Radio samochodowe to urządzenie, które odpowiada za wysoką jakość odtwarzanej muzyki w Twoim aucie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wielofunkcyjne urządzenia z dotykowym ekranem, systemem Bluetooth, czy nawigacją GPS.

Radia Samochodowe 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Radia samochodowe, czyli jak umilić sobie jazdę słuchając ulubionej stacji radiowej

Radioodtwarzacze samochodowe to urządzenia, które pozwolą cieszyć Ci się najlepszą jakością muzyki w Twoim aucie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nowoczesne urządzenia pozwalające nie tylko na słuchanie stacji radiowych, ale także odtwarzanie muzyki z pendrive, czy płyty CD, a także ze smartfona z systemem Bluetooth. W sprzedaży posiadamy:

  • Radio samochodowe dotykowe
  • Radio samochodowe z mikrofonem
  • Radio samochodowe na 2 diny
  • Radio samochodowe z Bluetooth i USB
  • Radio samochodowe z pilotem

Na co zwrócić uwagę przy wyborze radia samochodowego?

Pierwszym, na co musimy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie radia do auta jest wielkość otworu, jaką posiadamy w naszym kokpicie. Większość samochodów jest wyposażona w otwory na prostokątne i niskie urządzenia - 1 DIN. W naszej ofercie spotkają Państwo też większe radia samochodowe, które także będą dużo efektowniej wyglądać, czyli  radia 2 DIN. Są to wielofunkcjonalne urządzenia z dużym dotykowym wyświetlaczem i bardzo często z wbudowaną nawigacją GPS. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wysokiej jakości radia samochodowe firmy Vordon, znanego w całej Polsce producenta o renomowanej opinii.