Ściemniacze światła 

Ściemniacze światła to produkty, dzięki którym uzyskasz kontrolę nad natężeniem swojego oświetlenia 230V. Pamiętajmy, że ściemniacze współpracują z oświetleniem żarowym i tylko ze ściemnialnymi źródłami światła LED.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Ściemniacze światła - przystosowane do oświetlenia żarówego i ściemnialnych źródeł światła LED

Ściemniacz światła to nic innego jak regulator prądu dopływającego do naszego źródła światła. W momencie zmniejszania napięcia, światło się ściemnia, natomiast, kiedy zwiększamy napięcia, światło się rozjaśnia. Pozwala on na zmianę natężenia światła w zakresie od 0 do 100% całkowitej jego mocy. Pamiętajmy, że ściemniacze oświetlenia należy stosować wyłącznie w technologii oświetlenia żarowego i nie będą one współpracować z żarówkami LED, które nie są dedykowanego do ściemniania. W ofercie sklepu  zarowka-led.com znajdą Państwo także wybrane modele żarówek LED, które będą współpracować ze ściemniaczem oświetlenia 230V.

Kiedy użyjemy ściemniaczy oświetlenia?

Ściemniacz oświetlenia 230V to produkt dedykowany do tradycyjnego oświetlenia żarowego oraz ściemnianych źródeł światła LED. Nasze ściemniacze światła obsługują produkty zasilane prądem o napięciu 230V i o obciążeniu w zakresie 60-400W. W sprzedaży posiadamy obrotowe ściemniacze, dzięki którym w łatwy i szybki sposób ściemnisz lub rozjaśnisz swoje światło w zakresie od 0% do 100% mocy. W sprzedaży posiadamy:

  • Ściemniacz podtynkowy Akcent
  • Ściemniacz podtynkowy Gazela
  • Ściemniacz podtynkowy Efekt
  • Ściemniacz podtynkowy Ton