Transmitery FM 

Transmiter samochodowy FM to urządzenie, które pozwoli nam na przesyłanie dźwięku z telefonu do radia, nieposiadającego funkcji AUX, ani Bluetooth. W naszej ofercie wielofunkcyjne urządzenia, wyposażone w system Bluetooth, USB oraz gniazda na karty pamięci.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Transmitery FM, czyli idealne rozwiązanie dla starszych samochodów

Transmiter FM to urządzenie, które podłączamy do gniazdka zapalniczki w naszym samochodzie, a następnie dostrajamy radio do częstotliwości nowego urządzenia. Transmiter samochodowy służy do przesyłania dźwięku za pomocą fal radiowych z jednego urządzenia do drugiego. W zależności od wybranego modelu, dźwięk będzie przesyłany za pomocą bezprzewodowego systemu Bluetooth lub przez przewód AUX. W ofercie sklepu zarowka-led.com znajdą Państwo:

  • Transmiter samochodowy z Bluetooth
  • Transmiter samochodowy z USB
  • Transmiter samochodowy na karty pamięci

Transmitery FM dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości elektroniki i na wszystkie z nich udzielamy 24 - miesięcznej gwarancji.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze transmitera FM?

Kupując transmiter FM, musimy szczególną uwagę zwrócić na funkcję, jakie on posiada. W zależności od wybranego urządzenia będziemy mogli przesyłać dźwięki bezprzewodowo z naszego smartfona, z pendrive lub z karty pamięci. W tej kategorii znajdą Państwo także uniwersalne transmitery, które pozwolą nam na korzystanie ze wszystkich tych funkcji. Na tle naszych zastosowań, powinniśmy zdecydować się na wybór transmitera, który spełni wszystkie nasze oczekiwania i najbardziej przypasują nam jego funkcje.