Stoliki/wózki TV 

Stoliki i wózki TV to urządzenia, w których umieszczą Państwo większość telewizorów dostępnych na rynku. Stoliki zostały wyposażone w kółka i różne regulacje, dzięki czemu są łatwe w przenoszeniu i bardzo mobilne.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Stoliki i wózki do telewizorów

Wózki do TV to bardzo praktyczne, a zarazem przydatne urządzenia, na każdej sali konferencyjnej, czy lekcyjnej. Stoliki to telewizorów zostały wyposażony w kółka, dzięki czemu są mobilne i łatwe w przenoszeniu. Wszystkie z nich posiadają także standard VESA (400x400, 400x300, 300x300, 300x200, 200x200, 100x100), dzięki czemu pasują do większości telewizorów dostępnych na rynku. Wózki do telewizorów, ze względu na swoje zastosowanie posiadają także szereg regulacji, które pozwolą dostosować nasz odbiornik do aktualnych warunków. Posiadają one:

  • Regulację wysokości uchwytu
  • Regulację pionową (nachył)
  • Półki z możliwością regulacji
  • Maskownice przewodów


Stoliki na kółkach do TV - wykonane z wysokiej jakości materiałów

Każdy z naszych wózków został wykonany z wysokiej jakości tworzywa, a następnie proszkowo pomalowany. Taka konstrukcja zapewnia naszym stolikom stabilność i trwałość, która z czasem nie straci swoich atutów wizualnych ani funkcjonalnych. W naszym sklepie internetowym zarowka-led.com znajdą państwo wysokiej jakości asortyment, który pozwoli na zamocowanie naszego telewizora lub monitora na specjalnie dopasowanym stojaku. Wózki do telewizorów to narzędzia, które świetnie sprawdzą się do celów marketingowych. Dzięki nim w prosty i bardzo czytelny sposób wyświetlimy reklamę firmy, czy przedstawimy nową prezentację.