Szczoteczki do twarzy 

Szczoteczki do twarzy to prozdrowotne produkty, które pozwolą zadbać o naszą skórę i czuć się piękniejszym każdego dnia. W naszej ofercie wielofunkcyjne urządzenia w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Szczoteczki do mycia twarzy, szyi i dekoltu

Szczoteczki do twarzy to soniczne urządzenia służące do zwalczania niedoskonałości Twojej skóry. Są to bardzo często używane produkty przez kobiety, które dzięki naszym szczoteczkom będą czuć się piękniejsze każdego dnia.

Szczoteczki do mycia twarzy są idealne do:

  • czyszczenia twarzy, szyi oraz dekoltu
  • usuwania martwego naskórka
  • usuwania makijażu, zanieczyszczeń
  • ujędrniania i wygładzania skóry

Oczywiście wszystkie szczoteczki to twarzy są w pełni wodoodporne

W jaki sposób użyjemy szczoteczki do twarzy?

Przed użyciem szczoteczki do mycia  twarzy powinniśmy dokładnie zmyć makijaż z naszych oczu. Następnie należy na naszą szczoteczkę nałożyć żel do mycia twarzy lub piankę. Kolejnym krokiem jest włączenie naszego urządzenia. Szczoteczki do twarzy posiadają inteligentny timer, który będzie dawał nam mikrosygnały, kiedy powinniśmy zmienić miejsce czyszczenia. Po zakończeniu naszego zabiegu możemy także za pomocą szczoteczki w przyjemny sposób nałożyć nasz ulubiony krem na twarz. Po wszystkim szczoteczkę możemy schować do pokrowca, który otrzymamy wraz z zakupionym przez nas produktem.