Catalog

Długość

Informacje

Profile aluminiowe do taśm LED

Profile do taśm LED aluminiowe to idealne rozwiązanie do profesjonalnego montażu taśm Led zarówno nawierzchniowo i podtynkowo. Profile aluminiowe służą do odprowadzenia ciepła z taśm Led dzięki czemu żywotność ich radykalnie się zwiększa, a my możemy się cieszyć z dłuższej eksploatacji naszego oświetlenia. Profile można montować zarówno na powie...

Profile do taśm LED aluminiowe to idealne rozwiązanie do profesjonalnego montażu taśm Led zarówno nawierzchniowo i podtynkowo. Profile aluminiowe służą do odprowadzenia ciepła z taśm Led dzięki czemu żywotność ich radykalnie się zwiększa, a my możemy się cieszyć z dłuższej eksploatacji naszego oświetlenia. Profile można montować zarówno na powierzchniowo jak i wbudowywać różne struktury począwszy od płyt karton gipsowych po glazurę, czy inne części naszego otoczenia.

Więcej

Profile aluminiowe do taśm LED  Jest 467 produktów.

Podkategorie

 • Profil aluminiowy zewnętrzny A

  Profile aluminiowe typu A to natynkowe listwy LED, w których zamontujemy pojedyńczy odcinek taśmy LED. Możemy je zamontować natynkowo za pomocą wkrętów montażowych lub dedykowanych uchytów, ale także posiadają możliwość zwieszenia, przy pomocy dedykowanych zawiesi.

 • Profil aluminiowy wpuszczany B

  Profil wpuszczany typu B to meblowa listwa aluminiowa, przystosowana do potynkowego montażu. Świetnie sprawdzi się zamontowany we wcześniej wyfrezowanej powierzchni. Przystosowany do jednej taśmy LED.

 • Profil aluminiowy narożnikowy C

  Profil narożnikowy LED typu C to narożna listwa aluminiowa, którą zamontujemy pomiędzy ścianą a wiszącymi szafkami, w regałach, czy półkach. Doskonale sprawdzi się także do oświetlenia blatów i innych powierzchni. Pozwala na uzyskanie kąta świecenia na poziomie 45 stopni.

 • Profil aluminiowy LED typ D

  Płaski profil meblowy typu D to jedna z najniższych na rynku listw aluminiowych, w których zamontujemy taśmę LED. Wykonany z wysokiej jakości aluminium zabezpiecza jej montaż i zdecydowania wydłuża żywotność taśm LED.

 • Profil aluminiowy LED typ G

  Głęboki profil wpuszczany typu G to listwa przystosowana do instalacji jednej taśmy LED. Dzięki odpowiedniej wysokości i przy użyciu mlecznego klosza nasza lampa podtynkowa będzie emitować jednolitą linią światła.

 • Profil Aluminiowy Narożnikowy H

  Profil narożnikowy do taśm LED typu H to uniwersalna listwa aluminiowa, którą zamontujemy na dwa sposoby. W zależności od wybrania strony montażu uzyskamy kąt świecenia 30st lub 60st.

 • Profil aluminiowy LED typ X

  Profil meblowy X to najwęższa z dostępnych listw aluminiowych w naszej ofercie. Jej wewnętrzna szerokość to jedynie 12mm. Doskonale sprawdzi się do instalacji taśm LED, służących do dekoracyjnego oświetlenia.

 • Profil aluminiowy LED typ Y

  Profil aluminiowy typu Y jest głęboką listwą, w której zamontujemy jeden pasek LED. Przystosowany do montażu natynkowego za pomocą dedykowanych uchwytów,  Działa jak radiator taśm LED i doskonale odprowadza ciepło z diod LED.

 • Profil aluminiowy LED typ Z

  Profil wpuszczany typu Z to niska listwa aluminiowa, którą podtynkowo zamontujemy we wcześniej wyfrezowanym otworze. W naszym sklepie profile dostępne w pięciu różnych kolorach: surowym, srebrnym, czarnym, inox i białym.

 • Profil aluminiowy LED Solis

  Profil aluminiowy Solis to szeroka listwa meblowa, w której jednocześnie zamontujemy aż trzy taśmy LED równolegle. Możemy go zamontować natynkowo za pomocą kleju montażowego lub zwiesić przy pomocy dedykowanych zawiesi.

 • Profil aluminiowy LED Terra

  Profil podłogowy LED Terra to produkt o wzmocnionej konstrukcji, dzięki czemu będziemy mogli swobodnie po nim stąpać. Został przystosowany do jednej taśmy LED i posiada podwyższoną klasę szczelności.

 • Profil aluminiowy LED Iledo

  Profil aluminiowy LED Iledo to listwa architektoniczna, przystosowana do montażu aż trzech taśm LED. Doskonale sprawdzi się jako lampa natynkowa lub wisząca.  

 • Profil aluminiowy LED Inso

  Profil architektoniczny INSO to listwa architektoniczna o wymiarach: 30x43mm. Świetnie sprawdzi się do montażu nawet 3 taśm LED równolegle. Przystosowana do podtynkowego montażu na sprężynkach.

 • Profil aluminiowy LED okrągły Mico

  Profil okrągły Mico to meblowa listwa aluminiowa, którą zamontujemy na uchwytach lub z systemem przegubowym. Świetnie sprawdza się do dodatkowego podświetlenia i stworzenia własnych eleganckich lamp wiszących lub stojących.

 • Profil aluminiowy LED okrągły Cosmo

  Profil okrągły Cosmo to aluminiowy, innowacyjny zamiennik tradycyjnego drążka szafkowego. Oprócz tego możemy zamontować go natynkowo za pomocą uchwytów lub stworzyć z niego lampę, przy pomocy systemu przegubowego Cosmo.

 • Profil aluminiowy LED Reto

  Profil meblowy Reto to unikalna listwa LED o regulowanym kącie świecenia, w zależności od wyboru zaślepki. Jej wysokość to jedynie 8mm, przez co idealnie sprawdza się do stosowania w kuchni i pomieszczeniach mieszkalnych.

 • Profil aluminiowy na szybę I6/I10

  Profile szybowe LED to napowierzchniowe listwy aluminiowe, które doskonale sprawdzą się do mocowania i oświetlenia półek szklanych. Jest to bardzo często stosowany rodzaj oświetlenia w sklepach, a także w celu doświetlenia tabliczek informacyjnych i ozdobnych.

 • Profile do taśm LED TOPMET

  Profile aluminiowe do taśm LED Topmet to szeroka oferta listw aluminiowych, przystosowanych do montażu taśm LED. W tej kategorii znajdą Państwo zarówno zwykłe profile aluminiowe, jak i te elastyczne i obrotowe.

 • Profile do taśm LED TechLight

  Profile aluminiowe Tech-Light świetnie sprawdzą się z taśmami LED o szerokości 8mm lub 10mm. Montujemy je za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, a dodatkowo możemy dokupić klosz rozpraszający światło, czy zaślepki na końce profili.

 • Akcesoria montażowe do Profili aluminiowych

  Akcesoria montażowe do profili aluminiowych to kategoria, w której znajdą Państwo szereg akcesoriów, które przydadzą się podczas montażu naszych profili. W sprzedaży posiadamy: klosze, zawiesia, uchwyty, włączniki profilowe, wkręty montażowe.

 • Profil schodowy LED Scala

  Profil schodowy LED Scala to innowacyjna listwa aluminiowa, która pozwoli na stworzenie innowacyjnego i efektownego systemu oświetlenia Twojej klatki schodowej. Dostępny w kolorze srebrny i białym oraz trzech długościach: 1000mm, 2020mm, 2900mm.

 • Profil napowierzchniowy LED Sileda

  Profil napowierzchniowy Sileda jest listwą aluminiową, w której zamontujemy dwie taśmy LED równolegle. Wykonany w 100% z odlewu aluminium, doskonale odprowadza ciepło z diod LED i chroni taśmę przed uszkodzeniem i przypadkowym oderwaniem.

 • Profil wpuszczany LED inSileda

  Profil podtynkowy inSileda to listwa aluminiowa, w której zamontujemy dwie taśmy LED równolegle. Świetnie sprawdzi się do dodatkowego, punktowego podświetlenia, a także doskonale podkreśli dekoracyjne wnętrzna.

 • Profil napowierzchniowy LED Dileda

  Profil aluminiowy Dileda został przystosowany do natynkowego montażu. Zamontujemy go przy pomocy dwustronnej taśmy lub wkrętów montażowych. Możemy go także zwiesić przy pomocy dedykowanych zawiesi. Profil przystosowany do dwóch taśm LED.

 • Profil wpuszczany LED inDileda

  Profil podtynkowy inDileda to aluminiowa listwa, przystosowana do wpuszczania w wyfrezowanym otworze. Wykonany w 100% z aluminium, doskonale sprawdzi się podczas instalacji dwóch, a nawet trzech taśm LED.

 • Profil jednostronny LED Unico

  Profil jednostronny Unico to listwa aluminiowa przystosowana do kierunkowego oświetlenia. Idealnie sprawdzi się do dodatkowego oświetlenia lustra, obrazów lub doświetlenia elementów aranżacji.

 • Profil dwustronny LED Dopio

  Profil dwustronny Dopio to specjalistyczny produkt, w którym taśmy LED zamontujesz po obu stronach. Wykonany z aluminium, doskonale odprowadza ciepło z taśm LED i chroni je przed uszkodzeniem i przypadkowym oderwaniem.

 • Profil napowierzchniowy LED Talia

  Profil napowierzchniowy Talia to listwa aluminiowa, która świetnie sprawdzi się do zbudowania własnego systemu oświetlenia, w oparciu o dwie taśmy LED. Dostępna w białym i srebrnym kolorze. Długości: 1000mm, 2020mm, 2900mm.

 • Profil wpuszczany LED inTalia

  Profil wpuszczany do taśm LED typu inTalia stanowi podtynkową odmianę profilu Talia. Zamontujemy go w systemach sufitów podwieszanych przy pomocy sprężyn montażowych lub profilu montażowego Talia M3.

 • Profil napowierzchniowy LED Largo

  Profil architektoniczny Largo to szeroka listwa aluminiowa, w której zamontujemy aż 6 taśm równolegle. Doskonale sprawdzi się do oświetlenia budynków komercyjnych i pomieszczeń użyteczności publicznej.

 • Profil wpuszczany LED inLargo

  Szeroki profil wpuszczany inLargo to listwa aluminiowa, w której zamontują Państwo nawet 6 taśm LED równolegle. Świetnie sprawdzi się do budowy złożonych systemów oświetlenia, w oparciu o profile aluminiowe i taśmy LED.

 • Profil wpuszczany LED Zati

  Profil aluminiowy Zati to niski profil wpuszczany, w którym zainstalujemy dwie taśmy LED równolegle. Nasza listwa została przystosowana do montażu podtynkowego. Dostępna w kolorze srebrnym anodowanym i białym lakierowanym.

 • Profil wpuszczany LED Subli

  Profil wpuszczany Subli to renomowany produkt firmy Lumines, który został przystosowany do podtynkowego montażu. Jego instalacja opiera się na sprężynkach montażowych, a dodatkowo możemy zagipsować jego fragmenty, aby ujednolicić go z powierzchnią montażu.

 • Profil wpuszczany LED Sorga

  Profil architektoniczny Sorga jest szeroką listwą aluminiową, w której zamontujemy nawet 6 taśm LED. Został przystosowany do podtynkowego montażu za pomocą sprężynek montażowych. Dostępny w kolorze białym lakierowanym i srebrnym anodowanym.

 • Profil przypodłogowy LED Tiano

  Profil przypodłogowy Tiano to innowacyjne rozwiązanie, jeśli chodzi o listwy przypodłogowe, wykonane w technologii LED. Świeci odbitym światłem, dzięki czemu otrzymujemy bardzo ładnie rozproszone światło i dyskretnie ukryte diody LED.

 • Profil przypodłogowy LED Flaro

  Listwa przypodłogowa LED Flaro to innowacyjny profil aluminiowy, który doskonale sprawdzi się jako zamiennik tradycyjnej listwy przypodłogowej. Zamontujemy go za pomocą dwustronnej taśmy, kleju montażowego lub sprężynek montażowych.

 • Profil sufitowy LED IPA 12/16

  Profile sufitowe IPA to listwy aluminiowe, które zamontujemy na naszych płytach sufitowych. Zostały przystosowane do powierzchni montażowej o grubości 12mm lub 16mm. Dwa kolory: biały lakierowany i srebrny anodowany.

 • Profil sufitowy LED APA 12/16

  Profile sufitowe APA to innowacyjne profile, które emitują światło taśm LED wzdłuż powierzchni montażowej. Możemy w nich zamontować zarówno jednokolorowe taśmy LED, jak i te CCT, RGB czy paski LED z diodami RGBW.

 • Profile przysufitowe LED Conva/Logi

  Profile przysufitowe LED typu Conva i Logi stanowią znakomite rozwiązanie do dekoracyjnego oświetlenia Twojego wnętrza. Wykonane z aluminium stanowią trwały, a zarazem prosty w obróbce typ oświetlenia.

 • Profile sufitowe LED Topo/Pero/Veda

  Profile sufitowe LED typu Topo, Pero i Veda to konstrukcyjne listwy LED, które świecą eleganckim odbitym światłem. Doskonale sprawdzą się jako źródło dekoracyjnego oświetlenia w naszym domu, firmie, czy przemyśle.

na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 467 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 467 elementów

Profile do taśm LED dla dłuższej żywotności instalacji

Taśmy LED są coraz częściej wykorzystywane jako oświetlenie wnętrz prywatnych i budynków użytku publicznego. Pełnią funkcję praktyczną, ale też dekoracyjną. Do wykonania solidnej oraz bezpiecznej instalacji z ich wykorzystaniem potrzebnych jest kilka elementów, dzięki którym będziemy mogli w pełni wykorzystać to, co oferują nam taśmy wykonane w najnowszej technologii. Profile aluminiowe do taśm LED pełnią funkcję radiatorów, a więc ich podstawową funkcję jest odprowadzanie ciepła z taśmy. To pozwala wydłużyć jej żywotność nawet o 30%.

Profil do taśmy LED znalazł swoje zastosowanie w wielu miejscach i można je instalować w różny sposób. Wyróżnić możemy kilka rodzajów profili – instalowane na płaskiej nawierzchni oraz w trudniej dostępnych miejscach, jak wąskie szczeliny. Chcąc wykorzystać taśmy przy oświetleniu sufitu podwieszanego, warto jest wybrać profil aluminiowy do taśmy LED nawierzchniowy. Jeżeli planujesz efektowne oświetlenie, polecamy wykorzystać profile wpuszczone, które z łatwością wkomponujesz między kafelkami.

Aluminiowe profil do taśmy LED - różnorodny wybór

W naszej ofercie dostępna jest szeroka paleta profili aluminiowych do taśm LED, spośród których można wybrać te, które idealne sprawdzą się przy konkretnej instalacji. Wśród nich są modele okrągłe, typu X, Y i Z, profile aluminiowe na szybę, profile zewnętrzne, narożnikowe oraz wpuszczone.

Profil do taśm LED to dla nich idealne podłoże. Aby przykleić do niego taśmę, trzeba go wcześniej odtłuścić. To wsparcie i duże ułatwienie w przypadku, kiedy planujemy montaż taśmy na drewnianej powierzchni czy też podłożu wykonanym z płyty GK. Dzięki dużej ilości rozwiązań, możliwe jest stworzenie instalacji LED bez najmniejszych ograniczeń. Profile przydadzą się np. przy oświetlaniu szafek, sufitów podwieszanych, mebli kuchennych, ścian i podłóg.