Switche 

Switch to bardzo praktyczny przełącznik sieciowy, pozwalające w prosty sposób na zwiększenie liczby użytkownik jednej sieci. W ofercie naszego sklepu przełączniki wyposażone w 5, 8 i nawet 16 portów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Switche, czyli przełączniki sieciowe

Przełączniki sieciowe to niewielkie urządzenia pozwalające na korzystanie przez dane urządzenie z całego pasma transmisji sieci. W sprzedaży posiadamy

  • Switch z 5 portami
  • Switch z 8 portami
  • Switch z 16 portami

W zależności od wybranego modelu Switcha jeden port będzie dysponować szybkością 100 Mb/s lub nawet 1000Mb/s. Ponadto w każdej chwili możemy złączyć ze sobą liczbę portów poprzez dołożenie do instalacji kolejnego switcha. Do każdego z portów możemy podłączyć jedno urządzenie, które będzie korzystać z pełnego pasma transmisji danych, a ponadto zdecydowanie zredukuje liczbę kolizji w sieci.

Czym jest przełącznik sieciowy?

Switch to nowoczesne i bardzo przydatne urządzenie, które jest bardzo często używane w małych i dużych firmach, jak i w korporacjach. Przełączniki sieciowe zostały wyposażone w porty LAN, dzięki czemu w prosty sposób zwiększą liczbę użytkowników jednej sieci, a ponadto rozszerzą pasmo transmisji danych.