Ściemniacze do taśm LED 

Ściemniacze LED to kategoria, w której znajdą Państwo sterowniki do jednokolorowego oświetlenia LED. W zależności od wyboru pozwolą one nie tylko ściemnić lub rozjaśnić światło, ale także wybrać jeden z definiowanych programów świecenia lub podzielić oświetlenie na strefy.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Ściemniacze do taśm LED

ściemniacz do taśmy LED, sterownik do ściemniania taśm LED, ściemnianie taśm LED


Światło emitowane przez diody LED może być dopasowane dowolnie do oczekiwań użytkownika – aby było to możliwe, stosuje się specjalne sterowniki. Także znajdują one zastosowanie wtedy, gdy chcemy uzyskać efekt ściemnienia światła. Razem z nimi możemy uzyskać bardzo klimatyczny, przytulny efekt we wnętrzach. Jeżeli chcą Państwo zakupić ściemniacze do taśm LED, w naszym sklepie internetowym można znaleźć wszystko, co jest do tego potrzebne. Mamy nadzieję, że nasze produkty będą mogły spełnić Państwa wymagania w całości!

Ściemniacz LED jest produktem przeznaczonym do łatwego kontrolowania produktów ledowych pozwalających na kontrolę ściemniania. Dzięki temu możemy przeprowadzać przygaszanie lub też rozjaśnianie diod LED w danym produkcie, na przykład może być to żarówka LED, lampa z diodami LED czy też taśma LED. W rezultacie, poprzez zastosowanie ściemniaczy LED, możemy w kilku ruchach zmienić charakter oświetlania we wnętrzu – także bezprzewodowo, gdy zastosujemy ściemniacz do taśmy LED w postaci pilota. Nie jest to jednak jedyna funkcja ściemniaczy, ponieważ także dają one inne możliwości, które prezentujemy poniżej.

Nowoczesne ściemniacze pozwalają:
• ściemniać i rozjaśniać natężenie światła
• ustalić zaprogramowany wcześniej tryb świecenia
• włączyć i wyłączyć oświetlenie po określonym opóźnieniu

Wobec tego wtedy, gdy wybierzemy produkty pozwalające na rozjaśnianie i ściemnianie taśm LED, możemy korzystać też z dodatkowych ich funkcji. W ten sposób taśmy LED stają się jeszcze łatwiejsze w obsłudze, więc warto pomyśleć o zakupieniu takich produktów, gdy doceniamy komfort. Chociaż jest to dodatkowy koszt, to jednak inwestujemy wtedy we własne zadowolenie – właśnie dlatego na taki zakup decyduje się obecnie wielu naszych klientów!

Ściemniacze są oferowane w różnych wariantach w naszym sklepie internetowym, co powoduje, że mogą Państwo dopasować je szczególnie do swoich potrzeb. Prowadzimy przede wszystkim sprzedaż ściemniaczy oraz odbiorników do ściemniaczy marki Mi Light, która cieszy się dużym powodzeniem wśród odbiorców.

W naszym asortymencie znajdą Państwo ściemniacze do taśm LED następujących typów:
• ściemniacze w technologii MONO – przeznaczone są one do sterowania produktami o jednej barwie światła, na przykład białej
• ściemniacze w technologii RGB/CCT – dzięki temu, że mają wiele trybów pracy, możemy dzięki nim kontrolować kolor bieli w produktach CW/WW, a także możemy wybrać odpowiednią barwę światła w taśmach RGB

Wobec tego niezależnie, czy wybierają Państwo taśmy ledowe kolorowe czy też białe, sterownik do ściemniania taśm LED będzie bardzo dobrym zakupem. Oferujemy zarówno produkty do montażu naściennego, na przykład można zamontować je w miejscu standardowego włącznika, także przygotowaliśmy dla klientów bezrzędowe piloty.

Dostępne u nas sterowniki dotaśm Led ściemniacze są też bardzo łatwe w obsłudze – można dzięki nim intuicyjnie dobrać najlepszą wersję pracy oświetlenia LED nawet wtedy, gdy nie przeczytało się instrukcji obsługi. Poniżej prezentujemy podstawowe z nich.

Główne funkcje sterownika:
• włącz i wyłącz – po przyciśnięciu przycisku można włączyć lub wyłączyć oświetlenie
• przycisk opóźnienia 60 sekund – wyłącza sterownik po upływie 60 sekund od momentu naciśnięcia
• mode – tryb pracy sterownika, sterowniki oferowane przez nas posiadają już wbudowane tryby pracy, dlatego mogą Państwo dopasować taki, który będzie najbardziej odpowiedni do danej sytuacji
• suwak ściemniania – dzięki niemu możemy łatwo wyregulować natężenie światła
• regulator koloru – pozwala on na wybranie odpowiedniego koloru z całej palety kolorów RGB
• suwak CCT – jest to suwak nasycenia, dzięki któremu możemy wybrać właściwą dla nas barwę oraz jasność koloru

W asortymencie posiadamy też zaawansowany sterownik – ściemniacz LED, który jest przeznaczony do 4-strefowego sterownia oświetleniem ledowym od Mi Light. Jego zaletą jest możliwość sparowania ze sobą różnych urządzeń, dlatego też możemy stworzyć wtedy jeden, złożony system oświetlenia LED i możemy sterować nim jednym pilotem. Wobec tego możemy sterować oświetleniem w kuchni, salonie, sypialni czy na korytarzu. Co więcej, do sterowania możemy wykorzystać też smartfon wyposażony w odpowiednia aplikację. Dokonanie sparowania jest bardzo łatwe oraz sama obsługa systemu także nie sprawia żadnych trudności.

Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi produktami – ściemniaczami, taśmami LED, prosimy o skontaktowanie się z nami. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego też wiemy, jak dopasować określone produkty do wymagań klientów. Prosimy o przekazanie nam informacji o tym, jaką instalację pragną Państwo zrealizować, a wtedy dobierzemy najlepsze produkty z naszego asortymentu.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny naszych produktów i szybko realizujemy zamówienia, dlatego mamy nadzieję, że zakupy u nas będą mogły spełnić wszystkie Państwa wymagania i dołączą Państwo do szerokiego grona naszych zadowolonych kupujących. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w sklepie internetowym – życzymy udanych zakupów!