Sterowniki LED

Sterowniki do taśm LED różnego typu począwszy od ściemniaczy, sterowników RGB, wzmacniaczy do skomplikowanych i prostych układów z wykorzystaniem taśm LED. Sterowniki sterowane za pomocą fal radiowych RF, podczerwienie i sieci WiFi oprócz tego istnieje możliwość sterowania oświetleniem z poziomu telefonu lub tabletu. 

Sterowniki LED Jest 97 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 97 elementów

Praktyczne sterowniki do taśm LED

Sterowniki LED Typu Mi-Light i to nowa kategoria która nowoczesnych sterowników dzięki którym możemy budować przeróżne kombinacje oświetleniowe sterowane za pomocą jednego pilota lub kilku pilotów. 

Sterowniki oświetlenia LED

Sterownik do taśm LED typu radiowego to kategoria modeli sterowanych za pomocą fal radiowych dzięki czemu ich zasięg jest o wiele mocniejszy i przede wszystkim nie jest kierunkowy jak w przypadku odbiorników na podczerwień co oznacza iż nie musimy nakierowywać pilota w kierunku sterownika do LED a przenika on bezproblemowo ściany, sufity i inne przeszkody niemetalizowane. Sterowniki te polecane są w szczególności do sterowania oswietlenia Led. Świetnie sprawdzają się przy taśmach Led, żarówkach 12V Led, i innych produktach zasilanych stałym 12V napięciem.