Sterowniki LED

Sterowniki do taśm LED różnego typu począwszy od ściemniaczy, sterowników RGB, wzmacniaczy do skomplikowanych i prostych układów z wykorzystaniem taśm LED. Sterowniki sterowane za pomocą fal radiowych RF, podczerwienie i sieci WiFi oprócz tego istnieje możliwość sterowania oświetleniem z poziomu telefonu lub tabletu. 

Sterowniki LED Jest 77 produktów.

Podkategorie

 • Ściemniacze do taśm LED

  Ściemniacze LED to kategoria, w której znajdą Państwo sterowniki do jednokolorowego oświetlenia LED. W zależności od wyboru pozwolą one nie tylko ściemnić lub rozjaśnić światło, ale także wybrać jeden z definiowanych programów świecenia lub podzielić oświetlenie na strefy.

 • Sterowniki do taśm LED RGB

  Sterownik LED RGB to podstawowe wyposażenie każdej instalacji LED opartej o technologii RGB. W naszej ofercie proste i dyskretne urządzenia, jak i te bezprzewodowe oraz dotykowe.

 • Sterowniki do taśm LED Multi White

  Sterownik do taśm LED Multi White to kontroler przystosowany do obsługi oświetlenia LED o różnej barwie bieli. Pozwala na płynną zmianę temperatury barwy naszego oświetlenia, jak i jego ściemnianie i rozjaśnianie.

 • Sterowniki do taśm LED RGBW

  Wybierając kontroler RGBW, otrzymują Państwo do dyspozycji urządzenie, które pozwala na sterowanie taśmami LED i innymi produktami wykonanymi w technologii LED RGBW. Jest to sterownik, dzięki któremu w łatwy sposób zmienisz kolor podświetlenia oraz skorzystasz z różnych definiowanych programów świecenia.

 • Sterowniki Wielostrefowe

  Sterowniki wielostrefowe LED pozwalają na stworzenie wielu stref oświetlenia w Twoim mieszkaniu. Świetnie obsłużą produkty LED zasilane napięciem 12V, jak i 24V. System wielostrefowego oświetlenia to nowoczesne sterowniki, dzięki którym nasi klienci stworzą inteligentne oświetlenie swojego domu.

 • Sterowniki DMX LED

  Sterowniki LED DMX to specjalne urządzenia sterujące, które posłużą nam do przetwarzania sygnału cyfrowego na sygnał PWM. Pozwolą nam na uzyskanie różnych efektów świetlnych i są bardzo często stosowane do sterowania oświetleniem różnych eventów takich jak: koncerty, festiwale, bankiety, czy dyskoteki.

 • Wzmacniacz sygnału sterownika

  Wzmacniacz sygnału sterownika to urządzenie, które pozwoli nam na sterowanie oświetleniem LED o większej mocy, za pomocą jednego sterownika. To urządzenie umożliwi rozbudowę naszej instalacji oświetleniowej bez potrzeby dokupywania dodatkowych systemów sterujących.

 • Włączniki do taśm LED

  Włączniki do taśm LED to dotykowe, jak i bezdotykowe sterowniki, które zamontujemy pomiędzy zasilaczem a taśmą w naszym profilu aluminiowym. Szeroki wybór sterowników zapewniających długą i bezpieczną pracę, w wielu instalacjach domowego oświetlenia.

 • System sterowania MI LIGHT

  System sterowania MI LIGHT to nowoczesne rozwiązanie z zakresu kontroli nad oświetleniem LED. Dzięki możliwości parowania odbiorników i sterowników, system MI LIGHT w łatwy sposób pozwala nam stworzyć wielostrefowe sterowanie oświetleniem. Co więcej, dzięki możliwości sparowani całego system z dedykowanym routerem WiFi, cały system obsługiwać można również za pomocą telefonu wyposażonego w darmową aplikację MI LIGHT. MI LIGHT to najprostszy sposób na wykorzystanie zaawansowanych technologi sterowania oświetleniem we własnym domu.

 • Sterowniki naścienne

  Sterowniki naścienne LED to eleganckie panele, przystosowane do sterowania naszym oświetleniem LED o napięciu 12V lub 24V. W naszej ofercie panele ścienne, przystosowane do montażu w puszce elektrycznej, jak i te przyklejane.

na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 77 elementów

Praktyczne sterowniki do taśm LED

Sterowniki LED Typu Mi-Light i to nowa kategoria która nowoczesnych sterowników dzięki którym możemy budować przeróżne kombinacje oświetleniowe sterowane za pomocą jednego pilota lub kilku pilotów. 

Sterowniki oświetlenia LED

Sterownik do taśm LED typu radiowego to kategoria modeli sterowanych za pomocą fal radiowych dzięki czemu ich zasięg jest o wiele mocniejszy i przede wszystkim nie jest kierunkowy jak w przypadku odbiorników na podczerwień co oznacza iż nie musimy nakierowywać pilota w kierunku sterownika do LED a przenika on bezproblemowo ściany, sufity i inne przeszkody niemetalizowane. Sterowniki te polecane są w szczególności do sterowania oswietlenia Led. Świetnie sprawdzają się przy taśmach Led, żarówkach 12V Led, i innych produktach zasilanych stałym 12V napięciem.