Projektory 

Projektor multimedialny to bardzo często stosowane urządzenie podczas prezentacji multimedialnych, jak i coraz atrakcyjniejsza alternatywa podczas oglądania meczów, czy filmów. W naszej ofercie wysokiej jakości projektory o wysokim poziomie jasności i rozdzielczości obrazu.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Projektor multimedialny jako nowa jakość odbierania treści

Projektor LED to wielofunkcyjne urządzenie, które pomoże nam w trakcie prezentacji multimedialnych, ale także może stanowić alternatywę dla telewizora. Są to urządzenia służące do wyświetlania obrazu z laptopa, notebooka, tabletu, czy innego źródła. Rzutniki multimedialne pełnią rolę bardzo zbliżoną do monitorów, lecz ich obraz jest większy i może trafić szerszego grona odbiorców w sali. Większość z projektorów, jakie spotkają Państwo w naszej ofercie, posiada wbudowane głośniki. Stanowią one głównie opcję zapasową, ale nasi klienci trafią także modele, których audio stoi na bardzo wysokim poziomie. W tej kategorii znajdą Państwo także projektory multimedialne z wbudowanym dekoderem DVB-T. Projektory LED mogą posłużyć nam do:

  • Oglądania telewizji
  • Gier wideo
  • Przedstawiania prezentacji multimedialnych

Wybór odpowiedniego projektora multimedialnego

Wybierając odpowiedni rzutnik multimedialny do naszych zastosowań, musimy dokładnie określić priorytety, aby być całkowicie zadowolonym z zakupionego sprzętu. Podczas zakupu projektora musimy zwrócić uwagę na:

  • Rozdźielczość i wsparcie FULL HD - odpowiednio wybrany projektor multimedialny zapewni nam dużą ilość szczegółów na wyświetlanym obrazie.
  • Kontrast - czym wyższy poziom, tym odcienie kolorów obrazu będą stać na wyższym poziomie, jak i sam obraz stanie się dużo bardziej dynamiczny.
  • Jasność - w zależności od miejsca, w którym będziemy używać naszego urządzenia, powinniśmy dobrać projektor LED o odpowiednim poziomie jasności. Im ciemniejsze będzie pomieszczenie i bardziej zacienione tym jasność będzie grała mniejszą rolę w odbiorze obrazu.

Jeśli mają Państwo problem z doborem odpowiedniego urządzenia do własnych zastosowań, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym: 531 344 300 lub drogą mailową na: sklep@smd-led.pl.