Świetlówki LED 120cm to bardzo często wybierany typ oświetlenia przez naszych klientów ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie i bardzo atrakcyjną ceną. Tuby LED w naszej ofercie dostępne w wersji zasilanej jednostronnie, jak i dwustronnie.

Świetlówka LED 120cm 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 53 elementów

Świetlówka LED T8 120cm

Świetlówka LED 120cm to obecnie najchętniej wybierany zamiennik tradycyjnych świetlówek gazowych. Wykonana w nowoczesnej i energooszczędnej technologii gwarantuje niższe rachunki oraz niezawodne działanie przez wiele lat. Świetlówki LED 120 cm zostały przystosowane do prądu o napięciu 230V i zamontujemy je do większości opraw świetlówkowych LED. Co więcej, mogą być one wykorzystane również w standardowych oprawach świetlówkowych bez konieczności ich wymiany. W takich przypadkach należy jednak pamiętać o usunięciu z nich dodatkowych akcesoriów jak dławiki, startery i stateczniki. W naszym sklepie internetowym oferujemy lampy świetlówki LED, w atrakcyjnych zestawach, ze wszystkimi potrzebnymi do nich akcesoriami. Zapewniamy naszym klientom zawsze bardzo atrakcyjne ceny i szybko realizujemy wysyłki.

W tej kategorii znajdą Państwo jarzeniówki diodowe wyposażone w wysokiej klasy źródła światła, które gwarantują szeroki kąt świecenia, wysoką efektywność i niski pobór energii. W naszym sklepie oferujemy świetlówki LED, których producent bardzo często zapewnia nawet 3-letnią gwarancję. Produkty te używane są najczęściej jako oświetlenie profesjonalne, ale wybieramy je również do naszych przydomowych celów i zastosowań.

Świetlówka LED 120cm - zastosowanie

Świetlówki ledowe o długości 120 cm to dosyć uniwersalne źródła światła, które obecnie zaskakują swoją niską i atrakcyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Zastosowanie technologii LED miało ogromny wpływ na to, że świetlówki Led 120 cm wybieramy coraz częściej zarówno do przestrzeni przemysłowych, użytku publicznego, jak i do przydomowych garaży i piwnic. Są one dostępne w wersji zasilanej jednostronnie lub dwustronnie, a także możemy wybierać pośród różnych barw ich światła i mocy (Pamiętajmy, że moc świetlna LED, określana jest w lumenach, a nie w watach).

Świetlówki ledowe bardzo często spotkamy także w halach przemysłowych, sklepach, galeriach handlowych, warsztatach i urzędach. Tutaj w zależności od ich zastosowania, będą wybierane jarzeniówki diodowe w barwie ciepłej, neutralnej lub zimnej. Z tych trzech barw najpopularniejszą jest oczywiście ta pośrednia, czyli neutralna. Tego rodzaju światło pozytywnie wpływa na efektywność naszej pracy, a poza tym nie męczy naszego wzroku. Świetlówka LED 120cm jest najczęściej wybieranym oświetleniem do miejsc, w których pracujemy, dlatego właśnie ta barwa, jest w większości przypadków tą najodpowiedniejszą.

Świetlówka LED 120cm - zalety

W naszym sklepie internetowym oferujemy wysokiej klasy świetlówki LED 120cm w szerokiej gamie wariantów do wyboru. Mogą Państwo zakupić u nas energooszczędne świetlówki 120 cm znanych i cenionych na rynku polskich i zagranicznych producentów. Ich głównymi zaletami są:

  • energooszczędność - sięgająca nawet 50%, sprawi, że dosyć szybko nowa instalacja oświetleniowa zwróci się niższymi rachunkami za energię.
  • długa żywotność – świetlówki ledowe zostały wykonane w nowoczesnej technologii, a ich żywotność jest znacznie dłuższa niż w przypadku tradycyjnych świetlówek gazowych.
  • nie nagrzewają się do wysokich temperatur – świetlówka LED 120 cm w trakcie swojej pracy, utrzymuje optymalną temperaturę i nie nagrzewa się tak jak tradycyjne lampy ekologia – jarzeniówki diodowe są przyjazne dla środowiska naturalnego. W ich produkcji nie wykorzystuje się gazów ani szkodliwych związków chemicznych
  • szeroki kąt świecenia – światło dociera co wielu przestrzeni, jest odpowiednio rozproszone i w pełni wykorzystuje odbłyśniki w oprawach
  • optymalny wygląd – produkowane światło oraz sama świetlówka LED są jak najbardziej zbliżone wyglądem do swoich tradycyjnych odpowiedników.

Najpopularniejsza świetlówka LED 120cm to ta o mocy 18W. Jest to standardowy odpowiednik tradycyjnej tuby o dwa razy wyższej mocy. W naszym sklepie znajdą Państwo także świetlówki LED 120cm o wyższych mocach, przeznaczone do profesjonalnych instalacji oświetleniowych. Wszystkie powyższe mogą posiadać szklaną lub plastikową obudowę i świecić dookólnie albo być wyposażonym w specjalny radiator, ukierunkowujący oświetlenie.

Oferowane przez nas świetlówki ledowe można zamontować w przeznaczonych do tego celu oprawach oświetleniowych, w tym również w belkach, czy oprawach hermetycznych lub rastrowych. Wszystkie akcesoria, jak i oprawy oświetleniowe znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.