Oferujemy świetlówki LED z serii T5 i T8, które opisywane są jako nowoczesne i energooszczędne źródło światła. Z całą pewnością może być to zamiennik standardowych świetlówek gazowych. Świetlówka ledowa występuje w czterech długościach 150 cm120 cm, 90cm i 60cm. Zbudowane sś w zależności od modelu: z radiatorem aluminiowym lub w wersji ze szkl...

Oferujemy świetlówki LED z serii T5 i T8, które opisywane są jako nowoczesne i energooszczędne źródło światła. Z całą pewnością może być to zamiennik standardowych świetlówek gazowych. Świetlówka ledowa występuje w czterech długościach 150 cm120 cm, 90cm i 60cm. Zbudowane sś w zależności od modelu: z radiatorem aluminiowym lub w wersji ze szklaną tubą. Obydwa te materiały maja dużą chłonność, jeżeli chodzi o temperaturę. Dzięki temu idealnie odbierają ciepłą z diod zamontowanych w świetlówkach.

Więcej

Świetlówki LED 

Podkategorie

 • Świetlówka LED 60cm

  Świetlówka LED 60cm to energooszczędna i znacznie trwalsza alternatywa dla tradycyjnych świetlówek gazowych. Wykonana zgodnie z nowoczesną technologią LED SMD emituje równomierne i mocne światło w barwie ciepłej, dziennej lub zimnej.

 • Świetlówki LED 90cm

  Świetlówki LED 90cm to energooszczędne tuby LED, wykonane w nowoczesnej technologii SMD. Jest to zamiennik tradycyjnych świetlówek gazowych, które zapewnią oszczędność energii do nawet 50%.

 • Świetlówka LED 120cm

  Świetlówki LED 120cm to bardzo często wybierany typ oświetlenia przez naszych klientów ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie i bardzo atrakcyjną ceną. Tuby LED w naszej ofercie dostępne w wersji zasilanej jednostronnie, jak i dwustronnie.

 • Świetlówki LED 150cm

  Świetlówki LED 150cm to najdłuższe tuby, dostępne w naszej ofercie. Wykonane ze szkła lub plastiku, są bardzo często używanym typem oświetlenia do biur, hal, garaży, czy innych pomieszczeń gospodarczych i publicznych.

 • Świetlówka LED T5

  Świetlówki LED T5 to zamiennik tradycyjnych, cienkich świetlówek T5. W naszej ofercie spotkają Państwo świetlówki z aluminiowym radiatorem i wewnętrznych sterownikiem oraz te ze zintegrowaną obudową, które od razu są gotowe do montażu.

 • Zestaw oświetleniowy

  Zestawy oświetleniowe LED to kategoria, w której znajdą Państwo kompletne zestawy, składające się z oprawy zwykłej lub o podwyższonej szczelności i świetlówki LED. Zestawy w bardzo atrakcyjnych i niskich cenach.

 • Świetlówki specjalistyczne LED

  Świetlówki specjalistyczne to źródła światła o wyjątkowym zastosowaniu. Tego typu liniowe lampy będą doskonałym wyborem w sklepach mięsnych i spożywczych, a także w oświetleniu akwarystycznym.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 176 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 176 elementów

Jarzeniówka LED

Tradycyjna lampa świetlówkowa jest powszechnie znana i wykorzystywana jako oświetlenie wnętrz już od wielu lat, zarówno w budynkach prywatnych, jak i tych do użytku publicznego. Najczęściej możemy je spotkać w sklepach, biurach i szkołach, jednak coraz chętniej wybierane są jako oświetlenie domów, szczególnie że dostępne są w energooszczędnej wersji jako świetlówki LED.

Do ich największych zalet zaliczyć można niski koszt zakupu oraz energooszczędne użytkowanie. Świetlówki ledowe sprzyjają optymalizacji kosztów eksploatacji budynku. Sprawność diod LED jest na poziomie 80-95%, podczas gdy zwykłe jarzeniówki wykorzystują tylko 5-10% swojego potencjału.

Jarzeniówka LED jest bardzo trwała, a jej czas pracy może wynosić nawet ok. 50000 godzin, czyli dorównują działaniem tradycyjnym świetlówkom renomowanych producentów. Świetlówki liniowe wykonane z Nano-plastiku są odporne na uderzenia, dlatego są chętnie wybieranym źródłem światła do szkół i budynków użytku publicznego. Brak w nich szklanych i ruchomych elementów, co przyczyniło się do ich wzrostu odporności i użyteczności.

Świetlówki ledowe

Świetlówka LED T8 90cm, czy 120cm doceniana jest również ze względu na swoją zdolność do natychmiastowego świecenia oraz gaśnięcia po przełączeniu włącznika. W kilka mikrosekund osiągają one pełną jasność, podczas gdy zwykłe tradycyjne jarzeniówki potrzebują na to aż kilku sekund. Świetlówka LED 18W emituje niewielką ilość ciepła, dlatego możliwe jest ich wykorzystanie przy obiektach czułych na promieniowanie cieplne. Przy produkcji diod LED nie stosuje się także szkodliwej dla środowiska i zdrowia człowieka rtęci. Świetlówka diodowa to ekologiczne i sprzyjające człowiekowi rozwiązanie.

W naszej ofercie dostępne są różne długości świetlówek LED, ale również różne jej wersje. Możesz zdecydować się na świetlówkę ledową emitującą światło o barwie neutralnej, zimnej bądź ciepłej w zależności od własnych preferencji i pomieszczenia, w jakim zostanie wykorzystana. W sprzedaży posiadamy także dwa modele świetlówek, jedne z nich to doskonale znana wersja LED T8, druga to natomiast dużo mniejsza świetlówka liniowa T5 LED. Pierwsza z nich to bardzo często wybierany rodzaj źródła światła w obiektach przemysłowych, czy biurowych, natomiast druga doskonale sprawdza się do podświetlenia akwariów, wnętrza szafek, półek, czy elementów aranżacji wnętrz.

Świetlówki liniowe

Świetlówka liniowa LED to lampa, którą możemy łączyć liniowo w długie odcinki, za pomocą dedykowanych łączników. Tego rodzaju rura jarzeniowa, jest bardzo często wykorzystywana do oświetlenia sklepów, galerii, czy obiektów handlowych. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje świetlówek liniowych, których tak naprawdę zastosowanie zależy od użytej oprawy. W przypadku świetlówki LED 120cm, 90cm, 60 cm w wersji T8 musimy wybrać belki do świetlówek, czy oprawy hermetyczne z możliwością liniowego łączenia, które pozwolą nam na połączenie ze sobą nawet kilkunastu opraw. Inaczej wygląda to w przypadku świetlówki LED T5. Występują one w wersji ze zintegrowaną oprawą, przez co wybierają Państwo gotową lampę, której montaż zależy wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji.

Świetlówka fluorescencyjna

Liniowe lampy fluorescencyjne to tradycyjne oprawy złożone ze świetlówek, które emitowały światło przez związek chemiczny zwany luminoforem. Był on pobudzony przez promieniowanie ultrafioletowe, które powstawało w tradycyjnej świetlówce gazowej. Tego typu świetlówka o mocy 36W dysponowała mocą świetlną na poziomie około 3000 lumenów. Posiadały one jednak inny rozsył światła, przez co dzisiejsze nawet nieco słabsze Ledy zaczynają im dorównywać

Świetlówka diodowa

Tuby LED to nic innego, jak świetlówki ledowe wyposażone w diody elektroluminescencyjne, montowane wzdłuż obudowy lampy. Jest to jak dotąd najodpowiedniejsza konstrukcja, która zapewnia równomierne odprowadzanie ciepła, ale również odpowiednie rozpraszanie światła. Dzisiaj na rynku dostępne są świetlówki LED wyposażone w szklane obudowy lub te wykonane z Nano - plastiku. Bardzo często możemy spotkać również lampy, wyposażone w aluminiowy radiator. Służy on do odprowadzania ciepła z diod LED, ale także skupia światło jarzeniówki w odpowiednią przestrzeń i ogranicza jej kąt świecenia do 120 stopni.