Catalog

Kategorie
Długość

Informacje

Oświetlenie LED

Profile aluminiowe do taśm LED

Profile do taśm LED aluminiowe to idealne rozwiązanie do profesjonalnego montażu taśm Led zarówno nawierzchniowo i podtynkowo. Profile aluminiowe służą do odprowadzenia ciepła z taśm Led dzięki czemu żywotność ich radykalnie się zwiększa, a my możemy się cieszyć z dłuższej eksploatacji naszego oświetlenia. Profile można montować zarówno na powie...

Profile do taśm LED aluminiowe to idealne rozwiązanie do profesjonalnego montażu taśm Led zarówno nawierzchniowo i podtynkowo. Profile aluminiowe służą do odprowadzenia ciepła z taśm Led dzięki czemu żywotność ich radykalnie się zwiększa, a my możemy się cieszyć z dłuższej eksploatacji naszego oświetlenia. Profile można montować zarówno na powierzchniowo jak i wbudowywać różne struktury począwszy od płyt karton gipsowych po glazurę, czy inne części naszego otoczenia.

Więcej

Profile aluminiowe do taśm LED  Jest 478 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 478 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 478 elementów

Profile do taśm LED dla dłuższej żywotności instalacji

Taśmy LED są coraz częściej wykorzystywane jako oświetlenie wnętrz prywatnych i budynków użytku publicznego. Pełnią funkcję praktyczną, ale też dekoracyjną. Do wykonania solidnej oraz bezpiecznej instalacji z ich wykorzystaniem potrzebnych jest kilka elementów, dzięki którym będziemy mogli w pełni wykorzystać to, co oferują nam taśmy wykonane w najnowszej technologii. Profile aluminiowe do taśm LED pełnią funkcję radiatorów, a więc ich podstawową funkcję jest odprowadzanie ciepła z taśmy. To pozwala wydłużyć jej żywotność nawet o 30%.

Profil do taśmy LED znalazł swoje zastosowanie w wielu miejscach i można je instalować w różny sposób. Wyróżnić możemy kilka rodzajów profili – instalowane na płaskiej nawierzchni oraz w trudniej dostępnych miejscach, jak wąskie szczeliny. Chcąc wykorzystać taśmy przy oświetleniu sufitu podwieszanego, warto jest wybrać profil aluminiowy do taśmy LED nawierzchniowy. Jeżeli planujesz efektowne oświetlenie, polecamy wykorzystać profile wpuszczone, które z łatwością wkomponujesz między kafelkami.

Aluminiowe profil do taśmy LED - różnorodny wybór

W naszej ofercie dostępna jest szeroka paleta profili aluminiowych do taśm LED, spośród których można wybrać te, które idealne sprawdzą się przy konkretnej instalacji. Wśród nich są modele okrągłe, typu X, Y i Z, profile aluminiowe na szybę, profile zewnętrzne, narożnikowe oraz wpuszczone.

Profil do taśm LED to dla nich idealne podłoże. Aby przykleić do niego taśmę, trzeba go wcześniej odtłuścić. To wsparcie i duże ułatwienie w przypadku, kiedy planujemy montaż taśmy na drewnianej powierzchni czy też podłożu wykonanym z płyty GK. Dzięki dużej ilości rozwiązań, możliwe jest stworzenie instalacji LED bez najmniejszych ograniczeń. Profile przydadzą się np. przy oświetlaniu szafek, sufitów podwieszanych, mebli kuchennych, ścian i podłóg.