnie sprawdza się do stosowania w kuchni i pomieszczeniach mieszkalnych.

 • Profil aluminiowy na szybę I6/I10

  Profile szybowe LED to napowierzchniowe listwy aluminiowe, które doskonale sprawdzą się do mocowania i oświetlenia półek szklanych. Jest to bardzo często stosowany rodzaj oświetlenia w sklepach, a także w celu doświetlenia tabliczek informacyjnych i ozdobnych.

 • Profile do taśm LED TOPMET

  Profile aluminiowe do taśm LED Topmet to szeroka oferta listw aluminiowych, przystosowanych do montażu taśm LED. W tej kategorii znajdą Państwo zarówno zwykłe profile aluminiowe, jak i te elastyczne i obrotowe.

 • Profile do taśm LED TechLight

  Profile aluminiowe Tech-Light świetnie sprawdzą się z taśmami LED o szerokości 8mm lub 10mm. Montujemy je za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, a dodatkowo możemy dokupić klosz rozpraszający światło, czy zaślepki na końce profili.

 • Akcesoria montażowe do Profili aluminiowych

  Akcesoria montażowe do profili aluminiowych to kategoria, w której znajdą Państwo szereg akcesoriów, które przydadzą się podczas montażu naszych profili. W sprzedaży posiadamy: klosze, zawiesia, uchwyty, włączniki profilowe, wkręty montażowe.

 • Profil schodowy LED Scala

  Profil schodowy LED Scala to innowacyjna listwa aluminiowa, która pozwoli na stworzenie innowacyjnego i efektownego systemu oświetlenia Twojej klatki schodowej. Dostępny w kolorze srebrny i białym oraz trzech długościach: 1000mm, 2020mm, 2900mm.

 • Profil napowierzchniowy LED Sileda

  Profil napowierzchniowy Sileda jest listwą aluminiową, w której zamontujemy dwie taśmy LED równolegle. Wykonany w 100% z odlewu aluminium, doskonale odprowadza ciepło z diod LED i chroni taśmę przed uszkodzeniem i przypadkowym oderwaniem.

 • Profil wpuszczany LED inSileda

  Profil podtynkowy inSileda to listwa aluminiowa, w której zamontujemy dwie taśmy LED równolegle. Świetnie sprawdzi się do dodatkowego, punktowego podświetlenia, a także doskonale podkreśli dekoracyjne wnętrzna.

 • Profil napowierzchniowy LED Dileda

  Profil aluminiowy Dileda został przystosowany do natynkowego montażu. Zamontujemy go przy pomocy dwustronnej taśmy lub wkrętów montażowych. Możemy go także zwiesić przy pomocy dedykowanych zawiesi. Profil przystosowany do dwóch taśm LED.

 • Profil wpuszczany LED inDileda

  Profil podtynkowy inDileda to aluminiowa listwa, przystosowana do wpuszczania w wyfrezowanym otworze. Wykonany w 100% z aluminium, doskonale sprawdzi się podczas instalacji dwóch, a nawet trzech taśm LED.

 • Profil jednostronny LED Unico

  Profil jednostronny Unico to listwa aluminiowa przystosowana do kierunkowego oświetlenia. Idealnie sprawdzi się do dodatkowego oświetlenia lustra, obrazów lub doświetlenia elementów aranżacji.

 • Profil dwustronny LED Dopio

  Profil dwustronny Dopio to specjalistyczny produkt, w którym taśmy LED zamontujesz po obu stronach. Wykonany z aluminium, doskonale odprowadza ciepło z taśm LED i chroni je przed uszkodzeniem i przypadkowym oderwaniem.

 • Profil napowierzchniowy LED Talia

  Profil napowierzchniowy Talia to listwa aluminiowa, która świetnie sprawdzi się do zbudowania własnego systemu oświetlenia, w oparciu o dwie taśmy LED. Dostępna w białym i srebrnym kolorze. Długości: 1000mm, 2020mm, 2900mm.

 • Profil wpuszczany LED inTalia

  Profil wpuszczany do taśm LED typu inTalia stanowi podtynkową odmianę profilu Talia. Zamontujemy go w systemach sufitów podwieszanych przy pomocy sprężyn montażowych lub profilu montażowego Talia M3.

 • Profil napowierzchniowy LED Largo

  Profil architektoniczny Largo to szeroka listwa aluminiowa, w której zamontujemy aż 6 taśm równolegle. Doskonale sprawdzi się do oświetlenia budynków komercyjnych i pomieszczeń użyteczności publicznej.

 • Profil wpuszczany LED inLargo

  Szeroki profil wpuszczany inLargo to listwa aluminiowa, w której zamontują Państwo nawet 6 taśm LED równolegle. Świetnie sprawdzi się do budowy złożonych systemów oświetlenia, w oparciu o profile aluminiowe i taśmy LED.

 • Profil wpuszczany LED Zati

  Profil aluminiowy Zati to niski profil wpuszczany, w którym zainstalujemy dwie taśmy LED równolegle. Nasza listwa została przystosowana do montażu podtynkowego. Dostępna w kolorze srebrnym anodowanym i białym lakierowanym.

 • Profil wpuszczany LED Subli

  Profil wpuszczany Subli to renomowany produkt firmy Lumines, który został przystosowany do podtynkowego montażu. Jego instalacja opiera się na sprężynkach montażowych, a dodatkowo możemy zagipsować jego fragmenty, aby ujednolicić go z powierzchnią montażu.

 • Profil wpuszczany LED Sorga

  Profil architektoniczny Sorga jest szeroką listwą aluminiową, w której zamontujemy nawet 6 taśm LED. Został przystosowany do podtynkowego montażu za pomocą sprężynek montażowych. Dostępny w kolorze białym lakierowanym i srebrnym anodowanym.

 • Profil przypodłogowy LED Tiano

  Profil przypodłogowy Tiano to innowacyjne rozwiązanie, jeśli chodzi o listwy przypodłogowe, wykonane w technologii LED. Świeci odbitym światłem, dzięki czemu otrzymujemy bardzo ładnie rozproszone światło i dyskretnie ukryte diody LED.

 • Profil przypodłogowy LED Flaro

  Listwa przypodłogowa LED Flaro to innowacyjny profil aluminiowy, który doskonale sprawdzi się jako zamiennik tradycyjnej listwy przypodłogowej. Zamontujemy go za pomocą dwustronnej taśmy, kleju montażowego lub sprężynek montażowych.

 • Profil sufitowy LED IPA 12/16

  Profile sufitowe IPA to listwy aluminiowe, które zamontujemy na naszych płytach sufitowych. Zostały przystosowane do powierzchni montażowej o grubości 12mm lub 16mm. Dwa kolory: biały lakierowany i srebrny anodowany.

 • Profil sufitowy LED APA 12/16

  Profile sufitowe APA to innowacyjne profile, które emitują światło taśm LED wzdłuż powierzchni montażowej. Możemy w nich zamontować zarówno jednokolorowe taśmy LED, jak i te CCT, RGB czy paski LED z diodami RGBW.

 • Profile przysufitowe LED Conva/Logi

  Profile przysufitowe LED typu Conva i Logi stanowią znakomite rozwiązanie do dekoracyjnego oświetlenia Twojego wnętrza. Wykonane z aluminium stanowią trwały, a zarazem prosty w obróbce typ oświetlenia.

 • Profile sufitowe LED Topo/Pero/Veda

  Profile sufitowe LED typu Topo, Pero i Veda to konstrukcyjne listwy LED, które świecą eleganckim odbitym światłem. Doskonale sprawdzą się jako źródło dekoracyjnego oświetlenia w naszym domu, firmie, czy przemyśle.

na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 494 elementów
 • Szybki podgląd
  0.20 zł

  0.20 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.65 zł

  0.65 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.65 zł

  0.65 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki SLIM z tworzywa sztucznego do profila aluminiowego LUMINES typ X. Zaślepki dostępne w czterech kolorach z opcją otworu na kabel lub bez otworu.

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki montażowe do profilu aluminiowego LUMINES nawierzchniowego typu Y. Zaślepki dostępne w czterech kolorach z opcją wyjścia na kabel lub w wersji pełnej. 

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki do profilu LED Mico służą do eleganckiego wykończenia gotowej listwy LED.Wykonane z tworzywa sztucznego lub aluminium.

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki dedykowane do profilu Lumines aluminiowego wpuszczanego typu G. Zaślepki dostępne w jednym kształcie i rozmiarze w kolorach: białe, czarne, inox, szare

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki BASIC do profili aluminiowych typ Z. Zaślepki to doskonały sposób na zabezpieczenie profila i taśm LED przed zabrudzeniem, oraz estetyczne wykończenie.

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki montażowe do Profilu LED typu H to sposób na eleganckie wykończenie listwy LED. Dostępne w 4 kolorach.

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki do profili aluminiowych typu B. Zaślepki dostępne w 4 kolorach i w dwóch warintach: prosta i okrągła. Do dekoracyjnego zakończenia profilu.  

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki wykończeniowe do profili aluminiowych typu A. Do dekoracyjnego i eleganckiego zakończenia profilu. W wersji pełnej i z otworem na przewód zasilający taśmę.

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki dedykowane do profilu aluminiowego typu C. Zaślepki dostępne w 4 kolorach i w dwóch wariantach: pełny oraz z wyjściem na przewód zasilający taśmę LED.

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki HIGH do profili aluminiowych LUMINES typu A. Zaślepki dedykowane do montażu z kloszami HIGH. Dostępne w czterech kolorach, w wersji z otworem lub bez. 

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki wykończeniowe do profilu aluminiowego typ D. Zaślepki z tworzywa sztucznego to świetne zakończenie dekoracyjne do profilu. W 5ciu kolorach do wyboru.

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 zł

  Zaślepki HIGH z tworzywa PMMA do profila aluminiowego typ D. Zaślepki to eleganckie wykończenie profila LED jak i dodatkowa ochrona np. przed kurzem. 

  0.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.21 zł

  Zaślepki wykończeniowe do zakończenia profili aluminiowych TERRA. Zaślepki dostępne w dwóch kolorach z opcją wyjścia na przewód lub w wersji pełnej. 

  1.21 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Uchwyt montażowy do profili aluminiowych typu X. Uchwyt o małych wymiarach przeznaczony do montażu z kloszami typu SLIM. Stabilizuje mocowanie profilu.

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Uchwyt montażowy do profila aluminiowego LUMINES D dedykowany do stosowania z kloszem HIGH. Wykonany z tworzywa sztucznego usprawnia proces montażu profila. 

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Uchwyt montażowy BASIC dedykowany do profili aluminiowych typu Y i kloszy typu BASIC. Nowoczesna i usprawniająca alternatywa dla sposobu montowania profili. 

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Uchwyt do profili LED. Szybki i prosty montaż przez wkliknięcie profilu w uchwyt. Uchwyt dedykowany do profili LUMINES D. Kolor biały, czarny i transparentny. 

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Uchwyty montażowe do Profili LED typu H zapewniają stabilny i bezpieczny montaż listwy LED. Dostępne w trzech różnych kolorach.

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Zaślepki do Profilu LED Sileda służą do stylowego wykończenia listwy LED. Wykonane z aluminium lub tworzywa. Wersja z otworem lub bez.

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Zaślepki wykończeniowe do zakończenia profili aluminiowych architektonicznych typu INSO. Marka Lumines proponuje zaślepki w dwóch kolorach z opcją przód i tył.

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Zaślepki WIDE dedykowane do profili architektonicznych LUMINES SOLIS. Zaślepki dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych z otworem na przewód lub bez. 

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Zaślepki WIDE przeznaczone do profili architektonicznych ILEDO. Zaślepki dostępne w wersji białej i szarej, przód i tył. Do dekoracyjnego wykończenia profilu. 

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Uchwyt montażowy BASIC do profili LED typu A. Uchwyt usprawnia i ułatwia montaż profili LED. Dostępny w trzech kolorach: transparentnym, białym i czarnym.

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Uchwyt montażowy High do profili aluminiowych typu A. Uchwyt umożliwia szybki montaż profili LED. Dostępny w trzech kolorach: transparentnym, białym i czarnym.

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.50 zł

  Uchwyt montażowy BASIC do profila aluminiowego typ C. Prosty i stabilny montaż profili aluminiowych do powierzchni. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

  1.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.60 zł
 • Szybki podgląd
  1.89 zł

  1.89 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.89 zł

  1.89 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.89 zł

  1.89 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.89 zł

  1.89 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.89 zł

  1.89 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.89 zł

  1.89 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.89 zł

  1.89 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.89 zł

  1.89 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.89 zł

  Sprężyna montażowa do profilu aluminiowego LUMINES. Dzięki sprężynie możemy profile architektoniczne montować w suficie podwieszanym. Wysoka stabolność

  1.89 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.89 zł

  1.89 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.90 zł

  1.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.90 zł

  1.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.94 zł

  1.94 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  1.94 zł

  1.94 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.10 zł

  2.10 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.20 zł

  2.20 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.30 zł

  2.30 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.30 zł

  2.30 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.50 zł

  2.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.50 zł

  2.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.58 zł

  2.58 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.70 zł

  Klosz Slim mleczny o długości 1 metra do wąskich profili meblowych. Zapewnia ochronę przed kurzem, wilgocią i rozprasza światło taśmy LED.

  2.70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.70 zł

  Klosz mrożony typu Basic został przystosowany do profili meblowych LED Lumines. Wersja mrożona, pośrednia między mleczną, a transparentną. 

  2.70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.70 zł

  Osłonka do profili LED typu X i Mico. Długość 1 metr. Wersja przezroczysta, wyróżnia się największą przepuszczalnością światła.

  2.70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.70 zł

  Mrożony klosz Slim do wąskich profili meblowych LED. Delikatnie rozprasza światło taśm LED. Długość: 1 metr.

  2.70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.70 zł

  Przezroczysta szybka typu Basic do profili aluminiowych LED. Chroni taśmę ledową przed kurzem, wbrudem i wilgocią. Długość: 1 metr.

  2.70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.70 zł

  Klosz SLIM mrożony do profilu X. Klosz chroni diody LED przed uszkodzeniem i kurzem. Delikatnie rozprasza światło. Długość 1-3m lub możliwość docięcia na wymiar

  2.70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.70 zł

  Mleczna szybka Basic do profili meblowych Lumines. Długość 1 metr. Idealnie rozprasza światło taśm LED.

  2.70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.70 zł

  Klosz SLIM transparentny do profilu LUMINES typ X. Szybka przezroczysta o minimalistycznym kształcie, zupełnie przeźroczysta przepuszcza najwięcej światła.

  2.70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.71 zł

  Szybka do profilu aluminiowego LED. Klosz mrożony delikatnie rozprasza promień świetlny. Klosz do porfili to ochrona diod LED przed uszkodzeniami. 

  2.71 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.71 zł

  Przesłonka mleczna do profilu LED. Klosz mleczny pięknie rozprasza światło. Prosty montaż na wcisk od góry. Klosz chroni taśmę przed dostawaniem się kurzu. 

  2.71 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2.71 zł

  Klosz przezroczysty do profilu aluminiowego. Klosz BASIC chroni przed uszkodzeniem i zabrudzeniem taśmy LED. Klosz transparentny przepuszcza najwięcej światła. 

  2.71 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  16.50 zł

  Zaślepki wykończeniowe do Profili Lumines Dileda dostępne są w trzech wersjach i dwóch różnych materiałach wykonania. Kolor: biały i srebrny.

  16.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  16.50 zł

  Zaślepki do Profili LED inSileda są szybkim i prostym sposobem na eleganckie wykończenie listwy LED. wykonane z aluminium lub tworzywa sztucznego.

  16.50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  17.50 zł

  Zaślepki do profili inDileda zostały wykonane z aluminium i tworzywa sztucznego. Są świetnym sposobem na eleganckie wykończenie profilu.

  17.50 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 64 z 494 elementów

Profile do taśm LED

Taśmy LED są coraz częściej wykorzystywane do oświetlenia wnętrz prywatnych i budynków użytku publicznego. Pełnią funkcję praktyczną, ale też dekoracyjną. Do wykonania solidnej oraz bezpiecznej instalacji z ich wykorzystaniem potrzebnych jest kilka elementów, dzięki którym będziemy mogli w pełni wykorzystać to, co oferują nam taśmy wykonane w najnowszej technologii. Profile LED pełnią funkcję radiatorów, a więc ich podstawową funkcję jest odprowadzanie ciepła z taśmy. To pozwala wydłużyć ich żywotność nawet o 30%.

Profile do taśm LED znalazły swoje zastosowanie w wielu miejscach i można je instalować w przeróżne sposoby. Profil aluminiowy LED dostępny jest w różnych wersjach. Jedne są przystosowane do instalowania na płaskiej nawierzchni oraz w trudniej dostępnych miejscach jak wąskie szczeliny. Chcąc wykorzystać taśmy przy oświetleniu sufitu podwieszanego, warto, jest wybrać profil LED wpuszczany.

Jeżeli planują Państwo efektowne oświetlenie, polecamy wykorzystać do tego celu profile aluminiowe. Z łatwością wkomponują się one w różne miejsca aranżacyjne, a także pozwolą zarówno na dekoracyjne, punktowe, jak i mocniejsze bardziej główne oświetlenie.

Profil aluminiowy LED

W naszej ofercie dostępna różne profile do listw LED, spośród których można wybrać te, które idealne sprawdzą się przy konkretnej instalacji. Wśród nich są modele okrągłe, profile aluminiowe na szybę, profile zewnętrzne, narożnikowe, architektoniczne oraz wpuszczone. W naszej ofercie znajdą Państwo także profil LED GK, który idealnie sprawdza się do instalacji w płytach kartonowo-gipsowych. Nie możemy zapomnieć o kloszach do profili. Są to przesłonki służące do dodatkowej ochrony taśmy LED i rozpraszania światła. Możemy je znaleźć w pięciu różnych wersjach, różniących się przepuszczalnością i wyglądem.

Profile do taśm LED to idealnie podłoże dla ledów paskowych. Aby przykleić do niego taśmę, powinniśmy najpierw odpowiednio odtłuścić profil, tak aby jego powierzchnia dobrze trzymała klej taśmy. To wsparcie i duże ułatwienie w przypadku, kiedy planujemy montaż taśmy na drewnianej powierzchni czy też podłożu wykonanym z płyty GK. Podłączenie taśmy LED w profilu, jak i wybór zasilacza do taśmy LED, nie jest zbyt trudny, a więcej na temat tego typu instalacji dowiedzą się Państwo z naszego bloga.

Dzięki dużej ilości rozwiązań możliwe jest stworzenie instalacji LED z profili aluminiowych bez najmniejszych ograniczeń. Profile aluminiowe do taśm LED doskonale sprawdzą się do:

 • oświetlenia szafek
 • sufitów podwieszanych
 • mebli kuchennych
 • ścian i podłóg

Profil LED wpuszczany

Listwy do taśm LED w wersji wpuszczanej są bardzo często wybierane wśród naszych klientów do oświetlenia sufitów podwieszanych, czy w celu instalacji oświetlenia w wąskiej szczelinie. Zostały one wyposażone w specjalne „skrzydełka podtynkowe”, które odpowiednio trzymają naszą listwę w wybranym miejscu montażowym. W zależności, od wybranego modelu, będziemy mogli nasz profil aluminiowy LED przykleić za pomocą dwustronnej taśmy klejącej lub kleju montażowego, albo zwiesić przy pomocy dedykowanych sprężynek montażowych. Profil LED wpuszczany dostępny jest zarówno w wersji na jeden pasek ledowy, jak i szerszy, w opcji instalacji nawet 6 taśm LED jednocześnie. Dla przykładu jedną taśmę LED zainstalujemy w profilu LED typu B, natomiast aż 6 idealnie zmieści się w profilu typu Sorga.

Profil LED kątowy

Profil LED narożny to nic innego jak szyna LED, przystosowana do montażu w kątach ścian, czy mebli. Listwa LED narożna to przede wszystkim profil aluminiowy C i H. Są to dedykowane profile narożne, przystosowane do tego typu montażu. Profil LED typu C jest skonstruowany symetrycznie, a jego budowa to połączenie dwóch ścianek skierowanych do siebie pod kątem 60 stopni. Drugi z nich, czyli profil aluminiowy H to niesymetryczna listwa kątowa, której kąt świecenia w dużej mierze zależy od jego strony montażu. Posiada on dwie ścianki skierowane do siebie, jedna jest pod kątem 30 stopni, a druga 60. Tego rodzaju listwa LED zewnętrza, pozwoli nam na dobranie odpowiedniego kąta światła do naszych indywidualnych zastosowań.

Profil LED szeroki

Szerokie listwy ledowe to coraz częściej wybierane produkty przez naszych klientów, które w elegancki sposób mogą zastąpić wiele rodzajów tradycyjnych źródeł światła. Korytka do ledów, które pozwolą nam na równoległy montaż nawet 6 taśm LED, pozwalają na stworzenie silnych lamp oświetleniowych, które zastąpią tradycyjne lampy świetlówkowe, czy żyrandole w naszym mieszkaniu. Profil aluminiowy LED szeroki podobnie jak inne listwy dostępny jest zarówno w wersji natynkowej (Largo), jak i wpuszczanej (inLargo, Sorga). Oczywiście profile Largo pozwolą nam na stworzenie systemów profilowych, przy użyciu dodatkowych listw montażowych. Taka opcja pozwoli nam między innymi na schowanie zasilacz w profilu, czy przewodów przyłączeniowych.

Profil LED podłogowy

Listwy do oświetlenia LED typu Terra to dedykowane profile do podłogowego montażu, które dzięki dużej odporności klosza o podwyższonej szczelności (IP54) odpowiednio zabezpiecza wnętrza przed dostawaniem się pyłu, kurzu i wilgoci. Profil LED podłogowy typu Terra został tak skonstruowany, że idealnie sprawdzi się wpuszczony w podłogę, czy zamontowany pomiędzy płytkami. Jego odpowiednia konstrukcja sprawiła, że możemy po nim swobodnie stąpać i chodzić. W jego przypadku możemy także wybrać dwa modele kloszy. Jeden z nich jest mniej przepuszczalny, drugi natomiast znacznie więcej światła przepuszcza i jest bardziej odpowiedni w celu dodatkowego doświetlenia.