Sterowniki do taśm LED Multi White 

Sterownik do taśm LED Multi White to kontroler przystosowany do obsługi oświetlenia LED o różnej barwie bieli. Pozwala na płynną zmianę temperatury barwy naszego oświetlenia, jak i jego ściemnianie i rozjaśnianie.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Szybki podgląd
  45.00 zł W magazynie

  Sterownik LED CCT Classic Mi Light 2,4 Ghz to pilot współpracujący z odbiornikami służącymi do ściemniania i sterowania barwą bieli taśm LED 2,4 Ghz firmy Mi Light. W połączeniu z dedykowanym odbiornikiem pozwala regulować natężenie i barwę światła produktów do tego przystosowanych. Sterownik pozwala na regulację CW/WW i ściemnienia odpowiednimi przyciskami.

  45.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  47.00 zł W magazynie

  Odbiornik CCT MI LIGHT to nowoczesny odbiornik służący do sterowania produktami o zmiennej temperaturze barwowej światła (CCT czyli multi white). Współpracuje ze sterownikami CCT MI LIGHT i razem z dodatkowymi odbiornikami CCT MI LIGHT  pozwala na tworzenie wielostrefowych scen oświetlenia LED. 

  47.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  52.00 zł W magazynie

  Odbiornik RGB/CCT MI LIGHT to nowoczesny odbiornik służący do sterowania produktami o zmiennej barwie światła i zmiennej temperaturze barwowej bieli. Współpracuje ze sterownikami RGB/CCT MI LIGHT i razem z dodatkowymi odbiornikami RGB/CCT MI LIGHT pozwala na tworzenie wielostrefowych scen oświetlenia LED.

  52.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  70.20 zł W magazynie

  70.20 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  73.00 zł W magazynie

  Odbiornik LED RGB/CCT Mi Light sterowany za pomocą Bluetooth 4.0 to nowoczesny odbiornik, który sterujemy za pomocą swojego smartfona. Nie potrzeba żadnego pilota, wystarczy jedynie telefon,aby mieć pełną kontrolę nad światłem.

  73.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  77.99 zł W magazynie

  Sterownik RGB/CCT naścienny LED MI LIGHT to nowoczesny panel pozwalający na sterowanie oświetleniem w sposób gustowny i designerski. Piękny, szklany panel znajdzie sobie miejsce w każdym domu.

  77.99 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  77.99 zł W magazynie

  Sterownik CCT naścienny LED MI LIGHT to nowoczesny panel pozwalający na sterowanie oświetleniem w sposób gustowny i designerski. Piękny, szklany panel znajdzie sobie miejsce w każdym domu.

  77.99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Sterowniki do taśm multi white     

sterownik do taśmy LED multi white, sterownik do taśmy o zmiennej temperaturze, sterownik rgb/cct, kontroler multi white,

Białe taśmy LED należą do najczęściej kupowanych – mają uniwersalne zastosowanie i sprawdzają się w wielu różnych przestrzeniach. Teraz mogą być też uzupełnione o specjalne kontrolery pozwalające na wybranie ich trybu pracy. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wyłącznie najwyższej jakości wyposażenie do sterowania taśmami ledowymi Multi White – zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny i szybko realizujemy złożone u nas zamówienia!

Nowoczesny sterownik do taśmy LED Multi White to niezawodny wybór dla osób, którym zależy na uzyskaniu łatwej obsługi oświetlenia ledowego. Dzięki niemu możemy włączać i wyłączać taśmę wtedy, gdy to potrzebne, ale również korzystać z różnych innych funkcji, na przykład zmieniać jej temperaturę barwową czy ściemniać lub rozjaśniać.

Oświetlenie LED ma bardzo szerokie zastosowanie – pozwala na uzyskanie takich efektów, które nie są dostępne z wykorzystaniem innego rodzaju źródeł światła. Taśmy ledowe, które można zakupić w naszym sklepie internetowym, to nieograniczone możliwości w tworzeniu przepięknych kompozycji świetlnych we wnętrzach oraz na zewnątrz.

Oświetlenie ledowe niesie ze sobą wiele zalet:

 • jest energooszczędne i pobiera nawet do 80-90 procent mniej energii niż inne źródła światła jest także bardzo żywotne, ponieważ jedna taśma może świecić przez kilkadziesiąt tysięcy godzin
 • nie nagrzewa się, dlatego może być stosowane w miejscach, gdzie wysoka temperatura nie jest pożądana
 • dzięki kompaktowym wymiarom można zastosować je w rożnych konfiguracjach
 • może współpracować z różnymi dodatkami, na przykład takimi jak sterowniki

Taśmy ledowe, które zbudowane są z diod LED umieszczonych na specjalnych paskach sztywnych lub elastycznych, dają różnorodne możliwości tworzenia efektownych kompozycji świetlnych. Przede wszystkim używane są one w podświetlaniu sufitów z karton-gipsu oraz sufitów podwieszanych innych typów, można ozdobić nimi ściany czy podłogi, przygotowując zachwycające oświetlenie liniowe. Także są one często używane do podświetlania mebli, na przykład blatu kuchennego, regałów, półek, witryn szklanych, mebli RTV. Taśmy mogą być ponadto zastosowane do podświetlania luster czy schodów. Jak widać, możliwości jest bardzo dużo, więc tylko od wyobraźni klienta zależy to, jak taśma LED zostanie wykorzystana.

Najbardziej popularne taśmy LED to taśmy białe, które można podzielić na kilka rodzajów – wszystkie z nich można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Są to taśmy o temperaturze barwowej bieli chłodnej, neutralnej oraz ciepłej. Każda z nich ma nieco inny wygląd – taśma chłodna przypomina światło dzienne, nieco zimne, dobrze wygląda we wnętrzach nowoczesnych, z kolei ciepła ma kolor żółtawy i polecana jest do wnętrz, w których zależy nam na relaksie.

Wtedy, gdy nie możemy zdecydować się na żadną z tych taśm pod względem temperatury barwowej, mamy do dyspozycji także taśmy Multi White, które pozwalają na wybranie takiej barwy oświetlenia, która będzie w danej sytuacji najbardziej pożądana.

Żeby uzyskać odpowiedni efekt świetlny, warto wyposażyć taśmę LED w kontroler Multi White, który pozwala na sterowanie efektami zgodnie ze swoim pomysłem. W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo wysokiej jakości wyposażenie przeznaczone do sterowania taśmami ledowymi – sterowniki oraz odbiorniki, które współpracują z dostępnymi u nas taśmami Multi White. Zachęcamy w szczególności do zapoznania się z produktami marki Mi White, która znana jest z produkcji wysokiej klasy elementów do sterowania LED.

W naszym asortymencie dostępne są produkty takie jak sterownik RGB/CCT, który przeznaczony jest do obsługi taśm LED RGB, czyli świecących w kolorze, a także może być on wykorzystany do regulowania temperatury barwowej w produktach Multi White. Posiadamy też w ofercie sterowniki Mono, które służą tylko do sterowania taśmami emitującymi światło w odcieniach bieli.

Nowoczesny sterownik do taśmy o zmiennej temperaturze pozwala:

 • włączać i wyłączać oświetlenie
 • włączyć i wyłączyć oświetlenie po minutowym opóźnieniu
 • ściemniać i rozjaśniać natężenie światła
 • kontrolować kolor bieli w produktach CW/WW
 • ustalić predefiniowany tryb świecenia

Sterowniki oferujemy w wersjach do montażu naściennego – wtedy mogą one posłużyć jako komfortowe w użyciu panele dotykowe w zamian zwykłych włączników, a także mamy sterowniki w formie pilotów do sterowania bezprzewodowego. Piloty firmy Mi Light mogą być używane również do sterowania strefowego, czyli użytkownik może wyznaczyć strefy oświetlenia, którymi może sterować niezależnie. Obsługa tego rodzaju produktów jest przy tym bardzo prosta i intuicyjna.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące artykułów ledowych dostępnych w naszym asortymencie, pozostajemy całkowicie do dyspozycji. Nasi pracownicy będą mogli doradzić Państwu w doborze odpowiednich modeli, które posłużą do stworzenia niezawodnego i efektownego systemu oświetlenia ledowego. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty i życzymy udanych zakupów!