Tablety 

Nowoczesne tablety to urządzenia, które świetnie wpasowały się w polski rynek i wypełniły lukę pomiędzy smarfonami a laptopami, W sprzedaży posiadamy urządzenia dla starszych, jak i tych młodszych klientów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Tablety do pracy i multimedialnej zabawy

Tablet to bardzo popularne urządzenie mobilne z systemem Android lub Windows. Są to produkty podobnie jak smartfony wyposażone w ekran dotykowy. Różnią się jedynie jego wielkością. Tablety to urządzenia z ekranem o przekątnej od 7 do nawet 13 cali. Są to produkty, które wyśmienicie wypełniły lukę pomiędzy smartfonami a laptopami. Tablety są bardzo często wykorzystywane do:

  • Przeglądania internetu
  • Czytania e-booków
  • Oglądania filmów
  • Odbierania i wysyłania poczty elektronicznej
  • Poszukiwania informacji

Co to jest tablet?

Tablety do nowoczesne, mobilne urządzenia, które są połączeniem poręcznych smartfonów i laptopów. Są to wszechstronne i mobilne urządzenia, które z powodzeniem schowamy w naszej aktówce, czy damskiej torebce. Są także znacznie poręczniejsze od laptopów, przez co nasi klienci coraz częściej zamiast notebooka w długie podróże zabierają ze sobą właśnie tablet. Tablety multimedialne posiadają wszystkie funkcje smartfona, a dzięki znacznie większemu wyświetlaczowi, zdecydowanie wygodniej przejrzymy na nim zdjęcia, czy obejrzymy film.

Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą naszych tabletów. Nasi klienci znajdą tutaj urządzenia dla siebie, jak i dla swoich dzieci.