Sztywne Listwy LED 

Listwy LED to bardzo wydajne źródło światła, które świetnie sprawdzi się zamontowane w profilach aluminiowych. Są znacznie wydajniejsze od zwykłych taśm LED i pracują pod napięciem 12V lub 24V.

Podkategorie

  • Listwy LED 12V

    Listwy LED 12V to zamiennik standardowych taśm LED o dużo większej mocy świecenia i zdecydowane grubszym podkładzie PCB. Wyposażone w nowoczesne, wyselekcjonowane diody LED są gwarancją długiego i bezawaryjnego oświetlenia.

  • Listwy LED 24V

    Sztywne listwy LED 24V to paski ledowe o grubym podkładzie PCB i wyselekcjonowanych diodach LED. Listwy o długości 50cm, bardzo wydajne i trwałe zarówno w świeceniu, jak i w instalacji. Dostępne w trzech barwach światła, różnych temperaturach barwy.

  • Sztywne listwy LED - inne
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Sztywne Listwy LED - dużo wydajniejsze niż taśmy LED

Listwy LED to paski ledowe wykonane z grubego podkładu PCB i wyselekcjonowanych diod najwyższej jakości. Są to źródła światła LED, które zdecydowanie przewyższają taśmy ledowe swoją wydajnością świetlną i żywotnością. Użycie grubego podkładu pozytywnie wpływa na dłuższą żywotność listwy LED, a poza tym zmniejsza ryzyko spadków napięcia przy dłuższych odcinkach LED.

Gdzie zastosujemy sztywne listwy LED?

Sztywne paski LED posiadają odpowiednią moc, aby używać ich zarówno do oświetlenia dekoracyjnego, jak i głównego. Listwy LED możemy zamontować w profilach aluminiowych, które znakomicie odprowadzą ciepło i zapewnią ich trwały oraz bezpieczny montaż. Nasze produkty świetnie sprawdzą się do oświetlenia: sufitu, reklam, ekspozycji, półek czy ścian.

Listwy LED 12V i 24V

W sklepie internetowym zarowka-led.com zakupią Państwo listwy LED 12V, jak i listwy LED 24V. Wszystkie są w odcinkach o długości 50cm, ale w prosty sposób możemy łączyć je w dłuższe linie świetlne dzięki zakończeniu w postaci dwóch „igiełek".