Sterowniki Wielostrefowe 

Sterowniki wielostrefowe LED pozwalają na stworzenie wielu stref oświetlenia w Twoim mieszkaniu. Świetnie obsłużą produkty LED zasilane napięciem 12V, jak i 24V. System wielostrefowego oświetlenia to nowoczesne sterowniki, dzięki którym nasi klienci stworzą inteligentne oświetlenie swojego domu.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Szybki podgląd
  37.99 zł W magazynie

  Ściemniacz LED Mi Light 2,4 Ghz to pilot współpracujący z odbiornikami służącymi do ściemniania taśm LED 2,4 Ghz firmy Mi Light. W połączeniu z dedykowanym odbiornikiem pozwala regulować natężenie światła produktów do tego przystosowanych. Ściemniacz z pierścieniem pozwala na regulację za pomocą obrotowego pierścienia na pilocie.

  37.99 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  42.00 zł W magazynie

  Odbiornik RGB MI LIGHT to nowoczesny odbiornik służący do sterowania produktami o zmiennej barwie światła. Współpracuje ze sterownikami RGB MI LIGHT i razem z dodatkowymi odbiornikami RGB MI LIGHT  pozwala na tworzenie wielostrefowych scen oświetlenia LED.

  42.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  42.00 zł W magazynie

  Ściemniacz MI LIGHT to nowoczesny odbiornik służący do ściemniania taśm LED, modułów LED, oraz dedykowanych produktów firmy MI LIGHT. Współpracuje ze sterownikami (pilotami) do ściemniania MI LIGHT i razem z dodatkowymi ściemniaczami - odbiornikami MI LIGHT pozwala na tworzenie wielostrefowych scen oświetlenia LED.

  42.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  45.00 zł W magazynie

  Sterownik LED CCT Classic Mi Light 2,4 Ghz to pilot współpracujący z odbiornikami służącymi do ściemniania i sterowania barwą bieli taśm LED 2,4 Ghz firmy Mi Light. W połączeniu z dedykowanym odbiornikiem pozwala regulować natężenie i barwę światła produktów do tego przystosowanych. Sterownik pozwala na regulację CW/WW i ściemnienia odpowiednimi przyciskami.

  45.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  47.00 zł W magazynie

  Odbiornik CCT MI LIGHT to nowoczesny odbiornik służący do sterowania produktami o zmiennej temperaturze barwowej światła (CCT czyli multi white). Współpracuje ze sterownikami CCT MI LIGHT i razem z dodatkowymi odbiornikami CCT MI LIGHT  pozwala na tworzenie wielostrefowych scen oświetlenia LED. 

  47.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  60.00 zł W magazynie

  Sterownik LED RGBW Mi Light 2,4 Ghz to pilot współpracujący z odbiornikami RGBW 2,4 Ghz firmy Mi Light. W połączeniu z dedykowanym odbiornikiem pozwala regulować barwę światła i sterować produktami w technologii RGBW.

  60.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  73.00 zł W magazynie

  Odbiornik LED RGB/CCT Mi Light sterowany za pomocą Bluetooth 4.0 to nowoczesny odbiornik, który sterujemy za pomocą swojego smartfona. Nie potrzeba żadnego pilota, wystarczy jedynie telefon,aby mieć pełną kontrolę nad światłem.

  73.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  77.99 zł W magazynie

  Sterownik RGB/CCT naścienny LED MI LIGHT to nowoczesny panel pozwalający na sterowanie oświetleniem w sposób gustowny i designerski. Piękny, szklany panel znajdzie sobie miejsce w każdym domu.

  77.99 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  77.99 zł W magazynie

  Sterownik CCT naścienny LED MI LIGHT to nowoczesny panel pozwalający na sterowanie oświetleniem w sposób gustowny i designerski. Piękny, szklany panel znajdzie sobie miejsce w każdym domu.

  77.99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Sterowniki wielostrefowe    

sterowniki wielostrefowe do oświetlenia LED, odbiornik wielostrefowy, sterownik LED 4-strefowy, sterownik wielostrefowy z pilotem,

Sterowanie oświetleniem LED w całym domu tylko z wykorzystaniem jednego pilota? Tak, to możliwe, jeżeli wykorzystamy nowoczesne odbiorniki i sterowniki wielostrefowe. Dzięki takiemu wyposażeniu, które również dostępne jest w naszym sklepie internetowym, mogą Państwo przygotować niezawodnie działające oświetlenie ledowe w różnych przestrzeniach. Zapewniamy szeroki wybór artykułów do sterowania oświetleniem ledowym oraz atrakcyjne ceny – mamy nadzieję, że nasze produkty spełnią Państwa wymagania!

Dzięki odbiornikom i sterownikom wielostrefowym do oświetlenia LED można wygodnie kontrolować światło emitowane przez taśmy LED-owe oraz innego rodzaju oświetlenie LED, które współpracuje z tego rodzaju wyposażeniem. W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla klientów wysokiej jakości produkty do sterowania diodami LED – są to przede wszystkim odbiorniki i sterowniki marki Mi Light, w której ofercie znajduje się wszystko, co potrzebne do stworzenia łatwej w obsłudze instalacji ledowej.

Oferowane przez nas artykuły do sterowania oświetleniem pozwalają na obsługę:

 • taśm ledowych RGB – świecących w czerwieni, zielonym i niebieskim kolorze
 • taśm ledowych RGBW – świecących w czerwieni, zielonym, niebieskim oraz białym kolorze – stosujemy urządzenia RGB/CCT
 • taśm białych – świecących w wybranym odcieniu (temperaturze barwowej) bieli
 • taśm Multi White – świecących w odcieniach bieli chłodnej lub ciepłej – stosujemy urządzenia CCT

Nowoczesne odbiorniki oraz sterowniki wielostrefowe do oświetlenia LED, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, można sterować oświetleniem w różnych pomieszczeniach lub strefach w zależności od indywidualnych potrzeb. To powoduje, że mogą one zastąpić standardowe oświetlenie z włącznikami montowanymi na ścianach. Użytkownik może włączać i wyłączać oświetlenie indywidualnie w każdej strefie osobno, a także określać kolorystykę oraz natężenie światła. Można też włączyć jeden z programów oświetlenia.

W naszym asortymencie klienci znajdą tylko najwyższej jakości produkty do kontroli oświetleniem LED wraz z potrzebnymi akcesoriami. Wobec tego w jednym miejscu mogą Państwo zakupić wszystko, co jest potrzebne do stworzenia instalacji ledowej z wygodną kontrolą strefową.

Do stworzenia instalacji sterowania taśmami LED potrzebne są:

 • odbiornik wielostrefowy
 • sterownik wielostrefowy z pilotem bezprzewodowym lub
 • sterownik wielostrefowy z panelem naściennym, montowany jest podobnie jak zwykły wyłącznik

Odbiorniki to urządzenia, dzięki którym możemy przygotować oświetlenie sterowane z użyciem sterowników. W jednej instalacji jesteśmy w stanie wykorzystać nawet kilkanaście odbiorników, które będą łączyły w sobie różne artykuły LED. Po sparowaniu odbiorników możemy stworzyć strefowy system oświetlenia, w którym każda strefa może posiadać kilka obwodów oświetleniowych.

W ofercie Mi Light dostępny jest dla Państwa sterownik LED 4-strefowy, który potrafi obsłużyć maksymalnie do 4 stref. Przykładowo można wtedy stworzyć strefy oświetleniowe w salonie, kuchni, przedpokoju oraz w sypialni i wszystkie z nich kontrolować z wykorzystaniem bezprzewodowego pilota albo naściennego panelu. Jako że taśmy LED posiadają bardzo szerokie zastosowanie – mogą być montowane w sufitach, ścianach, podłogach, także mogą służyć do podświetlania mebli czy schodów, korzystanie ze sterowania strefowego jest tak komfortowym wyborem i obecnie decyduje się na nie coraz więcej klientów.

Sterowniki do oświetlenia LED posiadają funkcje takie jak:

 • włączenie i wyłączenie oświetlenia LED
 • wybór jednego z dostępnych trybów świecenia
 • zmiana barwy światła za pomocą pilota lub dotykowego panelu
 • regulacja prędkości zmiany światła
 • rozjaśnianie i ściemnianie siły światła
 • możliwość ustawienia barwy białej – dla wybranych taśm

Oferowane przez Mi Light wyposażenie do sterowania taśmami LED pozwala też na współpracę z routerem WiFi of Mi Light. Router ten to wielofunkcyjne urządzanie, które pełni także rolę kontrolera i pozwala na sterowanie oświetleniem z wykorzystaniem urządzeń mobilnych z systemami Android lub iOS.

Dużą zaletą systemów sterowania oświetleniem LED od Mi Light jest ich łatwa obsługa, dlatego też mogą być one zainstalowane nawet przez osoby bez rozległej wiedzy i doświadczenia poprzez postępowanie zgodnie z instrukcją.

W naszym sklepie internetowym zakupią też Państwo współpracujące ze sterownikami taśmy LED różnych typów oraz inne produkty potrzebne do wykonania instalacji, na przykład zasilacze. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek problemy z ich doborem, zapewniamy fachową pomoc. W branży LED posiadamy wieloletnie doświadczenie, dlatego też możemy doradzić Państwu w zakupieniu właściwych elementów instalacji ledowej do całego domu lub innego obiektu.

Gwarantujemy jednocześnie szybką realizację zamówień oraz przystępne ceny, dlatego zakupy w naszym sklepie on-line są zawsze udane. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego i życzymy miłych zakupów!