Taśmy LED RGBW to listwy LED stworzone w nowoczesnej technologii LED RGB z barwą białą. W sprzedaży posiadamy paski LED najwyższej jakości, dostępne z barwą białą dzienną, neutralną i zimną.

Taśmy LED RGBW 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Taśmy LED RGBW - połączenie technologii RGB z barwą białą

Paski LED RGBW to innowacyjne produkty wykonane w nowoczesnej technologii LED SMD. Są to taśmy LED wyposażone w połączone diody jednokolorowe z diodami LED RGB, Są to produkty, które wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów odnośnie światła, które może odgrywać role dekoracyjne, jak i pełnić funkcje dodatkowego oświetlenia. W naszej ofercie spotkają Państwo:

  • Taśmy LED RGB z barwą ciepłą
  • Taśmy LED RGB z barwa dzienną (neutralną)
  • Taśmy LED RGB z barwą zimną

W naszym sklepie internetowym występują wyłącznie taśmy LED RGBW najwyższej jakości. Posiadają one wiele ważnych zalet, a poniżej przedstawimy Państwu te najbardziej charakterystyczne.

  • Wszechstronność - jeden pasek LED może świecić różnymi kolorami, jak i barwą białą.
  • Szybki i prosty montaż - taśmy RGBW LED posiadają dwustronną taśmę klejącą, która pozwala na ich szybki i trwały montaż
  • Żywotność - odpowiedni montaż taśmy LED (najlepiej w profilu aluminiowym) w połączeniu z jej wysoką jakością, wpływa na długą bezawaryjną pracę naszego paska LED.
  • Płynne sterowanie barwą światła - taśmy LED są systemem oświetlenia, do którego dobierzemy szereg akcesoriów odpowiadających za ich sterowanie. Możemy płynnie zmieniać kolory, załączać taśmę po wykryciu ruchu przez dedykowany czujnik, czy ustawiać jeden z definiowanych programów świecenia.

Paski LED RGBW jako bardzo atrakcyjny produkt do dekoracyjnego oświetlenia

Listwy LED RGBW pozwolą nam na stworzenie niesamowitych efektów świetlnych. Możemy je zamontować na różnych powierzchniach, a granice montażu stanowi wyłącznie nasza wyobraźnia. Jest to bardzo często stosowany typ podświetlenia blatów, barów, klubów, dyskotek hoteli czy innych reprezentatywnych pomieszczeń.