Świetlówki LED 90cm 

Świetlówki LED 90cm to energooszczędne tuby LED, wykonane w nowoczesnej technologii SMD. Jest to zamiennik tradycyjnych świetlówek gazowych, które zapewnią oszczędność energii do nawet 50%.

Świetlówka LED T8 90cm

Świetlówki LED 90 cm to rozsądny i energooszczędny wybór, który przyniesie ze sobą szereg korzyści wynikających z wysokiej jakości światła i zmniejszenia poboru energii o nawet 50%. Świetlówka 90 cm to produkt, który podłączamy bezpośrednio pod napięcie 230V, a do jej pracy nie potrzebujemy dodatkowych zapłonników, ani starterów. Nasze produkty to połączenie wysokiej jakości wykonania i bardzo atrakcyjnej ceny. Świetlówka LED T8 90cm to bardzo często spotykany rodzaj oświetlenia w naszych biurach, firmach, garażach, halach czy magazynach. Jest to dosyć niekonwencjonalna długość, coraz rzadziej spotykana obecnie na rynku, na którą jednak cały czas występuje ogromne zapotrzebowanie.

Świetlówki LED 90 cm to rzadko spotykane tuby LED, które są bardzo pożądanym towarem przez naszych klientów. Wyposażone w mleczny klosz i źródło światła LED SMD zapewniają mocne i równomiernie rozproszone światło, które oświetli nam całą powierzchnię. Świetlówka LED T8 90cm to nietypowa tuba ledowa, która w ciągu bardzo krótkiej chwili od uruchomienia osiąga pełną jasność. Jest to również wybór bardzo sprzyjający ekologii i zdrowiu człowieka. Świetlówki LED 90 cm nie zawierają rtęci ani innych szkodliwych substancji, które były przecież podstawowym wyposażeniem tradycyjnych gazowych świetlówek.

Świetlówka LED T8 90 cm do akwarium

Świetlówka o długości 90cm stanowi bardzo chętnie wybierane źródło światła także do mniejszych i większych akwarium. Specjalna świetlówka Led T8 90 cm do akwarium będzie pozytywnie wpływać na rozwój naszych małych zwierzątek, ale także roślin, które się w nim znajdują. Światło LED jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla naszych oczu. Ponadto świetlówka 90 cm wykonana w technologii LED nie zawiera w sobie żadnych szkodliwych substancji, dzięki czemu jest w 100% bezpieczna.

Świetlówki LED 90 cm sprawdzą się do oświetlenia wielu przestrzeni, a ich długość doskonale sprawdzi się zarówno w oświetleniu większych powierzchni, jak i w podświetleniu meblowym, czy jak wcześniej wspomnieliśmy akwarystycznym. Świetlówka LED t8 90cm ma odpowiednią moc do tego, aby poradzić sobie w wieloma różnymi zadaniami, a możliwość wyboru barwy światła sprawi, że całkowicie dostosujemy nasze oświetlenie do własnych preferencji.

Kiedy planujesz wymianę swojego tradycyjnego oświetlenia na LED i potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszym działem handlowym 531 344 300 lub napisz: [email protected]