Świecący Kamień Ogrodowy 

Kamień ogrodowy Ledstone to idealny pomysł na świecącą dekorację Twojej posesji, czy przydomowego ogrodu. Kamienie wyposażone w niezawodne diody LED CREE i hermetyczną obudowę.

Świecący kamień ogrodowy, czyli idealna dekoracja ogrodu lub oczka wodnego

Kamień ogrodowy LED to innowacyjny, a zarazem bardzo uniwersalny rodzaj oświetlenia zewnętrznego. Jest to praktyczne urządzenie, które sprawdzi się zarówno jako oświetlenie dekoracyjne, jak i główne oświetlenie, które oświetli ścieżkę, czy podjazd. Podświetlany kamień LED został wyposażony w nowoczesne diody LED CREE. Ich odpowiednie rozmieszczenie po powierzchni kamienia, pozwoliło na uzyskanie jednolitej powierzchni świecenia i brak widocznych diod LED. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo gotowe do instalacji kamienie ogrodowe LED z kompletnym zestawem uszczelniaczy. Pamiętajmy o tym, że nasze lampy wymagają zasilacza 12V DC, który znajdą Państwo w większych zestawach kamieni ogrodowych, jak i w kategorii zasilaczy LED.


Kamień ogrodowy LED - wersja monochromatyczna, RGB i RGBW

Kamienie ogrodowe LED dostępne są w wielu wersjach świecenia. W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo:

  • Kamień ogrodowy LED Biały Ciepły
  • Kamień ogrodowy LED Biały zimny
  • Kamień ogrodowy LED RGB
  • Kamień ogrodowy LED RGB z barwą ciepłą
  • Kamień ogrodowy LED RGB z barwą zimną

Kamień Ledstone dostępny jest także w wielu ciekawych zestawach. W ofercie posiadamy atrakcyjne cenowo komplety składające się z kamienia, sterownika, zasilacza oraz zestawu akcesoriów montażowych. Oczywiście w każdym zakupionym przez Państwa produkcie znajdą Państwo obszerną instrukcję, dzięki której instalacja oświetlenia ogrodowego, będzie prosta, szybka i bezpieczna.