Spoty LED 

Lampy spoty to nowoczesne źródła światła, które doskonale sprawdzą się do kierunkowego doświetlenia. Jest to bardzo często wykorzystywany rodzaj oświetlenia obrazów, luster, czy półek.

Lampy spoty - idealne do punktowego, dekoracyjneg doświetlenia

Spoty LED idealnie sprawdzą się podczas doświetlenia niskich pomieszczeń. Są to lampy sufitowe niewielkich gabarytów blisko przylegające do sufitu, więc świetnie sprawdza się np. na poddaszach i przy każdym skośnym suficie. Z uwagi na niewielkie wymiary bardzo dobrze sprawdza się również w każdym małym metrażu. Prostota tych lamp oraz punktowe światło sprawia, że nie rzucają się od razu w oczy więc będą odpowiednie w barach, restauracjach czy kawiarniach, dając subtelne, nienachalne źródło światła. Ze względu na swój uniwersalny wygląd są to lampy idealne zarówno do salonu, sypialni, łazienki czy kuchni.

Spoty LED jako kierunkowe lampy do oświetlenia różnych powierzchni

Lampy  dostępne w naszym sklepie internetowym to efektowne lampy sufitowe, które pasują do każdego typu aranżacji wnętrza. Ich prosty design wpasuje się w każdy styl wnętrzarski. Lampy Spoty to kierunkowe, punktowe światło, które wykorzystać możemy również do podświetlania wybranego przez nas punktu w przestrzeni:

  • półki
  • obrazu
  • lustra
  • wystawy

Bardzo dobrze sprawdzą się również w roli doświetlenia blatów roboczych w kuchni. Spoty Led to również dobry pomysł na oświetlenie balkonu czy tarasu. Lampy spoty spełniają głównie funkcję oświetlenia dekoracyjnego niemniej jednak optymalnie rozmieszczone i zainstalowanie w większej ilości umożliwiają oświetlenia za ich pomocą całego pomieszczenia.