Świetlówka LED 60cm to energooszczędna i znacznie trwalsza alternatywa dla tradycyjnych świetlówek gazowych. Wykonana zgodnie z nowoczesną technologią LED SMD emituje równomierne i mocne światło w barwie ciepłej, dziennej lub zimnej.

Świetlówka LED 60cm 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 45 elementów

Świetlówka LED T8 60cm

Świetlówka 60 cm to tuba ledowa wykonana w nowoczesnej technologii LED, która coraz częściej stosowana jest w zastępstwie tradycyjnych metod oświetleniowych. Jarzeniówki ledowe bazujące na diodach LED doskonale sprawdzają się jako alternatywa dla świetlówek gazowych stosowanych w oprawach rastrowych oraz innych oprawach świetlówkowych. Są energooszczędne, trwałe i ekologiczne, dlatego stanowią tak często wybierany rodzaj źródła światła przez naszych klientów. Obecnie żarówka jarzeniowa LED dostępna jest w wielu wersjach, barwach światła i mocach, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie coś odpowiedniego dla własnych celów i zastosowań.

Świetlówka LED 60cm stanowi jedną z najczęściej kupowanych rodzajów oświetlenia liniowego na rynku. Jest to nowoczesne źródło światła, które używane jest jako zamiennik tradycyjnych świetlówek gazowych, które bardzo często były wykorzystywane w kwadratowych oprawach rastrowych. Świetlówki LED T8 60cm zostały wykonane w technologii LED SMD i wyposażone w powierzchniowo montowane diody o wysokiej efektywności świetlnej. Ukryte pod szklanych lub plastikowym kloszem, zapewniają równomierne i mocne oświetlenie. Świetlówki tego rodzaju mają różnorodne przeznaczenie jako oświetlenie profesjonalne i specjalistyczne, ale także sprawdzą się jako oświetlenie naszego garażu, czy piwnicy.

Świetlówka 60 cm

Świetlówki LED T8 60 cm ze względu na energooszczędną i bezawaryjną technologię coraz częściej wypierają standardowe świetlówki gazowe. Prezentowane w tej kategorii jarzeniówki ledowe doskonale sprawdzą się z belkami, czy innego rodzaju oprawami świetlówkowymi. W zależności od wybranego modelu świetlówka 60 cm może być zasilana jednostronnie lub dwustronnie i powinniśmy zwrócić na to szczególną uwagę w trakcie wyboru dla niej odpowiedniej oprawy.

W naszym asortymencie dostępna jest świetlówka 60 cm, która będzie emitować światło w barwie ciepłej, dziennej lub neutralnej. Jest to ogromna zaleta źródeł światła LED, która oprócz mocy świecenia, pozwoli dobrać nam również jej barwę, według naszego uznania. Inna barwa światła sprawdzi się w przypadku oświetlenia biurowego, a innej użyjemy do oświetlenia pomieszczeń przemysłowych, czy magazynowych.

Świetlówka LED 60cm - zastosowanie

Świetlówki LED T8 60 cm to najkrótsza z dostępnych tub ledowych z oznaczeniem T8, które właśnie ze względu na swój wymiar mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Świetlówka LED T8 60cm to bardzo często wykorzystywane źródło światła do oświetlenia biur, warsztatów, garaży, szkół, czy sklepów i galerii handlowych. Oczywiście wśród tych przestrzeni będziemy mogli znaleźć różne rodzaje tych krótkich świetlówek, które różnić będą się przede wszystkim mocom, i jak wcześniej wspomnieliśmy barwą światła. W przypadku pomieszczeń biurowych i tych. w których odbywać się będzie stała praca przy komputerze i przy dokumentach, naturalnych wyborem będzie światło dzienne. Jest to też także najchętniej wybierana barwa światła, która jest przyjemna dla naszego wzroku, nie przemęcza go, ale także niezwykle pobudza do efektywnej pracy. Neonówki LED dostępne są także w ciepłej i zimnej barwie światła. Ta pierwsza będzie bardzo dobrym wyborem, kiedy zależy nam na świetle jak najbardziej zbliżonym do tego, emitowanego przez tradycyjne żarówki. Barwa zimna to natomiast najjaśniejsza barwa, którą bardzo często możemy spotkać na hali produkcyjnej, w magazynie, czy w innym obiekcie przemysłowym, gdzie wymagana jest, jak największa jasność.

Świetlówka LED 60cm - zalety

Technologia LED w zgodzie z którą zostały wykonane dostępne w ofercie naszego sklepu, świetlówki LED T8 60 cm, pozwoliła nam uzyskać energooszczędne źródła światła o wielu zaletach konstrukcyjnych i technologicznych. Świetlówka 60 cm wykonana w technologii LED to przede wszystkim:

  • energooszczędność sięgająca nawet 50% względem tradycyjnych źródeł światła.
  • długa żywotność, która w przypadku świetlówek LED, sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy godzin.
  • źródło światła LED, które nie nagrzewa się do wysokich temperatur i jest bezpieczne w użytkowaniu
  • w przeciwieństwie do tradycyjnych świetlówek, ich ledowe odpowiedniki natychmiast świecą pełną mocą
  • ekologia, która obecnie jest bardzo ważną cechą, a przecież świetlówki LED są przyjazne dla środowiska naturalnego, ponieważ nie są wypełnione szkodliwymi gazami

Wystarczy już tylko zdecydować się na świetlówki LED T8 60cm, aby móc skorzystać z szeregu zaprezentowanych powyżej zalet! Świetlówka 60cm LED może być montowana zarówno w nowych oprawach przystosowanych do oświetlenia ledowego, jak i również w oprawach starszych, które zostały poddane odpowiednim modyfikacjom.