Świetlówki LED

Oferujemy świetlówki LED z serii T5 i T8, które opisywane są jako nowoczesne i energooszczędne źródło światła. Z całą pewnością może być to zamiennik standardowych świetlówek gazowych. Świetlówka ledowa występuje w czterech długościach 150 cm120 cm, 90cm i 60cm. Zbudowane sś w zależności od modelu: z radiatorem aluminiowym lub w wersji ze szkl...

Oferujemy świetlówki LED z serii T5 i T8, które opisywane są jako nowoczesne i energooszczędne źródło światła. Z całą pewnością może być to zamiennik standardowych świetlówek gazowych. Świetlówka ledowa występuje w czterech długościach 150 cm120 cm, 90cm i 60cm. Zbudowane sś w zależności od modelu: z radiatorem aluminiowym lub w wersji ze szklaną tubą. Obydwa te materiały maja dużą chłonność, jeżeli chodzi o temperaturę. Dzięki temu idealnie odbierają ciepłą z diod zamontowanych w świetlówkach.

Więcej

Świetlówki LED Jest 107 produktów.

Podkategorie

 • Świetlówki LED 60cm

  Świetlówka LED 60cm to energooszczędna i znacznie trwalsza alternatywa dla tradycyjnych świetlówek gazowych. Wykonana zgodnie z nowoczesną technologią LED SMD emituje równomierne i mocne światło w barwie ciepłej, dziennej lub zimnej.

 • Świetlówki LED 90cm

  Świetlówki LED 90cm to energooszczędne tuby LED, wykonane w nowoczesnej technologii SMD. Jest to zamiennik tradycyjnych świetlówek gazowych, które zapewnią oszczędność energii do nawet 50%.

 • Świetlówki LED 120cm

  Świetlówki LED 120cm to bardzo często wybierany typ oświetlenia przez naszych klientów ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie i bardzo atrakcyjną ceną. Tuby LED w naszej ofercie dostępne w wersji zasilanej jednostronnie, jak i dwustronnie.

 • Świetlówki LED 150cm

  Świetlówki LED 150cm to najdłuższe tuby, dostępne w naszej ofercie. Wykonane ze szkła lub plastiku, są bardzo często używanym typem oświetlenia do biur, hal, garaży, czy innych pomieszczeń gospodarczych i publicznych.

 • Świetlówki LED T5

  Świetlówki LED T5 to zamiennik tradycyjnych, cienkich świetlówek T5. W naszej ofercie spotkają Państwo świetlówki z aluminiowym radiatorem i wewnętrznych sterownikiem oraz te ze zintegrowaną obudową, które od razu są gotowe do montażu.

 • Zestawy oświetleniowe

  Zestawy oświetleniowe LED to kategoria, w której znajdą Państwo kompletne zestawy, składające się z oprawy zwykłej lub o podwyższonej szczelności i świetlówki LED. Zestawy w bardzo atrakcyjnych i niskich cenach.

 • Świetlówki specjalistyczne
na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 107 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 107 elementów

Świetlówki LED – nowoczesna alternatywa dla tradycji

Tradycyjne świetlówki są powszechnie znane, są wykorzystywane jako oświetlenie wnętrz już od wielu lat, zarówno w budynkach prywatnych, jak też użytku publicznego. Najczęściej spotkać je można w sklepach, biurach i szkołach, jednak coraz chętniej wybierane są jako oświetlenie domów, szczególnie że dostępne są w energooszczędnej wersji – świetlówki LED.

Do ich największych zalet zaliczyć można niski koszt zakupu oraz energooszczędne użytkowanie. Technologia LED sprzyja optymalizacji kosztów eksploatacji budynku. Sprawność diod LED jest na poziomie 80-95%, podczas gdy zwykłej żarówki tylko na poziomie 5-10%. Świetlówka LED jest bardzo trwała, jej czas pracy wynosi ok. 50000 godzin, czyli 25 razy więcej niż zwykłej żarówki i 10 razy więcej niż żarówki halogenowej. Są odporne na uderzenia, dlatego tak chętnie wybierane są do szkół i budynków użytku publicznego. Brak w nich szklanych ruchomych elementów, co przyczyniło się do ich wzrostu odporności na wstrząsy.

Praktyczne świetlówki ledowe

Świetlówki ledowe doceniane są również za swoją zdolność do natychmiastowego świecenia oraz gaśnięcia po przełączeniu włącznika. W kilka mikrosekund osiągają pełną jasność, podczas gdy zwykłe żarówki i świetlówki potrzebują aż kilka sekund. Emitują niewielką ilość ciepła, dlatego możliwe jest ich wykorzystanie przy obiektach czułych na promieniowanie cieplne. Przy produkcji diod LED nie stosuje się szkodliwej dla środowiska i zdrowia człowieka rtęci. To ekologiczne i sprzyjające człowiekowi rozwiązanie.

Świetlówki dostępne są w naszej ofercie w różnych wariantach. Możesz zdecydować się na świetlówkę ledową emitującą światło o barwie neutralnej, zimnej bądź ciepłej w zależności od własnych preferencji i pomieszczenia, w jakim zostanie wykorzystana.