Sterowniki DMX LED 

Sterowniki LED DMX to specjalne urządzenia sterujące, które posłużą nam do przetwarzania sygnału cyfrowego na sygnał PWM. Pozwolą nam na uzyskanie różnych efektów świetlnych i są bardzo często stosowane do sterowania oświetleniem różnych eventów takich jak: koncerty, festiwale, bankiety, czy dyskoteki.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Sterowniki DMX LED

kontroler RGB DMX, sterownik RGB DMX LED, kontroler DMX do taśmy LED

 

Oferujemy najwyższej jakości sterowniki DMX LED w wielu wariantach do wyboru – w naszym sklepie internetowym zakupią Państwo sprzęt wyróżniający się niezawodnym i bezpiecznym działaniem oraz o wszechstronnej aplikacji tam, gdzie wykorzystywane są nowoczesne LED-y. Zapewniamy także bardzo atrakcyjne ceny i szybko wysyłamy sprzęt do klientów!

Sterownik czy kontroler RGB DMX to specjalne urządzenie elektroniczne, którego celem jest sterowanie urządzeniami oświetleniowymi oraz efektami z wykorzystaniem odpowiednich, emitowanych sygnałów cyfrowych. Posiadając sterownik RGB DMX LED, można łatwo sterować różnymi urządzeniami DMX, przykładowo mogą być to kolorowe reflektory LED DMX, głowy, skanery, wytwornice dymu DMX czy innego rodzaju urządzenia DMX LED, które przeznaczone są do tworzenia efektów świetlnych podczas eventów – koncertów, festiwali, bankietów, dyskotek, ale również mogą być one stosowane w domach i mieszkaniach, gdy pragnie się uzyskać dekoracyjne efekty świetlne.

 

Obsługa systemów, którymi zarządza kontroler DMX do taśmy LED czy poszczególnych urządzeń, jest bardzo łatwa, ponieważ każde urządzenie w łańcuchu DMX uzyskuje swój indywidualny adres i za jego pośrednictwem możemy prowadzić kontrolę przez sterownik. Możliwe jest też sterowanie urządzeniami analogowymi z wykorzystaniem odpowiednich przejściówek.

 

W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo szeroką gamę sterowników przeznaczonych do rozmaitych urządzeń oraz komponentów LED, dlatego też można dopasować je indywidualnie w zależności od oczekiwanego rezultatu, a także miejsca montażu oraz elementów mających wchodzić w skład systemu.

 

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt, który przeznaczony jest do zastosowania amatorskiego oraz profesjonalnego. Dokładne informacje dotyczące parametrów sterowników DMX dostępnych w naszym sklepie znajdą Państwo na poszczególnych stronach internetowych.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej i życzymy udanych zakupów!