Sterowanie i zasilanie 

Podkategorie

 • Sterowniki LED

  Sterowniki do taśm LED różnego typu począwszy od ściemniaczy, sterowników RGB, wzmacniaczy do skomplikowanych i prostych układów z wykorzystaniem taśm LED. Sterowniki sterowane za pomocą fal radiowych RF, podczerwienie i sieci WiFi oprócz tego istnieje możliwość sterowania oświetleniem z poziomu telefonu lub tabletu. 

 • Zasilacz LED

  Zasilacze LED to kategoria dużej gamy zasilaczy stabilizowanych 12V i 24V o różnych mocach i typach. Zasilacze podzieliliśmy na kilka grup począwszy od zasilaczy modułowych, zasilacze hermetyczne, zasilacze ultra płaskie, zasilacze puszkowe, zasilacze wtyczkowe, zasilacz desktop, oraz zasilacze montowane na szynę Din.

 • Czujnik ruchu

  Czujnik ruchu jest idealnym sposobem na całkowite zautomatyzowania oświetlenia Twojego mieszkania. W naszej ofercie czujnik ruchu do LED 12V, jak i czujnik ruchu 230V. Możemy je zamontować nasufitowo, naściennie lub schować w dyskretnym miejscu wyprowadzając jedynie czujkę ruchu.

 • Baterie i akumulatorki

  Baterie i akumulatorki to urządzenia służące do zasilania drobnych, bezprzewodowych urządzeń elektronicznych. W ofercie naszego sklepu baterie litowe i alkaliczne, jak i akumulatorki najwyższej jakości.

 • Gniazdka i włączniki

  Gniazdka elektryczne i włączniki to podstawowy element wyposażenia każdego pomieszczenia. Są to tanie i bardzo funkcjonalne produkty, dzięki którym w szybki i prosty sposób podłączysz różne urządzenia do prądu, czy zapalisz światło.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 588 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 588 elementów